Announcement

Collapse
No announcement yet.

Početnička pitanja i bezobrazluk...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Početnička pitanja i bezobrazluk...

    Mene osobno smeta kada početnici na forumu otvaraju teme koje su vrlo jasno obrađene.

    U redu kada netko otvori temu sa svojom prehranom i treningom, ali za temu tipa "Kako vi radite posni sir", a dvije teme ispod stoji "Posni sir" sa 10 stranica... za to bih banirao doživotno.

    Trebali bi admini stavljati više lockova.

    Comment


    • #17
      Re: Početnička pitanja i bezobrazluk...

      Ja sam danas u roku 2 sata zaključao 4 teme, uglavnom su teme duple sa full glupim pitanjima...
      Takve teme i pitanja guše forum i iritiraju i tjeraju nam ozbiljne i kvalitetne članove sa foruma, i još nama modovima zadaju posla...
      Prije sam spajao takve teme pa nitko ne hebe...sad ću zaključavati pa nek služi kao primjer drugima...

      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #18
        Re: Početnička pitanja i bezobrazluk...

        Evo razloga Kellyjevih muka i općih forumskih muka, jasno ko dan:

        Osvrt na početnička pitanja i odgovore
        viewtopic.php?f=16&t=3521

        Superefikasna ekspres instant metoda za velike mišiće?!
        viewtopic.php?f=16&t=3899

        Zašto početnici ne čitaju osnove s foruma???
        viewtopic.php?f=16&t=3512

        Comment


        • #19
          Re: Početnička pitanja i bezobrazluk...

          Na nekim Forumuma čak Banaju radit glpih pitanja, najčešće oko steroida!
          IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

          Comment


          • #20
            Re: Početnička pitanja i bezobrazluk...

            pa primjetio sam da i vamo ulete padobranci i odma idi u pod forum steroidi i tamo otvaraju teme....
            mislim da bi trebalo bit registriran na forumu jedno 10dana i onda tek bit u mogucnosti pisat postove.. onda tek nakon 10dana da dobiju mogucnost otvaranja tema.. tako bi barem u tih 10-20dana bili pocetnici prisiljeni citat i samo citat.. a ne odma cim se registriraju na forum, prvi post napisu u novoj temi koju otvore i pitaju uglavnom pitanja koja su tisucu puta odgovorena......

            Comment


            • #21
              Mala "primjedba"

              Jedna stvar mi smeta.....Jasno mi je da na ovom forumu ima ljudi koji jako puno znaju o BB ,prehrani ,vježbama i svemu...i to su kvalitetni ljudi bar po znanju....I jasno mi je da na forum dolazo jako puno ljudi po nekakav savjet ili samo uputu kako i što dalje ..što više čitam postove vidim da vi koji znate stalno "serete" po nama koji neznamo umjesto da date ako hočete savjet ili bilo što .....nije mi jasno jeli vam to neki fetiš ili vam smeta što se neznalice javljaju na forum...ako je tako napišite da je forum samo za profesionalce i to je to ....rješili ste problem.....ne napadam nikoga samo ponavljam nije mi jasno čemu onda forum i koja je njegova svrha.......U milijun tema na forumu mi neznalice tribali bi pronači pravu i kad vas netko upita za savjet mudrijanje ......mislim da nije u redu ali ko sam ja da sudim samo iznosim svoje mišljenje
              Iskreno se nadam da mi nitko neče zamjeriti i da se nitko ne nađe uvrijeđen a ako sam nekog uvrijedio evo ja se izvinjavam....

              Comment


              • #22
                Re: Mala "primjedba"

                O tom smo ovdje raspravljali:

                viewtopic.php?f=31&t=2468

                Ne može se svima udovoljiti...svakom nešto smeta, jbg...

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #23
                  Re: Početnička pitanja i bezobrazluk...

                  početnici čitaju i traže po forumu ali ljudi ima toliko informacija da je to nemoguče sve pohvatati a što više čitaš vjerujte to manje znaš.....jedan dobar,pametan i dobronamjeran savjet od vas koji znate vridi više nego svo ovo mudrijanje.vrlo jednostavno bar se nadam.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Početnička pitanja i bezobrazluk...

