Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako izvrisati poruku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako izvrisati poruku

    U ovoj temi: http://www.building-body.com/forum/t...o-dr%C5%BEanje
    sam napisao 2 poruke koje bih zelio izbrisati, ali ne znam kako. Da li je moguce da ne postoji opcija za brisanje glupih poruka i onih koje su recimo greskom poslate? Izvinite ako vas ometam sa glupim pitanjima, nov sam, pa mi nije sve jasno bas. Pozz

  • #2
    Re: Kako izvrisati poruku

    - mislim da to moze samo admin brisati !

    Comment


    • #3
      Re: Kako izvrisati poruku

      Ako je tako, i samo admin moze brisati poruke, to je izuzetno glupo. Svaki moguci forum ima opciju da clan sam izbrise poruku koju je napisao, ne vidim zasto bi ovaj bio izuzetak.

      Comment


      • #4
        Re: Kako izvrisati poruku

        -nekome je glupo nekome ne ! kada bi svi mogli brisati svoje poruke,i kada bi pojedini to i uradili kasnije se nebi mogao snaci na forumu!

        Comment


        • #5
          Re: Kako izvrisati poruku

          Edit opcija traje 5 minuta, tako je odlučeno u dogovoru sa forumašima. Prije postanja pregledaj poruku.
          Ako je tebi nešto izuzetno glupo to ne znači da to i je izuzetno glupo, u ovom slučaju to je samo tvoje subjektivno mišljenje.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: Kako izvrisati poruku

            Ja sam objektivan subjektivno. I ovo nije samo moje misljenje, pogledaj mnogo poznatije forume, ja mislim da svaki forum ima tu opciju, clan sam mnogih i ovo je prvi na kojem se ne mogu izbrisati svoje poruke. To bi prije svega imalo funkciju da forum bude bolji i pregledniji, jer ako clan napise slucajno poruku dva puta ili nesto tako, da ne bi bilo spama mogao bi je maci. Nadam se da shvatate sta govorim.
            [EDIT] Pa postoji funkcija za brisanje poruke! Sad je vidim, samo sto je preglednije da pored onoga "uredi" stoji i "obrisi", nego da se ide prvo na uredjivanje pa brisanje.
            Last edited by Conte7; 23-06-13, 16:07.

            Comment


            • #7
              Re: Kako izvrisati poruku

              Pa možeš obrisati poruku, ali za to imaš 5 min, a ne neograničeno. I tako je s razlogom.
              A možeš i prijaviti poruku na trokutić pa će netko od admina obrisati ako ima razloga za brisanje.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: Kako izvrisati poruku

                Kad bi svima dali neograniceno onda bi imali kaos. Mnogi ne znaju da mi admini dobivamo upite da se obrisu cjeli korisnicki racuni time i sve njihove postove. Onda bi citiranje nepostojecih clanova i komentara bilo vrlo nejasno, nelogicno te upravo takve teme postaju nekorisne.

                Ja bi rado da mozemo dati takvu mogucnost kako bi se mogle rjesavat sitnice, ali iz iskustva to bi se zloupotrebljavalo.
                The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                Comment

                Working...
                X