Announcement

Collapse
No announcement yet.

kladionica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: kladionica

    Ja sam htio ispast frajer pa stavio 200 kuna na Hrvatsku protiv Danske(rukomet), a znate i sami kako je završilo. Odtad žmirim kad prolazim pokraj kladionice Tako da biolje tih 200 kuna na prehranu spiskaj.

    Comment


    • #17
      Re: kladionica

      -znam ja jednog covjeka sto dobro zivi od kladionice...drzi bet live

      Comment


      • #18
        Re: kladionica

        evo pogledajte moj post pogođeno 287 kn je u đepu

        Comment


        • #19
          Re: kladionica

          - mislio sam otvoriti racun na unibet kladionici na netu,online kladenje i probat malo po malo,sad kad uplatim novac,i ako kojim slucajem nesto i osvojim koliko je sigurno da ce mi se isplatiti ?

          Comment


          • #20
            Re: kladionica

            Originally posted by ibro10 View Post
            - mislio sam otvoriti racun na unibet kladionici na netu,online kladenje i probat malo po malo,sad kad uplatim novac,i ako kojim slucajem nesto i osvojim koliko je sigurno da ce mi se isplatiti ?
            A kakvo pitanje jbt. 99,99 će ti isplatit. Moj savjet. Bježi što dalje od klađenja. Sad će se neki hrabriti da znaju ljude koji ''žive'' od toga, ali ti ljudi iznutra propadaju. Uškrte se. Novac se zarađuje s 10 prsti kao što je netko rekao gore. Inače, hvala Bogu da sam se rješio te je*ene kladionice. Isto sam slijedio parove čovjeka koji ''živi'' od klađenja, i završio u popriličnom minusu. Da sam nastavio vjerojatno bih sad bio na prosjačkom štapu. Ovo ti je moj prijeldog, pa ti vidi...

            Comment


            • #21
              Re: kladionica

              -a nemora toliko znacit ni da ce ti isplatit,citam po netu ima i onih koji se bune da su pare nestale,nemislim uopce puno ulagat nit puno igrat nego cisto probat,hvala na savjetu

              Comment


              • #22
                Re: kladionica

                Originally posted by ibro10 View Post
                -a nemora toliko znacit ni da ce ti isplatit,citam po netu ima i onih koji se bune da su pare nestale,nemislim uopce puno ulagat nit puno igrat nego cisto probat,hvala na savjetu
                Jedna kladionica je navodno prikrila neke pare na računu od jednog igrača. Drugim riječima pare su nestale. No, ne moraš se bojat ak se već ideš kladiti.

                Comment


                • #23
                  Re: kladionica

                  -a kako uplatit novac na unibet ? jel mi treba banka odobrit to ? pokusavam al mi se greske javljaju ...

                  Comment


                  • #24
                    Re: kladionica

                    Originally posted by ibro10 View Post
                    -a kako uplatit novac na unibet ? jel mi treba banka odobrit to ? pokusavam al mi se greske javljaju ...
                    To neznam. Ja kad sam se kladio uvijek sam se u našim...

                    Comment


                    • #25
                      Re: kladionica

                      -a jesi li imao (ili itko od vas ima ) moneybookers racun ? zanima me kako uplatit novac na to? da otidjem u banku i dam iban? nemogu nikako skuziti...thx!

                      Comment


                      • #26
                        Re: kladionica

                        Nikad nisam ni kune dao u kladionici.
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #27
                          Re: kladionica

                          Originally posted by kelly View Post
                          Nikad nisam ni kune dao u kladionici.
                          A dolare? Eure? Jene? Krune? Pesose? Bjeloruske rublje? Brazilski real? Čileanski pezo?

                          Comment


                          • #28
                            Re: kladionica

                            Originally posted by WTF View Post
                            A dolare? Eure? Jene? Krune? Pesose? Bjeloruske rublje? Brazilski real? Čileanski pezo?
                            Ahahaha, nikad ništa. Ja ulažem samo u ženski rod.
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #29
                              Re: kladionica

                              Originally posted by kelly View Post
                              Ahahaha, nikad ništa. Ja ulažem samo u ženski rod.
                              Ko i svi pravi apostoli
                              Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                              Comment

                              Working...
                              X