Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pao u nesvjest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pao u nesvjest

    Pozdrav,

    imam 16 god i jedno 10kg vise nego sto bih trebao imati.Krenuo sam u teretanu s namjerom da smrsavim, prvo sam brzo hodao 15-min pa sam negdje 5 min trcao.Otisao sam na steper,pa malo na bicikl i tako sam malo kombinirao.(sveukupno 25 min) otisao sam malo na sprave na bencu sam digno 3 puta uteg te sam malo jos isprobavao ostale sprave cca 20-tak min.Nakon cega mi je bilo malo mucno sjeo sam se i mucnina je prosla.Otiso sam na spravu za prsa i napravio jedno 10-tak puta vjezbu.I postalo mi je jos vise mucno nego sto mi je bilo krenuo sam prema svlacionici i u trenutku paljenja svjetla cijela prostorija mi je pocela ic gore dolje i samo sam se probudio na podu.Umio sam se i bilo mi je ok.Nezz od cega bih mi to bilo mozda zato sto nemam konde pa sam se izpreforsiro, nisam 3 sata prije teretane nista popio isto tako niti u teretani mozda zbog dehidracije, jedino sam prije teretane pojeo palacinku...Molim vas za savjet dali da opet idem u teretanu ono da laganini samo hodam pa stanka popijem si malo vode pa hodam pa stanka pa brzo hodanje???

    Hvala vam nauprijed valjda vas nisam udavio s tekstom.

  • #2
    Re: Pao u nesvjest

    nisi ništa popio? pa kako ti treniraš, bez vode? naravno da ti je to od dehidracije
    em si šokirao tijelo treningom na koji nije naviknut em si ga pustio da radi sve to bez kapi vode.

    ma bravo
    To enjoy freedom we have to control ourselves

    Comment


    • #3
      Re: Pao u nesvjest

      nisam 3 sata prije teretane nista popio isto tako niti u teretani mozda zbog dehidracije, jedino sam prije teretane pojeo palacinku..
      Prijatelju pa ja popijem za vrjeme treninga 2 litre vode,a ti 3 sata prije i za vrjeme treninga nisi popio kapi

      Nisi pao u nesvjest zbog dehidracije,ali si zasigurno zbog prefosiranja,umorenosti , a ovo s vodom je šlag na tortu

      I nadam se da ne misliš ako nepiješ vodu da ćeš prije mršaviti
      ...there are two reasons why people don't talk about something: either it doesn't mean anything, or it means everything...

      Comment


      • #4
        Re: Pao u nesvjest

        Ma inace mogu cijeli dan bez vode, nezz ni sam kako ali mogu.Znaci sto vise vode i laganini ok.

        Comment


        • #5
          Re: Pao u nesvjest

          Sad si me podsjetio na ovo




          Inače dogodila ti se pretreniranost,bez kapi vode.Još reci da je palačinka bila prvi obrok

          Comment


          • #6
            Re: Pao u nesvjest

            pa može svako cijeli dan bez vode, ali di ti je pamet? voda je najosnovniji element u ljudskom biću, bez hrane možeš duže nego bez vode
            ne radi to više i trudi se piti pogotovo ako treniraš jer se znojiš.. joooj
            To enjoy freedom we have to control ourselves

            Comment


            • #7
              Pao u nesvjest

              Code:
              Sad si me podsjetio na ovo
              Kako se sašijo

              Kao da je ciljao utege s zubima A ova konjina se smije što ga snima
              ...there are two reasons why people don't talk about something: either it doesn't mean anything, or it means everything...

              Comment


              • #8
                Re: Pao u nesvjest

                Ma jooj normalno da pijem tekucinu barem 1.5l dnevno ali jucer jednostavno nezz bio je takav hladni dan uopce nisam razmisljao.Znaci sto mi predlazete da krenem i dalje ali samo sa kombinacijom hodanje-brzohodanje???I sto vise popit u teretani.