                    Originally posted by djomlazd
                    Jedna stvar mi smeta.....Jasno mi je da na ovom forumu ima ljudi koji jako puno znaju o BB ,prehrani ,vježbama i svemu...i to su kvalitetni ljudi bar po znanju....I jasno mi je da na forum dolazo jako puno ljudi po nekakav savjet ili samo uputu kako i što dalje ..što više čitam postove vidim da vi koji znate stalno "serete" po nama koji neznamo umjesto da date ako hočete savjet ili bilo što .....nije mi jasno jeli vam to neki fetiš ili vam smeta što se neznalice javljaju na forum...ako je tako napišite da je forum samo za profesionalce i to je to ....rješili ste problem.....ne napadam nikoga samo ponavljam nije mi jasno čemu onda forum i koja je njegova svrha.......U milijun tema na forumu mi neznalice tribali bi pronači pravu i kad vas netko upita za savjet mudrijanje ......mislim da nije u redu ali ko sam ja da sudim samo iznosim svoje mišljenje
                    Iskreno se nadam da mi nitko neče zamjeriti i da se nitko ne nađe uvrijeđen a ako sam nekog uvrijedio evo ja se izvinjavam....
                    forum nije prčija svakog početnika koji dođe ko mujo i pita rendom pitanja. Forum je za one koji se kuže, a na onima koji se ne kuže je da čitaju i da se obrazuju, ako za to ima osnove (a na ovom forumu ima itekako osnove SVE naučiti). i na kraju pitaju pitanja koja ne vrijeđaju inteligenciju prosječnog člana, istovremeno postajući jednako vrijedni članovi foruma.

                    Originally posted by djomlazd
                    početnici čitaju i traže po forumu ali ljudi ima toliko informacija da je to nemoguče sve pohvatati a što više čitaš vjerujte to manje znaš.....jedan dobar,pametan i dobronamjeran savjet od vas koji znate vridi više nego svo ovo mudrijanje.vrlo jednostavno bar se nadam.
                    Što više čitaš to manje znaš? to je nelogično.
                    Jer, kada dođe lik i pita, "Sve sam pročitao, ali nikako nemogu naći odgovor na moje pitanje. Što da jedem prije spavanja?" jeli on stvarno nešto pročitao? ne, nije. To nije pitanje koje možeš previdjeti...ako si SVE pročitao.

                    Mislim da se svakom tko pita neko inteligentno pitanje o kojemu s emože nešto pametno reći, uvijek odgovori od strane više članova.
                    ne repam o politici možda bi trebo,
                    politika je mala ljadro još je nisam jebo

                    Comment


                    • #25
                      Re: Početnička pitanja i bezobrazluk...

                      Originally posted by djomlazd
                      početnici čitaju i traže po forumu ali ljudi ima toliko informacija da je to nemoguče sve pohvatati a što više čitaš vjerujte to manje znaš.....jedan dobar,pametan i dobronamjeran savjet od vas koji znate vridi više nego svo ovo mudrijanje.vrlo jednostavno bar se nadam.
                      Da i tako svaki dan. Jedno te isto pisati svaki dan. Daj molim te.

                      Pa svaki normalan bi otišao sa foruma i onda bi imali novopečene znalce koji su u teretani mjesec dana. I takvi bi na kraju davali savjete. Jel to onda rješenje?
                      The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                      Comment


                      • #26
                        Re: Početnička pitanja i bezobrazluk...

                        Naravano da što više čitaš da ti je manje jasno zato što treba sve te informacije sintetizirati odnosno sklopiti u jednu cjelinu, a to je bodybuilding. A za to treba čitati i prakticirati. Tada će se vremenom sve iskristalizirati. Treba prakticirati upijeno znanje.

                        No tko je lijen istraživati na google, ili još gore na bilo kojem bodybuilding portalu ili forumu onda nema smisla da se time i bavi. Jer najmajnja žrtva u svemu tome je čitanje odnosno istraživanje, samo prakticiranje je zahtjevno a ponekad muka božija.

                        A korak dalje je čitanje knjiga raznih autora, to rade manjina odnosno ljubitelji takvog načina života.
                        The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                        Comment


                        • #27
                          Re: Početnička pitanja i bezobrazluk...

                          Jedan primjer a takvih je puno:

                          Napravio sam sticky temu o glukozi:
                          viewtopic.php?f=2&t=2932
                          i tu sve lijepo piše o glukozi=dekstrozi...

