Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pohvale! Svaka čast dečkima na BBforumu!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Pohvale! Svaka čast dečkima na BBforumu!!!

    vendi i 30solin kick ass!!!!!!

    Comment


    • #32
      Re: Pohvale! Svaka čast dečkima na BBforumu!!!

      kelly, dalibor i kizo su mi najviše pomogli a zatim vendi, Nin0 i neki koji nisu tu...
      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

      Comment


      • #33
        Re: Pohvale! Svaka čast dečkima na BBforumu!!!

        igor, kelly i ekipa...thx...
        cast mi je bit član foruma...
        Originally posted by Jurica
        ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

        Comment


        • #34
          Re: Pohvale! Svaka čast dečkima na BBforumu!!!

          e da i igora sam zaboravio...covjek mi je istio dosta pomogo.... igore nemoj se ljutiti..pusa

          Comment


          • #35
            Re: Pohvale! Svaka čast dečkima na BBforumu!!!

            Ovaj forum mi je zapravo pomogao da shvatim važnost prehrane, i kako da pravilno počnem oblikovati tijelo
            Iako sam se tek nedavno registrirao, forum pratim duže vremena.
            Naravno, hvala svima što imaju razumijevanje prema početnicima

            Comment


            • #36
              Re: Pohvale! Svaka čast dečkima na BBforumu!!!

              eto sve pohvale i od mene, te ljudi koji su me ovdje spomenuli.. Dečki samo naprjed i budite ustrajni i postignite ono što želite, puno sreće svima! najbolji ste..
              Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku.

              Comment


              • #37
                Re: Pohvale! Svaka čast dečkima na BBforumu!!!

                Originally posted by Josip aka Džoko
                Evo ljudi samo sam htio napisati rečenicu pohvale za sve vas...nemojte misliti da sam neka ulizica ili nešto,ne. ..nego sam samo htio reći svaka čast svima onima koji sudjeluju tu na forumu i odgovaraju na različite postove...meni,bodybuilderu početniku puno ste pomogli,i svaka vam čast...eto to je sve..

                TAKOĐER!! SAMO JA NISAM BB

                Comment


                • #38
                  Re: Pohvale! Svaka čast dečkima na BBforumu!!!

                  forum je odlican!tu nema dvojbe,pravi ljudi su tu,znaju i pomazu!svima sam zahvalan,ali ponajvise google trazilici sto me dovela do vas!
                  Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                  Comment


                  • #39
                    Re: Pohvale! Svaka čast dečkima na BBforumu!!!

                    forum je ko i svi drugi ( Powered by phpBB © phpBB Group. ), al su zato dečki gore za
                    http://www.martinturk.com
                    Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

                    Comment


                    • #40
                      Re: Pohvale! Svaka čast dečkima na BBforumu!!!

                      Puno pozdrava za ekipu koja vodi stranicu!Stvarno ima sve u detale objasnjeno i nazalost nemam sta da pitam ,samo da vas pohvalim na iscrpnim objasnjenjima o svemu!Inace idem vec dugo u teretanu ,koristim suplemente i otklonio sam mnoge dileme citajuci po forumu........Zelim vam da vas i dalje zivci sluze jer sam primjetio da nekada objasnjavate istu stvar po deset puta Jos jednom pozdrav i sve pohvale!
                      Saša, Zenica(BiH)

                      Comment


                      • #41
                        Re: Pohvale! Svaka čast dečkima na BBforumu!!!

                        I ja se pridružujem cestitkama,najbolji forum definitivno!

                        Comment


                        • #42
                          Re: Pohvale! Svaka čast dečkima na BBforumu!!!

                          Originally posted by sale80
                          Puno pozdrava za ekipu koja vodi stranicu!Stvarno ima sve u detale objasnjeno i nazalost nemam sta da pitam ,samo da vas pohvalim na iscrpnim objasnjenjima o svemu!Inace idem vec dugo u teretanu ,koristim suplemente i otklonio sam mnoge dileme citajuci po forumu........Zelim vam da vas i dalje zivci sluze jer sam primjetio da nekada objasnjavate istu stvar po deset puta Jos jednom pozdrav i sve pohvale!
                          Saša, Zenica(BiH)
                          Originally posted by StrongMan
                          I ja se pridružujem cestitkama,najbolji forum definitivno!
                          Thanks!

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #43
                            Re: Pohvale! Svaka čast dečkima na BBforumu!!!

                            forum odličan! korisne informacije koje su pomogle meni,a koliko vidim da nisam jedini,da vas ima još puno. na ovom forumu se nekako osjećam ugodno. forumaši su uvijek spremni za zezanciju što mi se posebno sviđa.. uglavnom,dečki svaka vam čast.nastavite ovako

                            Comment


                            • #44
                              Re: Pohvale! Svaka čast dečkima na BBforumu!!!

                              Ful zadovoljan i forumom i clanovima,brzi odgovori na sva moja pitanja,stvarno super!

                              Puno toga mi je jasnije

                              Comment


                              • #45
                                Re: Pohvale! Svaka čast dečkima na BBforumu!!!

                                valjda i ja spadam u skupinu koja pomaze
                                a sto se tice pitanja uvjek se nadje nesto novo i zgodno za raspravu i istrazivanje
                                jes da nemam vremena sad dosta , radi se ..
                                i naravno od mene sve pohvale pohvale za forum, i ostale clanove,
                                ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                                Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                                Comment

                                Working...
                                X