Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zanimljivo o spavanju (odmor)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Spavanje i nesanica

    zbog ovog ne spavam, otkrila uzrok, kako kažeš, dotuklo me:

    Tolstoj, L. N. (1999). Ana Karenjina. Zagreb: Naklada Fran

    (11
    Zašto putujem? - ponovi on gledajući je ravno u oči. Vi znate da ja putujem zato da budem ondje gdje ste vi – reče – ja ne mogu drugačije.

    (120)
    Što će od toga biti, nije znao, čak nije na to niti mislio. Osjećao je da su sve njegove dosad raspojasane, razbacane snage bile skupljene u jedno i da su strašnom energijom bile uperene k jednom blaženom cilju. I bio je od toga sretan. Znao je samo da joj je rekao istinu; da ide onamo gdje je ona, da svu sreću života, jedini smisao njegov nalazi sada u tom da nju vidi i čuje.
    "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

    Comment


    • #32
      Re: Spavanje i nesanica

      E pa za to nema jednostavnog lijeka, osim vremena, optimizma i nade. Ja sam u takvim momentima nastojao da budem hiperdinamican i potpuno otvoren za komunikacije. Uvijek se nadje tamo nesto iza ugla

      Pa jeste, romanticari najvise i pate...

      Comment


      • #33
        Re: Spavanje i nesanica

        Originally posted by lukazi
        Mislim da je jedan od najboljih ljekova za to socijalizacija i druzenje
        E jesi me našao! Izvan teretane i interneta, druženje = 0
        di se može uzet taj magnezij od 500 mg (ljekarna?) i koliko dođe?

        Comment


        • #34
          Re: Spavanje i nesanica

          ja pijem ovaj
          http://www.building-body.com/shop/produ ... _120_kaps/

          ili ovaj
          http://www.building-body.com/shop/product/magnezij_500/
          to je najjeftinije i najviše ima što sam našla, u ljekarnama su skuplji ili ima manje mg.
          i nađi nekog za druženje u živo!
          "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

          Comment


          • #35
            Re: Spavanje i nesanica

            kaj ti se moj savjet da prebaciš trening na ranije popodne čini nesuvislim ili ne možeš zbog posla :P?

            Comment


            • #36
              Re: Spavanje i nesanica

              Originally posted by Instinct
              Originally posted by lukazi
              Mislim da je jedan od najboljih ljekova za to socijalizacija i druzenje
              E jesi me našao! Izvan teretane i interneta, druženje = 0
              Nađi curu/dečka, što god voliš, zaljubi se i seksaj se prije spavanja.

              Comment


              • #37
                Re: Spavanje i nesanica

                Seksanje samo na defki! Drugačije mišice stradaju

                Comment


                • #38
                  Re: Spavanje i nesanica

                  Poslušao Lilyev savjet i kupio aktivin-h - kad ono, čitam upute i vidim da je to zapravo antidepresiv . Sad kad počnem bariti klinke po teretani samo će mi nebo i šamarčina biti granica
                  Anfra - teretana radi od 13 sati, a tad mi ne paše. Mogu doduše doći i u jutro ali, što ja znam. Inače preko dana moram malo učiti za faks pa baš ne mogu rasipati vrijeme (čisto teorijski, praktično daleko od toga). Za ljeto ću možda tako vježbat - vidjet ću.

                  Comment


                  • #39
                    Re: Spavanje i nesanica

                    Originally posted by Sisi
                    Nađi curu/dečka, što god voliš, zaljubi se i seksaj se prije spavanja.
                    Poslje sexa nema spavanja
                    Zene meni kazu Rambo ti si Car

                    Comment


                    • #40
                      Re: Spavanje i nesanica

                      Originally posted by Car
                      Poslje sexa nema spavanja
                      nego?!
                      Imam disleksiju

                      Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

                      Comment


                      • #41
                        Re: Spavanje i nesanica

                        Ovaj aktivin-h je bačenih 80 kunića. Jučer sam otišao spavati u POLA 11!!!!!! popio tabletu i trčkarao na wc jedno 4 puta do ponoći. Onda je bilo vegetativno stanje do 2 sata po noći, buđenje u pola 6 i odlazak na wc, zaspao za nekih pola sata-sat, stara zove na telefon u 8 sati radi neke gluposti , opet wc, zaspim u sekundi i probudim se u 9. GG
                        Eto - što mi vrijedi što se ubijem u teretani, sve lijepo odradim, što bacim novaca i novaca na whey i nemasnu hranu kad me ovo sjebe.

                        Comment


                        • #42
                          Re: Spavanje i nesanica

                          Originally posted by Instinct
                          Ovaj aktivin-h je bačenih 80 kunića. Jučer sam otišao spavati u POLA 11!!!!!! popio tabletu i trčkarao na wc jedno 4 puta do ponoći. Onda je bilo vegetativno stanje do 2 sata po noći, buđenje u pola 6 i odlazak na wc, zaspao za nekih pola sata-sat, stara zove na telefon u 8 sati radi neke gluposti , opet wc, zaspim u sekundi i probudim se u 9. GG
                          Eto - što mi vrijedi što se ubijem u teretani, sve lijepo odradim, što bacim novaca i novaca na whey i nemasnu hranu kad me ovo sjebe.
                          Jesi siguran da neznaš sam koji je uzrok nesanice?
                          Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

                          Comment


                          • #43
                            Re: Spavanje i nesanica

                            Da - to što u teretani popijem litru do 2 litre vode + pola litre PWM-a s wheyom A što ću - ne mogu bez nje. Imam osjećaj da je krcata kisikom pa je pijem kad god se uspušem - tj. stalno
                            Vjerojatno bi mogao smanjiti na pola litre + PWM

                            Comment


                            • #44
                              Re: Spavanje i nesanica

                              aktivin h djeluje nakon oko 2 tjedna
                              to sam našla na netu
                              ali tvo problem je očito MJEHUR
                              svi pijemo puno vode na treningu, čak i više od tebe pa ne pišamo cijelu noć
                              provjeri mjehur ili čak možda prostatu (tak je bilo mom dedi, zato to kažem, nisam liječnica)
                              "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

                              Comment


                              • #45
                                Re: Spavanje i nesanica

                                eh - u tom grmu leži zec - JESAM - prostata ima malo odstupanja od normalne ali liječnik kaže da je to sve OK i da nije preporučljivo davati dodatne lijekove zbog nuspojava - bla bla. Jedna liječnik kaže da je prostata povećana, drugi da je u redu i moreš ga jebat. Ali primjetio sam da kad pauziram teretanu jedno tjedan dana, npr. kad su ispiti, da onda normalno spavam. Sad, tko je tu pametan.

                                Comment

                                Working...
                                X