Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pao u nesvjest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Pao u nesvjest

    Za početak bi ti savjetovala da se opustiš i privikavaš tijelo na trening, bez ikakvih presinga "moram odradit 30s trčanje, 60s hodanje itd"

    pošto se do sad nisi bavio nikakvim aktivnostima, za početak se lagano upoznaj sa raznim spravam i utezima, isprobavaj, radi full body ali bez nekakvog pretjerano strogog režima kojeg se drže oni koji imaju ozbiljan cilj u glavi i već su prošli te početničke faze, kombiniraj biciklu, traku (hodanje uzbrdo), steper...bitno da radiš aerobne vježbe

    Uvedi u svoj život naviku treniranja i zdrave prehrane, uguraj si to potiho u svakodnevnicu a kad osjetiš da si se usavršio u svim vježbama, kreni si po nekom programu kojeg možeš u međuvremenu iskopat i ovdje na forumu

    Važno je pitanje da li ti stvarno imaš želju trenirati ili je to samo sredstvo kojim želiš postići nekakvu svoju fiks ideju. U prvom slučaju imat ćeš sporih ali dobrih rezultata, u drugom ćeš odustati prvom prilikom.

    let's see ako si pravi igrač
    To enjoy freedom we have to control ourselves

    Comment


    • #17
      Re: Pao u nesvjest

      Originally posted by sandra
      Za početak bi ti savjetovala da se opustiš i privikavaš tijelo na trening, bez ikakvih presinga "moram odradit 30s trčanje, 60s hodanje itd"

      pošto se do sad nisi bavio nikakvim aktivnostima, za početak se lagano upoznaj sa raznim spravam i utezima, isprobavaj, radi full body ali bez nekakvog pretjerano strogog režima kojeg se drže oni koji imaju ozbiljan cilj u glavi i već su prošli te početničke faze, kombiniraj biciklu, traku (hodanje uzbrdo), steper...bitno da radiš aerobne vježbe

      Uvedi u svoj život naviku treniranja i zdrave prehrane, uguraj si to potiho u svakodnevnicu a kad osjetiš da si se usavršio u svim vježbama, kreni si po nekom programu kojeg možeš u međuvremenu iskopat i ovdje na forumu

      Važno je pitanje da li ti stvarno imaš želju trenirati ili je to samo sredstvo kojim želiš postići nekakvu svoju fiks ideju. U prvom slučaju imat ćeš sporih ali dobrih rezultata, u drugom ćeš odustati prvom prilikom.

      let's see ako si pravi igrač
      To sam sve i isprobavao pa sam pao u nesvjest to mi fkt nejde u glavu prije 1.5 sam vozio bicikl dnevno 15km i nista mi nije bilo...a ono od jucer me je stvarno dotuklo sama pomisao da se vratim u teretanu neznam...ali kako ljudi kazu klin se klinom izbija danas cu malo hodat,pa malo uzbrdo pa malo odmor pa malo vreca, pa malo odmor pa malo kombinacija steper-bicikl i tako...ali sve umjereno necu se forsat ko jucer dok ne steknem nekakvu kakvu takvu formu.Naravno da imam istinsku zelju za treniranjem...Hvala ti na pomoci...

      Comment


      • #18
        Re: Pao u nesvjest

        Ajd molim te napisi kakva ti je prehrana
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • #19
          Re: Pao u nesvjest

          Kome se nije dogodilo da mu se zamantalo pred očima pa i od nekog bezveznog treninga.

          Loša kombinacija vode, hrane, doba dana... Ja sam se jednom u Algoritmu u Zagrebu srušio ko klinac.
          Originally posted by magarac
          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
          dzaba mu sve

          Comment


          • #20
            Re: Pao u nesvjest

            Originally posted by hardstyle91
            Ajd molim te napisi kakva ti je prehrana
            upravo to..nek napise sve obroke...sve ama bas sve sta jedes u toku dana nam napisi pa da vidimo....
            a usput nebi bilo lose da izvadis nalaze radi sebe....da provjeris sve..secer,zeljezo krvnu sliku itd....

            Comment


            • #21
              Re: Pao u nesvjest

              vadim krv u petak

              Comment


              • #22
                Re: Pao u nesvjest

                ako zelis smrsaviti trci na traci 40ak min, i to tako da 2 min brzo hodas, pa 2 min trcis (na nekih 80% snage), pa opet 2 min hodanje, pa 2 trcanje...i tako do 40 min
                također je jako ucinkovito hodanje uzbrdo...
                isto kao i orbitrek i bicikl...
                neka ti trening ne traje duze od sat i 15 min ni u kojem slucaju...
                jedi 2 sata prije treninga, pij vode na treningu svako malo po gutljaj..da ti ne bude slabo..
                i sredi prehranu..

                od suplemenata preporucam l-carnitine...

                ja sam prije godinu i pol htio smrsaviti 10 kg, i upravo sam uspio tako kako sam gore napisao...
                ali nisam bio na nikakvoj dijeti, dapace, jeo sam 6 puta dnevno...
                jer nisam htio izgubiti kg u licu ili misicnu masu...
                There is a price to pay for everything you gain.

