Announcement

Collapse
No announcement yet.

Znojim se nenormalno...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znojim se nenormalno...

    pozz
    ovako.. imam jedan problem što me muči i muči sve više - znojenje.

    imam 16 god i znojim se nenormalno.
    Znači dok dođem do škole sam mokar ko miš, bilokakav manji napor - mokar ko miš i što je najgore - kada izađem van petkom/subotom i kad se nemogu nikako zabaviti bez da sam obliven znojem (makar pleso 3 minute).

    Tuširam se svaki dan, držim do higijene, koristim deziće tako da u tome nebi trebao biti problem, nisam ni priblizno debel..

    Svaki, čak i najmanji savjet je dobrodošao jer je ovo prešlo sve granice i nemogu više ovako..

  • #2
    Re: znojenje..

    možda hormone štitnjače da si pogledaš kod doktora...
    Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

    Comment


    • #3
      Re: znojenje..

      korsitim vec 5 bočicu odličan
      http://www.grafomedika.hr/perspi-gua.../perspi-guardr
      -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

      Comment


      • #4
        Re: znojenje..

        Originally posted by KCmatija
        Ovo bi moga probat, meni se ljeti stopala znoje stalno dok je sve drugo više manje u granicama normale.
        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

        Comment


        • #5
          Re: znojenje..

          eej hvala. jel to ima u svim ljekarnama ili moram prvo kod doktora po savjet/recept?

          i zaboravio sam napomenuti da se ja znojim po cijelom tijelu nenormalno, od čela do stopala. i to onak.. žestoko

          Comment


          • #6
            Re: znojenje..

            antiperspiranti su dobri, ali nije definitvno rješenje ako imaš npr. povišene hormone štitnjače... dva simptoma već imaš... znojenje, mršav si... simptomi koji mogu bit prisutni: povećani broj otkucaja srca u minuti, osjećaj vručine, ubrzan metabolizam (puno jedeš a malo se prima)...
            u svakom slučaju nebi bilo loše prekontrolirat hormone
            Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

            Comment


            • #7
              Re: znojenje..

              riss dali je ok onda koristit ovaj sprej kod normalne i zdrave osobe, mene npr. ljeti.....ne znojim se baš toliko nenormalno ali stopala nešto više od ostatka tijela.
              ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

              Comment


              • #8
                Re: znojenje..

                Originally posted by iqoprex
                eej hvala. jel to ima u svim ljekarnama ili moram prvo kod doktora po savjet/recept?

                i zaboravio sam napomenuti da se ja znojim po cijelom tijelu nenormalno, od čela do stopala. i to onak.. žestoko
                normalno se može kupiti ,150kn,al slažem se s risom da bi trebao na pregled kod doktora...

                Ja ga koristim jer se znojim samo pod pazuhima ( al samo kad idem nekam,dok sam doma onda ne)
                -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

                Comment


                • #9
                  Re: znojenje..

                  Originally posted by sthooligan
                  riss dali je ok onda koristit ovaj sprej kod normalne i zdrave osobe, mene npr. ljeti.....ne znojim se baš toliko nenormalno ali stopala nešto više od ostatka tijela.
                  naravno da možeš koristit... al na ciljana mjesta, tipa pazuh, noge... nije preporučljivo cijelo tijelo špricat jer ipak je glavni način hlađenja tijela ljeti, znojenje... pa ako si stalno na suncu, a koristiš antiperspirante na velikoj površini tijela onda se lako pregriješ..
                  ja se obično dezičem špricam ko idiot svuda pa mislim da tako svi rade XD
                  Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                  Comment


                  • #10
                    Re: znojenje..

                    Originally posted by riss
                    Originally posted by sthooligan
                    riss dali je ok onda koristit ovaj sprej kod normalne i zdrave osobe, mene npr. ljeti.....ne znojim se baš toliko nenormalno ali stopala nešto više od ostatka tijela.
                    naravno da možeš koristit... al na ciljana mjesta, tipa pazuh, noge... nije preporučljivo cijelo tijelo špricat jer ipak je glavni način hlađenja tijela ljeti, znojenje... pa ako si stalno na suncu, a koristiš antiperspirante na velikoj površini tijela onda se lako pregriješ..
                    ja se obično dezičem špricam ko idiot svuda pa mislim da tako svi rade XD
                    Da, na ciljana sam mjesta mislio.
                    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Znojim se nenormalno...

                      Dali piješ kakve lijekove?
                      Znojenje je često povezano sa srcem, štitnjačom te jetrom i bubrezima. Kako i zašto neču pisati. Ja imam problem kao i ti...više se znojim nego što popišam!
                      Reci dali ti znoj smrdi? Naravno da malo smrdi ali dali smrdi tek toliko da jedino naslonjena osoba to može osjetiti ili vonja na 2 metra? ako trese na daljinu ketoni izlaze odnosno šečer.
                      Moraš napraviti prvo kontrolu besplatnu krvi i urina. Tek tada kreni prema štitnjači i srcu.
                      A super lijek je Akineton te male,ALI SUPER ULTRA MALE doze scopolamina-hiosciamina-atropina. Blokiraju impuls iz mozga za znojenje.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Znojim se nenormalno...

                        Originally posted by ghrsak
                        Dali piješ kakve lijekove?
                        Znojenje je često povezano sa srcem, štitnjačom te jetrom i bubrezima. Kako i zašto neču pisati. Ja imam problem kao i ti...više se znojim nego što popišam!
                        Reci dali ti znoj smrdi? Naravno da malo smrdi ali dali smrdi tek toliko da jedino naslonjena osoba to može osjetiti ili vonja na 2 metra? ako trese na daljinu ketoni izlaze odnosno šečer.
                        Moraš napraviti prvo kontrolu besplatnu krvi i urina. Tek tada kreni prema štitnjači i srcu.
                        A super lijek je Akineton te male,ALI SUPER ULTRA MALE doze scopolamina-hiosciamina-atropina. Blokiraju impuls iz mozga za znojenje.
                        fino ti na uputstvu lijeka piše da lijek koji je tebi prepopisan ne preporučuješ drugom.. uzimanje lijeka na svoju ruku je opasno
                        Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Znojim se nenormalno...

                          Akineton mu doktor može dati.
                          A scopolamin....možda bolje da to ne.

                          Comment


                          • #14
                            Re: znojenje..

                            Originally posted by KCmatija
                            Moze li se to koristiti samo za dlanove?
                            Jer ja imam uzasnih problema sa znojenjem dlanova, evo sada dok ovo pisem ruke su mi mokre pa ih brisem o hlace.
                            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                            Napreduje se... Avatar^^

                            Comment


                            • #15
                              Re: Znojim se nenormalno...

                              i ja sam cijelo ljeto uzimo ono sto sprjecava manja znojenja.... jer mi je fkt bljak stvar kad na maici imam burek ispod pazuha... nezz tocno marku !

                              Comment

                              Working...
                              X