Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ovaj forum je totalno zamro... Ajmo malo se aktivirat!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj forum je totalno zamro... Ajmo malo se aktivirat!

    Ja neznam kako vi to doživljavate ali ovaj forum je totalno zarmo ovih dana!
    Mislim da bi se trebalo otvoriti što više tema da se raspravlja i da učimo više! Ovih dana kad otvorim forum jedino žuto je na vicevi, videi, glazba, sex....itd! Ajmo malo se aktivirat, mislim možda pametujem ali nemogu sam saznati neke informacije! Nevjerujem da smo več popili svu pamet BB-a! Očemo????
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

  • #2
    Re: Need More Information!!!!

    A da predložiš nešto i otvoriš temu ,ode je miljun informacija neznan ima li išta šta nije odgovoreno......E p.s. sinoć sam upozna bob saapa bija je vani u hemigwaya nakon borbe koji kralj ima 182 kg a visok je ka i ja 1,93 bija sam ga snimija ali ode nemogu postat video neznam zasto....
    Menky je napisao...
    Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

    Comment


    • #3
      Re: Need More Information!!!!

      Originally posted by robertost
      A da predložiš nešto i otvoriš temu ,ode je miljun informacija neznan ima li išta šta nije odgovoreno......E p.s. sinoć sam upozna bob saapa bija je vani u hemigwaya nakon borbe koji kralj ima 182 kg a visok je ka i ja 1,93 bija sam ga snimija ali ode nemogu postat video neznam zasto....
      Pa uopče nije problem, šutam malo po netu, nađem nešto zanimljivo i nejasno mi, i itvorim temu da se razglaba o tome! Nemoraš se siliti da otvoriš, nego kažem postalo je malo monotono dolazit na forum! Mislim briga me, ja ču uvijek pronači nešto zanimljivo i pročitati al opet nije to to...

      Što se bob-a tiče, čujem da je ko curica dobar samo što se malo čudno ponaša kad je blizu kamera
      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

      Comment


      • #4
        Re: Ovaj forum je totalno zamro... Ajmo malo se aktivirat!

        @igi pigi proljetni umor nas rastura...
        ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

        Comment


        • #5
          Re: Ovaj forum je totalno zamro... Ajmo malo se aktivirat!

          uploadaj video na tube i samo okaci link

          bila bi šema da postoji tema di mogu svi stavljat linkove od svojih videa iz teretane.npr kako dižu benc,cucanj i razno
          ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

          Comment


          • #6
            Re: Ovaj forum je totalno zamro... Ajmo malo se aktivirat!

            Dobra ideja. Evo otvoreno je.

            viewforum.php?f=74
            bodybuilding is not just your body, you build your spirit and personality, and when you make it flow together, it shows you some hidden paths

            Comment


            • #7
              Re: Ovaj forum je totalno zamro... Ajmo malo se aktivirat!

              Nemaš dopuštenje za pregledavanje tema na ovom forumu.

              ovo meni piše
              ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

              Comment


              • #8
                Re: Ovaj forum je totalno zamro... Ajmo malo se aktivirat!

                Mislio sam da se dopuštenja nasljeđuju Sada radi.
                bodybuilding is not just your body, you build your spirit and personality, and when you make it flow together, it shows you some hidden paths

                Comment


                • #9
                  Re: Ovaj forum je totalno zamro... Ajmo malo se aktivirat!

                  Dok korisnici počinju gunđati o aktivnosti foruma onda se morate zapitati. Kelly zna o čemu pričam.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ovaj forum je totalno zamro... Ajmo malo se aktivirat!

                    Originally posted by mario91
                    Dok korisnici počinju gunđati o aktivnosti foruma onda se morate zapitati. Kelly zna o čemu pričam.
                    Rekao si da forum gubi na kvaliteti sa povećanjem broja članova, ako na to misliš.

                    Pa ovdje je problem kao i na svim sličnim forumima; nestalo je tema za kvalitetnu raspravu jer smo manje-više sve bitno raspravili...

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Ovaj forum je totalno zamro... Ajmo malo se aktivirat!

                      ne bi reko da smo sve teme dotaknuli, vec nam fali kvalitetnih clanova
                      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Ovaj forum je totalno zamro... Ajmo malo se aktivirat!

                        Uvijek se nađe nešto! a slažem se i sa šimunom!
                        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Ovaj forum je totalno zamro... Ajmo malo se aktivirat!

                          Imamo mi kvalitetnih članova, samo što je ljudima dosadilo ponavljati stalno isto...

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: Ovaj forum je totalno zamro... Ajmo malo se aktivirat!

                            Konstruktivne rasprave su ono sto fali. A konstruktivne rasprave nemoze i nece biti dok je, kao sto Sime kaze, mali broj kvalitetnih clanova.
                            A i onaj mali broj takvih clanova jednostavno nema motivacije odgovarati na pitanja tipa: sto da jedem,koji whey da kupim, sastavite mi trening,sastavite mi prehranu, sto da uzmem za PWM, koje gace da obucem na trening...
                            Ljudima jednostavno dosadi boriti se protiv struje...
                            Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Ovaj forum je totalno zamro... Ajmo malo se aktivirat!

                              Originally posted by IgyBoy
                              Konstruktivne rasprave su ono sto fali. A konstruktivne rasprave nemoze i nece biti dok je, kao sto Sime kaze, mali broj kvalitetnih clanova.
                              A i onaj mali broj takvih clanova jednostavno nema motivacije odgovarati na pitanja tipa: sto da jedem,koji whey da kupim, sastavite mi trening,sastavite mi prehranu, sto da uzmem za PWM, koje gace da obucem na trening...
                              Ljudima jednostavno dosadi boriti se protiv struje...
                              Istina, svakog dana se otvaraju teme tipa, šta da jedem, koliko serija a koliko pnavljanja!
                              Pa kako, čitao/la sam sve članke ali i dalje mi nije jasno kako da dobilem na mišičnoj masi ili igubim masne naslage itd! Ovakve teme trebalo bih odma brisat!
                              E jel bolji labradin creatin ili scitecov
                              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                              Comment

                              Working...
                              X