Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zašto mi je obrisana tema?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zašto mi je obrisana tema?

    AJde adminu...reci di si i zasto maknuo temu o plivanju?

  • #2
    Re: ZASTO MI JE OBRISANA TEMA?

    tema ti je premještena u sličnu temu od prije http://www.building-body.com/forum/v...=2300&start=15
    For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

    Comment


    • #3
      Re: ZASTO MI JE OBRISANA TEMA?

      Sve se slične teme spajaju, jer se forum guši sa otvaranjem istih tema.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Zašto mi je obrisana tema?

        Originally posted by Lala
        AJde adminu...reci di si i zasto maknuo temu o plivanju?
        Da se svi pridržavate pravila odn. barem većina nebi bilo potrebe spajat, prebacivat teme u valjane podforume i vi kao korisnici ne bi bili ljuti što se tema "maknula" tj premjestila.
        The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

        Comment


        • #5
          Re: Zašto mi je obrisana tema?

          Zašto je zaključana tema "Pomaže li vjera i duhovni život body buildingu?"
          Stavio sam je na forumu pod -općenito- i -razno- i ne znam zašto je tamo nekome smetala? Ne vrijeđam nikoga, a opet se tema zaključa i čak me se trajno isključi sa foruma. Mislim da je tema o vjeri zanimljiva a to pokazuje i broj posjeta toj temi...
          Dario

          Comment


          • #6
            Re: Zašto mi je obrisana tema?

            Dario bio sam stao na tvoju stranu ali sad jednostavno pretjeruješ sa tim vjerskim temama. Molim te ako želiš sudjelovat na forumu počni malo sudjelovat u matičnim temama ovog foruma a to je bodybuilding. Sad već previš spamaš i to nema smisla.
            http://www.myspace.com/daliborzulejhic

            I know it's hard to keep an open heart
            When even friends seem out to harm you
            But if you could heal a broken heart
            Wouldn't time be out to charm you

            November Rain, Guns and Roses

            Comment


            • #7
              Re: Zašto mi je obrisana tema?

              Dobro...Dalibor hvala šta si stao na moju stranu kad su me neki tamo vrijeđali i napadali samo zato što sam vjernik katoličke Crkve i što vjerujem u Isusa...nisam htio da oko te teme bude toliko podjela..ali ljudi su takvi..optuže te da im nešto namećeš čak i kad im govoriš istinu i želiš dobro...šta je tu je...uključit ću se u druge teme jer me stvarno zanima bodybuilding i imam pitanja u vezi vježbanja
              Pozdrav
              Dario

              Comment

              Working...
              X