Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako skidati - download

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako skidati - download

    Trebam pomoć, nisam neki PC sveznadar pa me zanima ako ima netko jasne upute na koji način da skinem onu knjigu "doručak šampiona". Ja uletin na taj rapidshare ali dalje nemam pojima šta i kako. Hvala.

    ps. e da i titlove za onaj dokumentarac bigger, s, f.

  • #2
    Re: Ko zna?

    Ovdje možeš skinuti film i titlove:
    Originally posted by kelly
    Originally posted by Moi
    Originally posted by metalic
    Sa koje stranice mogu skinuti ovaj film?
    http://www.mininova.org/tor/1830830
    Ovdje vam je titl za film:

    http://www.divx-titlovi.com/hr-hr/di...ter/71483.aspx

    A za tu knjigu mi pošalji link pa ću ti objasniti.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Ko zna?

      viewtopic.php?f=17&t=1760

      Comment


      • #4
        Re: Ko zna?

        Da, ali kako da skinam s te stranice te fajlove.

        Comment


        • #5
          Re: Ko zna?

          Klikni na link,onda ti piše free user i premium user.Ti klikni na free user i onda moraš čekat da ti odbroji od 90 do 0.Onda će ti se pokazat ikona download i klikneš na to i save file.Tak sam ja napravio i šljaka.Baš sam sad probao opet i šljaka.Ak neko zna bolji način nek napiše

          Comment


          • #6
            Re: Ko zna?

            ne postoji bolji nacin, prek Rapidshare mozete skinuti 100mb svakih 2h, te prije downloada morate pricekati 90 sec (manje ako je fajl manji)... ne mozete vise od jednog fajla skidati s RS u isto vrijeme...
            ako ste premium, uvijek vam je full speed, mozete skidati kolko ocete fajlova istovremeno, skida se odma bez cekanja, i mozete 3gb dnevno (sad nisam tocno zicer kolko, ali lijepa stvarcica ak skidate puno)...
            imo je frend pa mi posudio, mnogo korisno ^^
            Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

            Comment


            • #7
              Re: Ko zna?

              Originally posted by Vladebisi
              Klikni na link,onda ti piše free user i premium user.Ti klikni na free user i onda moraš čekat da ti odbroji od 90 do 0.Onda će ti se pokazat ikona download i klikneš na to i save file.Tak sam ja napravio i šljaka.Baš sam sad probao opet i šljaka.Ak neko zna bolji način nek napiše
              Tako i ja skidam.

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #8
                Re: Ko zna?

                Originally posted by kelly
                Originally posted by Vladebisi
                Klikni na link,onda ti piše free user i premium user.Ti klikni na free user i onda moraš čekat da ti odbroji od 90 do 0.Onda će ti se pokazat ikona download i klikneš na to i save file.Tak sam ja napravio i šljaka.Baš sam sad probao opet i šljaka.Ak neko zna bolji način nek napiše
                Tako i ja skidam.

                najbolje tako.. al to je ako skigas s njega tu i tamo nesto... ja inace torent koristim

                Comment


                • #9
                  Re: Ko zna?

                  E to ekipa, ključno je bilo da mi objasnite ono vrijeme da istekne, a zamislite ja sam mislio kad to vrijeme istekne da gubim mogućnost slobodnog skidanja.

                  Comment

                  Working...
                  X