                Comment


                • #9
                  Re: Pao u nesvjest

                  Originally posted by bilder18
                  Sad si me podsjetio na ovo




                  Inače dogodila ti se pretreniranost,bez kapi vode.Još reci da je palačinka bila prvi obrok
                  Hehe nije palacinka bila prvi obrok, ali neki kazu da moguce da zato sto sam prije teretane jeo da se desilo da sam izgubio secer...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pao u nesvjest

                    neces puno postic izgladnjivanjem, nepijenjem i tolikim trcanjem... citaj forum malo
                    NO PAIN , NO GAIN

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pao u nesvjest

                      Originally posted by TheWarg
                      neces puno postic izgladnjivanjem, nepijenjem i tolikim trcanjem... citaj forum malo
                      tko je rekao da se izgladnjujem?Pazim na prehranu, a usput normalno jedem,pijem dovoljno min 1.5 l dnevno.A onda sam zaboravio odnjet u teretanu vodu, jbg na greskama se uci a sto ti predlazes da radim koje sprave?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pao u nesvjest

                        nemoj se igrati sa tim...tvoje zdravlje je u pitanju...obrati paznju na te stvari maksimalno inace ces sebi narusiti zdravlje dobro....Teski treninzi bez potpore hranom i suplementima ti nece donijeti nista dobro..zato se neigraj...Kupi sebi vitamin c,multivitamin....Obrati paznju da jedes 2 sata prije treninga..napravi sebi omjer UH i proteina koji ces da konzumiras i to nek ti bude svetinja...kao i obrok posle treninga..na to se fokusiraj....kao sto rekose pij dosta vode...nemoj da gledas jesi li popio litar ili 2 to nije bitno...pij vodu tako da nikad ne osjetis da si zedan....Ja recimo znam po 4 litra vode da popijem ...
                        Sretno.....

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pao u nesvjest

                          Originally posted by damko
                          nemoj se igrati sa tim...tvoje zdravlje je u pitanju...obrati paznju na te stvari maksimalno inace ces sebi narusiti zdravlje dobro....Teski treninzi bez potpore hranom i suplementima ti nece donijeti nista dobro..zato se neigraj...Kupi sebi vitamin c,multivitamin....Obrati paznju da jedes 2 sata prije treninga..napravi sebi omjer UH i proteina koji ces da konzumiras i to nek ti bude svetinja...kao i obrok posle treninga..na to se fokusiraj....kao sto rekose pij dosta vode...nemoj da gledas jesi li popio litar ili 2 to nije bitno...pij vodu tako da nikad ne osjetis da si zedan....Ja recimo znam po 4 litra vode da popijem ...
                          Sretno.....
                          Pa opet ti kazem jedem sve normlano...a onda sam se valjda ispreforsiro neznam...A vitamin c to je onaj sto se kupi u ljekarni?

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pao u nesvjest

                            Originally posted by Fux123
                            Originally posted by TheWarg
                            neces puno postic izgladnjivanjem, nepijenjem i tolikim trcanjem... citaj forum malo
                            tko je rekao da se izgladnjujem?Pazim na prehranu, a usput normalno jedem,pijem dovoljno min 1.5 l dnevno.A onda sam zaboravio odnjet u teretanu vodu, jbg na greskama se uci a sto ti predlazes da radim koje sprave?
                            ne preoporucam ti da radis sprave nego da se primis utega i sipke (imas dosta gotovih programa na forumu), ne znam kakvu prehranu imas, ali preptpostavljam da nije bajna cim si spomenuo da si jeo palačinke prije treninga, sto se tice trcanja preporucam ti hiit (googlaj, pretrazi forum) par puta tjedno.
                            NO PAIN , NO GAIN

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pao u nesvjest

                              Originally posted by TheWarg
                              Originally posted by Fux123
                              Originally posted by TheWarg
                              neces puno postic izgladnjivanjem, nepijenjem i tolikim trcanjem... citaj forum malo
                              tko je rekao da se izgladnjujem?Pazim na prehranu, a usput normalno jedem,pijem dovoljno min 1.5 l dnevno.A onda sam zaboravio odnjet u teretanu vodu, jbg na greskama se uci a sto ti predlazes da radim koje sprave?
                              ne preoporucam ti da radis sprave nego da se primis utega i sipke (imas dosta gotovih programa na forumu), ne znam kakvu prehranu imas, ali preptpostavljam da nije bajna cim si spomenuo da si jeo palačinke prije treninga, sto se tice trcanja preporucam ti hiit (googlaj, pretrazi forum) par puta tjedno.
                              Sto kazes na trcanje 30 sec 90 sec hodanje???A jedem sve sto se kuha...

                              Comment

                              Working...
                              X