Announcement

Collapse
No announcement yet.

trbusnjaci - prije ili poslije treninga?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: trbusnjaci - prije ili poslije treninga?

    Pa gledaj, moraš raditi onako kako ti je prirodno. Automatski ti stišćeš trbuh kod čučnja. Ne možeš čučnuti da ti trbuh ostane opušten. Problem je u tome što je trbuh "otvoren" tj. nije u zgrčenom položaju već je u takvom položaju da omogućuje kičmi da se drži ravno. Zato je, po meni, jako pametno koristiti pojas kod imalo težih čučnjeva. PL pojas ako je moguće.
    Originally posted by magarac
    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
    dzaba mu sve

    Comment


    • #17
      Re: trbusnjaci - prije ili poslije treninga?

      Originally posted by Dida View Post
      Pa gledaj, moraš raditi onako kako ti je prirodno. Automatski ti stišćeš trbuh kod čučnja. Ne možeš čučnuti da ti trbuh ostane opušten. Problem je u tome što je trbuh "otvoren" tj. nije u zgrčenom položaju već je u takvom položaju da omogućuje kičmi da se drži ravno. Zato je, po meni, jako pametno koristiti pojas kod imalo težih čučnjeva. PL pojas ako je moguće.
      Dakle, kod manjih tezina trbuh drzimo "prirodno" bez dodatnog stiskanja ili bi zbog prevencije ipak trebalo malo stisnuti trbuh?
      Last edited by Skakac; 08-03-12, 18:23.

      Comment


      • #18
        Re: trbusnjaci - prije ili poslije treninga?

        Jedno off topic pitanje.

        Moze li pri definiciji misica gdje cilj topljenje masnih naslaga, ali gdje uz to ide i manji gubitak misicne mase doci do slabljenja abdominalnih misica? Dakle, kako se masnoce budu topile, a posebno one s trbuha na abdomenu, mogu li abdominalni misici oslabiti sto moze rezultirati s dobijanjem hernije?

        Comment


        • #19
          Re: trbusnjaci - prije ili poslije treninga?

          ja u globalu ne radim ni prije ni poslije treninga vec odem kad mi je day off i poslije toga šprintam u intervalima po traci 20 min i magla...

          Comment

          Working...
          X