Announcement

Collapse
No announcement yet.

Izbor TOP FORUMAŠA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Izbor TOP FORUMAŠA

    Coffey legenda.

    Čestitke svima
    RIP Zyzz 1989 - 2011 Forever Mirin

    Comment


    • #17
      Re: Izbor TOP FORUMAŠA

      Evo nažalost nisam se stigao raspisati prije pa cu sada iznijeti ovdje plan koji sam skovao jos ranije ali sam cekao da sve skupa ovo završi.
      Kritizirao sam DARICU kroz cijelu anketu, pljuvao sam ga i skakao mu po kičmi zbog nacina na koji je igrao igru. Sve sto sam htio je da mu ukažem da ne gradi svoj mladi život na muljažama i nečasnim igricama vec da pošteno ide naprijed pa gdje završi, završi. Ali tad mu nitko nece moci oduzeti njegovo dostojanstvo. I dalje smatram i smatrati cu da nije zaslužio mjesto koje je dobio i da mu realno po kvaliteti postova ne pripada (bar ne ovaj put), ali smatram da je zasluzio respect za ustrajanje u BB-u i za rezultate koje daje.
      Znam da nije pokvarenjak i vjerujem da je pošten momak ali znam da ga je povukla pomisao na dobit suplemenata od 1000 kuna.
      Uz vjerovatno malen mjesecni đeparac smatram da mu je kao 16-godisnjaku ipak najpotrebnije. Školuje se i ne radi.
      Također smatram da mu je ova anketa na jedan nacin pomogla u ...kako da se izrazim, jednoj vrsti odgoja, gdje je osjetio gnjev ljudi i vjerujem da ce u buducnosti biti oprezniji.
      Ipak ima 16 godina, u fazi je sazrijevanja i smatram da mu nitko ne treba išta uzeti na zub.

      Hvala anketi sto je pokazala neke druge ljude kakvi su u biti ljudi, ovim putem cu istaknuti: Coffeya, Maximus1950 i Corry-a, momci za poželjeti za prijatelje.
      Scuderiu i Hardija vec znam, za njih nemam komentara jer su vec prijatelji.
      Dok su neki pak pokazali svoje pravo negativno lice.



      Anyway, ovim putem obavjestavam administratore foruma da svoju nagradu od 750 kuna u suplementima poklanjam DARICI i neka si momak izabere što mu treba uz poruku da nastavi vježbačkim putem i da se pošteno bori kroz život.
      Meni se obratite u vezi knjige koju ocekujem s vasim autogramima

      Još jednom hvala svim glasacima na podršci i hvala adminima što su me uopce svrstali u anketu.



      ( meh, nisam ja za ove romanticne fore, bolje da ja zavrsim uz svom stilu : NABIJEM VAS SVE NA QRAC

      Comment


      • #18
        Re: Izbor TOP FORUMAŠA

        ZNALA SAM, značiii znala sam odmah da će to uraditi !!

        lijepo
        ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

        "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

        Comment


        • #19
          Re: Izbor TOP FORUMAŠA

          Ma nema šanse da ti Darica to uzme... :P
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • #20
            Re: Izbor TOP FORUMAŠA

            Originally posted by WTF View Post


            Anyway, ovim putem obavjestavam administratore foruma da svoju nagradu od 750 kuna u suplementima poklanjam DARICI i neka si momak izabere što mu treba uz poruku da nastavi vježbačkim putem i da se pošteno bori kroz život.
            Meni se obratite u vezi knjige koju ocekujem s vasim autogramima

            Još jednom hvala svim glasacima na podršci i hvala adminima što su me uopce svrstali u anketu.


