Announcement

Collapse
No announcement yet.

Satovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Satovi

    Ja imam http://www.mojsat.com/i/es102861002.jpg sat je meni malo ljepši uživo.
    Mogu nekome dati popust na rolex ako ko želi stalno mi spamaju na mail sat s 24% popusta 32 000$ ako ko želi neka se javi :P

    Comment


    • #17
      Re: Satovi

      Neko preferira satove sa takvim remenom , ali meni su nekako ljepsi oni sa koznim ili gumenim remenom , nekako odaju dojam "profinjenosti"
      There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
      - Aldous Huxley

      Comment


      • #18
        Re: Satovi

        Ja isto volim kožu guma mi nije nešto... i volim da su nešto veći i skuplji.

        Comment


        • #19
          Re: Satovi

          Originally posted by arianko View Post
          Ja isto volim kožu guma mi nije nešto... i volim da su nešto veći i skuplji.
          Zašto skuplji?
          Ja imam kopiju Ice Watch i sat je odličan i uopće se ne razlikuje od originala.

          Comment


          • #20
            Re: Satovi

            Originally posted by body123 View Post
            hahah pa dobro aj nije to sad neko ukrasavanje,1 komad nakita
            lijepo ga vidit na ruci
            Ma slažem se, jednostavno nemam naviku nositi sat.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #21
              Re: Satovi

              Originally posted by kelly View Post
              Ma slažem se, jednostavno nemam naviku nositi sat.
              Nisam ni ja imao do prosle godine kad me zena "iznenadila" sa mrcinom Nautica zbog koje sam i krenuo u teretanu, i da... uz to me iznenadila i s 2.300 kn manje na racunu, naravno i gumeni, kozni ( crveni fuj) i metalni ukljuceni u meni za sat adtronomsku cijenu...
              Ali eto, sad ga ne skidam

              Comment


              • #22
                Re: Satovi

                Samo sto kad uzmes jedan originalni pr. Panerai i fejk neki koji kinezi stancaju , mislim da bi osjetio razliku i tokom nosenja i u kvaliteti izrade , trajanju i ostalo
                There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
                - Aldous Huxley

                Comment


                • #23
                  Re: Satovi

                  haha, dobro da sam ga uslikao, taman na slici primjetio 5 kunića u kutiji


                  IMG_6113.JPG

                  Comment


                  • #24
                    Re: Satovi

                    obožavam ovakve skeleton satove

                    Comment


                    • #25
                      Re: Satovi

                      Ja volim skuplje samo radi kvalitetne izrade, precizniji su duže traju, ljepše su sređeni sitni detalji na orginalima nego na kopijama.

                      Comment


                      • #26
                        Re: Satovi

                        Originally posted by seage View Post
                        Samo sto kad uzmes jedan originalni pr. Panerai i fejk neki koji kinezi stancaju , mislim da bi osjetio razliku i tokom nosenja i u kvaliteti izrade , trajanju i ostalo
                        Tko si može priuštiti Panerai sat osim poduzetnika i kriminalaca?
                        Najskuplji što imam je od Nautice sličan ovome kakav ima i WTF i naravno da je bolji od Ice Watch kopije, ali vjeruj mi da ni ta kopija nije ništa puno lošija jer nisu sve kopije smeće!

                        Comment


                        • #27
                          Re: Satovi

                          Ja u kuci iman orginal Omega sat,trebalo bi bacit 200,300€ na popravak al je skup za popizdit pa se isplati.
                          A moje najvece blago je jedan sat iz 1800 neke godine,na njemu piše unutra da je zadnji put servisiran 1901.To je onaj sat na lančiću šta se nosio prije.Ja mislim kad bi ga prodo da bi zaradio ogromnu lovu.
                          Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Satovi

                            Moja mama ima nekakav mali poput narukvice je cjeli je od zlata, nema baterije kada ga naviješ bez prestanka radi 48h. Užasno je skup, na popravku u Amsterdamu ga je zlatar htio otkupiti, negdje iz 1900 godine je sat. Možda koja godina više manje.

                            Comment


                            • #29
                              Re: Satovi

                              Originally posted by body123 View Post
                              Ja u kuci iman orginal Omega sat,trebalo bi bacit 200,300€ na popravak al je skup za popizdit pa se isplati.
                              A moje najvece blago je jedan sat iz 1800 neke godine,na njemu piše unutra da je zadnji put servisiran 1901.To je onaj sat na lančiću šta se nosio prije.Ja mislim kad bi ga prodo da bi zaradio ogromnu lovu.
                              Ej, daj mi pošalji taj sat da ga vidim, i...............................ubiti to je to
                              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                              http://www.facebook.com/adoni.costo
                              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                              Comment

                              Working...
                              X