                Comment


                • #23
                  Re: Pao u nesvjest

                  Originally posted by Fux123
                  Pozdrav,

                  imam 16 god i jedno 10kg vise nego sto bih trebao imati.Krenuo sam u teretanu s namjerom da smrsavim, prvo sam brzo hodao 15-min pa sam negdje 5 min trcao.Otisao sam na steper,pa malo na bicikl i tako sam malo kombinirao.(sveukupno 25 min) otisao sam malo na sprave na bencu sam digno 3 puta uteg te sam malo jos isprobavao ostale sprave cca 20-tak min.Nakon cega mi je bilo malo mucno sjeo sam se i mucnina je prosla.Otiso sam na spravu za prsa i napravio jedno 10-tak puta vjezbu.I postalo mi je jos vise mucno nego sto mi je bilo krenuo sam prema svlacionici i u trenutku paljenja svjetla cijela prostorija mi je pocela ic gore dolje i samo sam se probudio na podu.Umio sam se i bilo mi je ok.Nezz od cega bih mi to bilo mozda zato sto nemam konde pa sam se izpreforsiro, nisam 3 sata prije teretane nista popio isto tako niti u teretani mozda zbog dehidracije, jedino sam prije teretane pojeo palacinku...Molim vas za savjet dali da opet idem u teretanu ono da laganini samo hodam pa stanka popijem si malo vode pa hodam pa stanka pa brzo hodanje???

                  Hvala vam nauprijed valjda vas nisam udavio s tekstom.
                  to je standardno kod početnika u teretani da ti je mučno i manta ti se meni je prvih par treninga u teretani bilo zlo stvori ti se crno pred očima a ja sam prije radio treninge od po sat i po bez kapi vode i ni mi niš bilo a dnevno sam znao pit svega par čaša vode imam 2 godine treninga iza sebe a tek sam sad poćeo s boljom prehranom i pit 3l vode dnevno

                  Comment


                  • #24
                    Re: Pao u nesvjest

                    Na godišnjem nivou par puta prisustvujem događaju da netko ostane bez svijesti u teretani. I uglavnom se to dešava u jutarnjim satima kad mladi neiskusni novi vježbači, bolje reći vježbačice, u želji da izgube šta brže kilograme, a ne znajući ništa o pravilnom treningu i prehrani, dođu u teretanu da prije toga nisu ništa jele pa čak ni pile.
                    Ništa čudno da se u tim slućajevima dešavaju takve stvari.
                    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                    I know it's hard to keep an open heart
                    When even friends seem out to harm you
                    But if you could heal a broken heart
                    Wouldn't time be out to charm you

                    November Rain, Guns and Roses

                    Comment


                    • #25
                      Re: Pao u nesvjest

                      Jucer bio u teretani, za zagrijavanje sam 5min bicikl, 5 min hodanje, radio sam za pocetak kako mi je savjetovao trener 4 serije na bencu po 10 komada, ja se nisam htio forsat pa sam napravio 3, radio sam vjezbe za prsa 3 serije po 10 kom 20kg za pocetak nisam se htio forsat jer prosli put sam radio sa 30 pa su se vidjele posljedice.Bilo mi je ok al mi se u jednom momentu malo zavrtilo valjda sam se naglo digo sa benca.

                      Pozdrav i hvala vam na savjetima.

                      Comment


                      • #26
                        Re: Pao u nesvjest

                        Budu li ti se ponavljale ovakve situacije obvezno otiđi liječniku.
                        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                        I know it's hard to keep an open heart
                        When even friends seem out to harm you
                        But if you could heal a broken heart
                        Wouldn't time be out to charm you

                        November Rain, Guns and Roses

                        Comment


                        • #27
                          Re: Pao u nesvjest

                          Mislis na padanje u nesvjest?

                          Comment


                          • #28
                            Re: Pao u nesvjest

                            koliko dugo ideš u teretanu

                            Comment


                            • #29
                              Re: Pao u nesvjest

                              Kontroliraj malo krvni tlak!

                              Comment


                              • #30
                                Re: Pao u nesvjest

                                prvi puta...

                                Comment

                                Working...
                                X