Announcement

Collapse
No announcement yet.

Forum uživo - znanje, iskusvo, snaga !!! jel moguće?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Forum uživo - znanje, iskusvo, snaga !!! jel moguće?

    @Vlad , @riss ma nije stvar u karizmatičnom predavaču
    već u tome da predavač samo tematski usmjeri razgovor i potakne pitanja i mišljenja ostalih
    ne mora to bit spektakularno i štatijaznam
    al ok
    shvaćam
    @mali priest možda bi ti mogao???
    jel ima tko hoće???
    "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

    Comment


    • #17
      Re: Forum uživo - znanje, iskusvo, snaga !!! jel moguće?

      Originally posted by Cile
      To preko chata, msn-a i ostalih stvari onda izgubi cijeli smisao, za to imas ovo.
      Uzivo ima taj neki "stih", naravno treba organizacija i volja ljudi biti na odredjenom nivou.
      slazem se da je uzivo to bolje ,...ali npr. na fakultetima slabo vise dolaze gostujuci profesori vecina predavanja je preko video veze. i to mi je bas cool, ako neko moze da sijedi ovdje a prof, u americi to mi je bas cool. i bas bi bilo cool kad bi svi mi mogli to pratiti, a ovako mislim da bi odziv bio mali.
      Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
      Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
      Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

      Comment


      • #18
        Re: Forum uživo - znanje, iskusvo, snaga !!! jel moguće?

        Originally posted by hitman
        Originally posted by Cile
        To preko chata, msn-a i ostalih stvari onda izgubi cijeli smisao, za to imas ovo.
        Uzivo ima taj neki "stih", naravno treba organizacija i volja ljudi biti na odredjenom nivou.
        slazem se da je uzivo to bolje ,...ali npr. na fakultetima slabo vise dolaze gostujuci profesori vecina predavanja je preko video veze. i to mi je bas cool, ako neko moze da sijedi ovdje a prof, u americi to mi je bas cool. i bas bi bilo cool kad bi svi mi mogli to pratiti, a ovako mislim da bi odziv bio mali.
        I meni je to skroz COOL i tinejdžerski

        Comment

        Working...
        X