            Pošalji Katki PM za ovo.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #21
              Re: Izbor TOP FORUMAŠA

              Hvala jos jednom, zao mi je ak sam nekom pokvario raspolozenje, probajte shvatit
              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

              Instagram: @shredded_dario

              Comment


              • #22
                Re: Izbor TOP FORUMAŠA

                Originally posted by kelly View Post
                Nije Corry nego Coffey.
                on da.. pobrkao sam ))
                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                Youtube:

                Primjer treninga snage/hipertrofije
                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                Sve o prehrani
                Sve o treningu

                Comment


                • #23
                  Re: Izbor TOP FORUMAŠA

                  Originally posted by WTF View Post
                  Evo nažalost nisam se stigao raspisati prije pa cu sada iznijeti ovdje plan koji sam skovao jos ranije ali sam cekao da sve skupa ovo završi.
                  Kritizirao sam DARICU kroz cijelu anketu, pljuvao sam ga i skakao mu po kičmi zbog nacina na koji je igrao igru. Sve sto sam htio je da mu ukažem da ne gradi svoj mladi život na muljažama i nečasnim igricama vec da pošteno ide naprijed pa gdje završi, završi. Ali tad mu nitko nece moci oduzeti njegovo dostojanstvo. I dalje smatram i smatrati cu da nije zaslužio mjesto koje je dobio i da mu realno po kvaliteti postova ne pripada (bar ne ovaj put), ali smatram da je zasluzio respect za ustrajanje u BB-u i za rezultate koje daje.
                  Znam da nije pokvarenjak i vjerujem da je pošten momak ali znam da ga je povukla pomisao na dobit suplemenata od 1000 kuna.
                  Uz vjerovatno malen mjesecni đeparac smatram da mu je kao 16-godisnjaku ipak najpotrebnije. Školuje se i ne radi.
                  Također smatram da mu je ova anketa na jedan nacin pomogla u ...kako da se izrazim, jednoj vrsti odgoja, gdje je osjetio gnjev ljudi i vjerujem da ce u buducnosti biti oprezniji.
                  Ipak ima 16 godina, u fazi je sazrijevanja i smatram da mu nitko ne treba išta uzeti na zub.

                  Hvala anketi sto je pokazala neke druge ljude kakvi su u biti ljudi, ovim putem cu istaknuti: Coffeya, Maximus1950 i Corry-a, momci za poželjeti za prijatelje.
                  Scuderiu i Hardija vec znam, za njih nemam komentara jer su vec prijatelji.
                  Dok su neki pak pokazali svoje pravo negativno lice.



                  Anyway, ovim putem obavjestavam administratore foruma da svoju nagradu od 750 kuna u suplementima poklanjam DARICI i neka si momak izabere što mu treba uz poruku da nastavi vježbačkim putem i da se pošteno bori kroz život.
                  Meni se obratite u vezi knjige koju ocekujem s vasim autogramima

                  Još jednom hvala svim glasacima na podršci i hvala adminima što su me uopce svrstali u anketu.



                  ( meh, nisam ja za ove romanticne fore, bolje da ja zavrsim uz svom stilu : NABIJEM VAS SVE NA QRAC
                  hahaha daj lol
                  I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                  ----------------------------------------------------------------
                  Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                  Comment


                  • #24
                    Re: Izbor TOP FORUMAŠA

                    hahaha pa ja san zaosta uopce nista ne pratim, kao neka glasovanja i nagrade
                    fino
                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment


                    • #25
                      Re: Izbor TOP FORUMAŠA

                      WTF iako si me izbrisao hehe za ovo svaka cast !! malo je takvih danas....

                      Comment


                      • #26
                        Re: Izbor TOP FORUMAŠA

                        Hvala Building Body timu na nagradi koja je upravo stigla. Od srca se svima zahvaljujem

                        IMG_0355.JPG

                        IMG_0356.jpg

                        Comment


                        • #27
                          Re: Izbor TOP FORUMAŠA

                          cestitam!!
                          Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Izbor TOP FORUMAŠA

                            ako ima dugačkih rijeći koje ne razumiješ ti pitaj!

                            Comment


                            • #29
                              Re: Izbor TOP FORUMAŠA



                              Nema na čemu!

                              Hvala tebi i još jednom, svaka čast na plemenitosti!!

                              Comment


                              • #30
                                Re: Izbor TOP FORUMAŠA

                                Originally posted by WTF View Post
                                Hvala Building Body timu na nagradi koja je upravo stigla. Od srca se svima zahvaljujem

                                [ATTACH=CONFIG]16479[/ATTACH]

                                [ATTACH=CONFIG]16480[/ATTACH]
                                Pazi WTF, knjiga!!!!

                                Beži!!!

                                Pivo za masu, rakija za defku...

                                Comment

                                Working...
                                X