                          i onda dođe tip i pita: Šta je to glukoza i kako se to jede?

                          I šta da ja sada njemu odgovorim?
                          Šta bi mu ti djomlazd rekao?
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #28
                            Re: Početnička pitanja i bezobrazluk...

                            Slažem se sa vama, nepotrebeno je otvarat neke newbie threadove jer sve ima odgovoreno. Samo treba potražit na search... Ako nema na forumu onda ima na google-u ziher negdje... Čak sam koristio forum jedno vrijeme, a nikad se nisam ni registrirao, a kamoli otvorio thread, sve što mi treba nađem preko google-a ili search-a.

                            Comment


                            • #29
                              Re: Početnička pitanja i bezobrazluk...

                              po meni je bezobrazluk doc na forum, ne predstavit se i otic u prehrana i otvorit temu "zelim se udebljat" onda u suplemente "mega mass 2000 ili 3000" i u trening "zelim velika leđa"...ljudi moji, vecina tih osnovnih pitanja vam je ispred nosa..ne da niko ne koristi trazilicu-pretražnik, nego cesto puta na istoj strani gdje ste otvorili topic malo nize se nalazi par slicnih...ako vec niste nasli tocno detalj koji vas zanima, mozete otic i u slicnu vec otvorenu temu, koja sigurno postoji, i tamo eventualno postavit pitanje u vezi toga sto vas zanima...a da ne govorim da se neke stvari tipa jelovnik, trening i sl. ne moze sastavit telepatski kao sto mnogi ocekuju, te iziskuju neke podatke o vama i mozda fotku ili tako nesto...

                              a sto se tice faq..pa postoje dosta clanaka iz kojih se mogu izvuci odgovori i na malo kompleksnija pitanja, a kamoli na ta osnovna...
                              Slažem se sa ovime u potpunosti.A još bi se nadovezao i na ono da smo mi jedinka svak za sebe.Kad se jednom pronađeš u treningu onda su tu i rezultati al to mora svako sam osjetiti.Moraš probati stotinu vježbi da bi našao koja ti najbolje odgovara a opet paziti da se ne ozljediš jer onda sav trud ode baj baj i kaj si napravil:dal si dreku pljusku i zamrzil si teretanu i sve vezano uz nju.

                              Comment


                              • #30
                                Re: Početnička pitanja i bezobrazluk...

                                Originally posted by rale
                                po meni je bezobrazluk doc na forum, ne predstavit se i otic u prehrana i otvorit temu "zelim se udebljat" onda u suplemente "mega mass 2000 ili 3000" i u trening "zelim velika leđa"...ljudi moji, vecina tih osnovnih pitanja vam je ispred nosa..ne da niko ne koristi trazilicu-pretražnik, nego cesto puta na istoj strani gdje ste otvorili topic malo nize se nalazi par slicnih...ako vec niste nasli tocno detalj koji vas zanima, mozete otic i u slicnu vec otvorenu temu, koja sigurno postoji, i tamo eventualno postavit pitanje u vezi toga sto vas zanima...a da ne govorim da se neke stvari tipa jelovnik, trening i sl. ne moze sastavit telepatski kao sto mnogi ocekuju, te iziskuju neke podatke o vama i mozda fotku ili tako nesto...

                                a sto se tice faq..pa postoje dosta clanaka iz kojih se mogu izvuci odgovori i na malo kompleksnija pitanja, a kamoli na ta osnovna...
                                Slažem se sa ovime u potpunosti.A još bi se nadovezao i na ono da smo mi jedinka svak za sebe.Kad se jednom pronađeš u treningu onda su tu i rezultati al to mora svako sam osjetiti.Moraš probati stotinu vježbi da bi našao koja ti najbolje odgovara a opet paziti da se ne ozljediš jer onda sav trud ode baj baj i kaj si napravil:dal si dreku pljusku i zamrzil si teretanu i sve vezano uz nju.
                                Jesmo jedinka svaka za sebe,ali neka generalna pravila vrijede za sve nas.Često je problem što svi koji dođu na forum misle da su tolko različiti od drugih da na njih djeluju neka posebna pravila.Tako i nastane dosta tema.A u biti sve se svodi na poštivanje osnovnih pravila prehrane,treninga,odmora,suplimentacije.
                                For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

                                Comment

                                Working...
                                X