Announcement

Collapse
No announcement yet.

tesko mi ostat na forumu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tesko mi ostat na forumu

    tesko mi je ostat na forumu kad ne smijem na pola foruma,smijem postat ili otvorit tmu samo u sekciji za pocetnike,sva ona najzanimljivija pitanja i postovi n mogu sudjelovat,jako mi je tesko ostat a postove ne zelim nabijat na silu,kakva su ogranicenja? i zasto su ogranicenja? mislim da se na ovaj nacin tjera nove forumase ovdje,a stari ce pomalo odlazit,samo moje misljenje

  • #2
    Re: tesko mi ostat na forumu

    Triba papat podosta za doć do odjela za napredne, zato je naš početnički dio nekako aktivniji, ljudi dolaze i odlaze, a ti neki koji odluce ostat za neko vrime i postanu ti napredni (osim ako nije rič o natjecateljima i sl, vecina novih su goli početnici)

    Di to nemožeš uć, koja su to najzanimljivija pitanja...?
    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

    Comment


    • #3
      Re: tesko mi ostat na forumu

      pa eto sta sam jeo hehe,htio stavit sliku i ne moze,al ima par dana hocu nesto odgovorit pa nemogu,nisam natjecatelj,dizem radi svog gusta ali imam miske,dizem utege 2 godine,onda se zapustio oko godinu i sad nastavio,evo cetvrti mjesec dizem i vjezbam

      Comment


      • #4
        Re: tesko mi ostat na forumu

        Ne znam sta bi ti reka, sacekaj pa vidi sta ce admini reć, oni znaju oko toga, regulativa i to

        Slike nemos stavit ni pod Video članovi/slike početnika? jesi pročita pravila tu, slika ne smi bit veca od 1024*1024
        Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

        Comment


        • #5
          Re: tesko mi ostat na forumu

          Originally posted by Adatar View Post
          tesko mi je ostat na forumu kad ne smijem na pola foruma,smijem postat ili otvorit tmu samo u sekciji za pocetnike,sva ona najzanimljivija pitanja i postovi n mogu sudjelovat,jako mi je tesko ostat a postove ne zelim nabijat na silu,kakva su ogranicenja? i zasto su ogranicenja? mislim da se na ovaj nacin tjera nove forumase ovdje,a stari ce pomalo odlazit,samo moje misljenje
          Prijatelju sa 20 postova i 7 dana ideš iz početnika u korisnike i možeš pisati svuda osim u BB za napredne, tu ipak ne možemo primiti svakoga jer se previše spamaju ozbiljne teme. Ograničenja su uvedena da se spriječi spam i trollanje ozbiljnih tema, i sa tim se slažu većina forumaša.

          Ako nekoga forum ne prebaci automatski nakon 20 postova neka se obrati nekom od administratora pa ćemo to riješiti ručno.

          http://www.building-body.com/forum/t...296#post918296
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: tesko mi ostat na forumu

            ok,da,mogu pisat osim na napredne,koliko mi treba da mogu pisat za napredne? vidim aquila ima preko 300 postova i jos ne moze? ako sam u pravu?

            Comment


            • #7
              Re: tesko mi ostat na forumu

              Originally posted by Adatar View Post
              ok,da,mogu pisat osim na napredne,koliko mi treba da mogu pisat za napredne? vidim aquila ima preko 300 postova i jos ne moze? ako sam u pravu?
              U naprednima su uglavnom natjecatelji i ljudi koji se ne natječu ali imaju znanje, iskustvo i rezultate, kao što su Patrik i Igy i još neki da ne nabrajam sve, mislim da još ne pripadaš u to društvo, bez ljutnje. I tu nema veze broj postova.

              http://www.building-body.com/forum/f...ng-za-napredne
              Last edited by kelly; 21-09-12, 16:32.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: tesko mi ostat na forumu

                ma ne ljutim se,imas pravo,nisam jos za to,znanja imam u vezi prakse ali u vezi suplemenata sam isto nov,znam dosta i o tome ali vecinom sam sve pokupio u zadnja 4 mjeseca jer prije nisam uzimao suplemente,nego samo prehrana i energetska pica kao cedevita sport i sl. sad trenutno imam viska kg i nisam u top formi,imam 112 kg(imao 119 prije 4 mjeseca) i visok 187,samo neke teme su mi zanimljive a mogu samo gledat,cesto mi se desi da bi nesto napisao i bas pogodim naprednu temu,one su cini mi se i najaktivnije,vidim na desnoj strani

                Comment


                • #9
                  Re: tesko mi ostat na forumu

                  Originally posted by kelly View Post
                  U naprednima su uglavnom natjecatelji i ljudi koji se ne natječu ali imaju znanje, iskustvo i rezultate, kao što su Patrik i Igy i još neki da ne nabrajam sve, mislim da još ne pripadaš u to društvo, bez ljutnje. I tu nema veze broj postova.

                  http://www.building-body.com/forum/f...ng-za-napredne
                  To sam mu i ja reka, potpis na ovo.

                  Do naprednih se dođe preko početnika, nema preskakanja, nije niko rođen sveznalac

                  Svi su oni jednom bili početnici, kroz to se mora proć... Samo čitaj, uči, jedi, treniraj, a ostalo će doć sa vrimenom
                  Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                  Comment


                  • #10
                    Re: tesko mi ostat na forumu

                    nema problema

                    Comment

                    Working...
                    X