Announcement

Collapse
No announcement yet.

www.building-body.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: www.building-body.com

    Da, u pravu si.
    Ja se malo zanesem kad netko pocne temu sa "mars odavde".
    Znam da administratori moraju biti extra kulturni prema clanovima, cak i kad clanovi to ne zasluzuju i kad se ne ponasaju kao clanovi.
    Ja to ne bi mogao!

    Comment


    • #17
      Re: www.building-body.com

      Administrator sam ovdje i glavni urednik portala.Ne smijem.Vjeruj mi da bi mu otvorio vreču uvreda kakva bi mu slomila i najmanji tračak ega.Toliko bi ga dugo slamao dok na kraju ne bi počinio ritualno samoubojstvo hrđavim lancem i na taj način pobjegao torturi i sramoti svakodnevnog gledanja u ogledalo.Znaš več i sam kako to radimo.

      Comment


      • #18
        Re: www.building-body.com

        Ali si voditelj boks kluba i znaš koliko bi imao ljudi da vrijeđaš svakoga tko je to zaslužio.

        Comment


        • #19
          Re: www.building-body.com

          He, He, He, istina, sva sreca zato ima vise nacina nekome objasniti nesto.

          Ma ja sam samo reagirao na ovaj njegov agresivni ispad i skoro momentalno optuzivanje za rasnu i etnicku netrpeljivost, nesto takvo nije u redu...

          Comment


          • #20
            Re: www.building-body.com

            Kompleks manje vrijednosti.Nema znanja da trči sa velikim pesima i smeta ga što nije uvijek u pravu.J*b* ga nemreš sve naućiti za dva mjeseca on line listanja mens health-a

            Comment


            • #21
              Re: www.building-body.com

              Strašno je to što se ovih dana dogadja u gazi, mislim da muhhamed na to aludira svojom slikom i potpisom, no to nije razlog da se krivo interpretiraju stvari.
              Nemam ništa protiv muslimana ni židova, i ne treba bilo kakve nesuglasice svoditi na nacionalnu bazu. To je nisko (ispod struka) i nemoralno spram vlastitog naroda.
              http://therealnews.com

              Comment


              • #22
                Re: www.building-body.com

                Ok, ali, mislim, uclanit se na forum vezan uz BB, tjelovjezbu i slicno sa slikom na avataru ranjenog klinca!?!
                I kaj ide okolo po forumima i aludira na to da se njemu ne smije nista reci jer je on musliman!?
                Kaj su oni posebno zasticeni za razliku od drugih ljudi?

                Comment


                • #23
                  Re: www.building-body.com

                  aje dečki šta se mučite oko toga, ja dam prste u vatru da je to neki klinac od 14 god koji nema šta jest doma pa mu se vide crte po trbuhu pa mu neka napaljena curica pod utjecajem hormona rekla da ima mišiće pa dečko nabrijan. Ili možda gleda Marija Valentića na TV kako oblikuje guzu pa misli da je BBovac......ili neeee vidi je na TOP SHOP onu spravu di si nasmijan, sve jedeš i bez muke dobivaš tjelo bildera

                  Comment


                  • #24
                    Re: www.building-body.com

                    bez brige, mohamed je proslost vec nekoliko mjeseci

                    Comment

                    Working...
                    X