Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pohvale! Svaka čast dečkima na BBforumu!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Prvo pa pohvale...

    ja sam relativno nov, ali zasad samo rijeci pohvale..nek ostane sve ovako dobro!

    Comment


    • #17
      Re: Prvo pa pohvale...

      pridružujem se pohvalama..odlična ekipa, puno korisnih savjeta i tema..uglavnom sve 5

      Comment


      • #18
        Re: Prvo pa pohvale...

        Bb forum i portal ftw!
        A gde su noge?

        Comment


        • #19
          Re: Prvo pa pohvale...

          Forum kao i sam stranica je za svaku pohvalu sto se tice izgleda.Sve pohvale administratorima,adminima i clanovima na dobrim temama i korisnim savjetima!

          Comment


          • #20
            Re: Prvo pa pohvale...

            Pohvale za statistike , ali možete puno bolje.

            buildingbodyhr Preko 70000 posjeta i preko 500000 otvaranja stranica mjesečno, i još rastemo... HVALA SVIMA NA PODRŠCI http://bit.ly/4xH661

            Comment


            • #21
              Pohvala

              Evo samo da se zahvalim svima koji su mi dali info o cemu god sam pitao, hvala Vam na strpljenju, a posebno hvala Kelly-u, simunu i vladebisiu.... pozz momcii

              Comment


              • #22
                Re: Pohvala

                Ne,ne...hvala tebi kaj si tak znatiželjan...NOOOOOOOOTTTTTT!!!!!

                Comment


                • #23
                  Re: Prvo pa pohvale...

                  evo samo da se nadovezem na ovu temu i zahvalim svima koji su mi pomogli, a pogotovo Slysteru koji mi je puno pomogao opcenito, ne samo o bb-u...
                  Mind over muscle.

                  Comment


                  • #24
                    Svaka čast dečkima na BBforumu!!!

                    Gledam malo forum.net i ne vjerujem kakvi postovi i kakvi neuki balavci....

                    ne želim nikog vrijeđat al su užas..

                    ovo je najjači BBforum!!!
                    konj..mišiči...začuđujuče...

                    Comment


                    • #25
                      Re: Prvo pa pohvale...

                      evo također se pridružujem pohvalama za forum koji nas obogaćuje s puno dobrih informacija,tek sam jučer otkrio ovaj portal i forum i prezadovoljan sam,samo tako nastavite...pozdrav ekipi!!!!

                      Comment


                      • #26
                        Re: Prvo pa pohvale...

                        takodjer se pridruzujem pohvalama.
                        "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

                        Comment


                        • #27
                          Re: Svaka čast dečkima na BBforumu!!!

                          I live for the weekend, I live for hard styles, I live for hardstyle baby!!

                          Comment


                          • #28
                            Re: Pohvale! Svaka čast dečkima na BBforumu!!!

                            da forum je odlican ovde sam tek nekoliko dana ! nekliko dana prije uclanjenja mislio sam je bildanjenesto najlakse , samo bildat ! ali ne ! ovde sam toliko toga saznao nakon samo 3 dana ! ovde sam od jutra do mraka i jos nisam sve saznao ,ali saznao sam toliko dobrih i korisinih savjeta !

                            Comment


                            • #29
                              Re: Pohvale! Svaka čast dečkima na BBforumu!!!

                              ah hvala hvala!! drago mi je da sam vam mogo pomoći ipak zato sam tu!!!
                              hahhahhaha salim se naravno!!
                              decki i ja se pripisujem zahvalama i cestitkama!! puno ste pomogli i zato vam jos jednom hvala!!

                              Comment


                              • #30
                                Re: Pohvale! Svaka čast dečkima na BBforumu!!!

                                i ja sam tu..istina da su me na pocetku sprdali ali sta ces... uvjek je bilo clanova koji su mi pomogli... pogotovo kizo,vendetha,vedro777,chilim i 30 solin.... kizi i vendethi sam postavio tolko noobovskih pitanja da se cudim kako me nisu sterali u rac dok malo bolje razmislim

                                Comment

                                Working...
                                X