Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    mislije san ic vani zbarit nesto al neman snage za glavu dignit...gym is killing!
    Originally posted by Jurica
    ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

    Comment


    • Re: CHAT

      Odakle si ti Giussepe...da nisi možda iz Drniša??
      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

      Comment


      • Re: CHAT

        nisan prijatelju...iz zadra san...
        odkud ti drnis na pameti? mozda tamo ljudi sponozrusama ne placaju pica?
        Originally posted by Jurica
        ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

        Comment


        • Re: CHAT

          Dobro si me skužia...ja sam rodom s Makarske rivijere
          Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

          Comment


          • Re: CHAT

            eto vidis, imamo mentalitet isti(skoro )
            Originally posted by Jurica
            ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

            Comment


            • Re: CHAT

              isti jebački
              Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by VelikiBlek
                isti jebački
                pa to i je najbitnije zasad
                Originally posted by Jurica
                ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by VelikiBlek
                  Dobro si me skužia...ja sam rodom s Makarske rivijere
                  makarska je meni najgotivnije mjesto za odmor i naravno za sve ostalo... , svake godine bar na sedmicu odem tamo na ljetovanje,

                  ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                  Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    upravo došao iz teretane
                    radil sam dipseve,i osječal sam neku čudnu bol ko da mi bude kost pukla (vidi sliku)

                    Točno na sredini ključne kosti,vjerovatno na mjestu ovog držka

                    Dal se kome ovo dogodilo
                    Attached Files
                    -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Osjećao sam prije bol u tom dijelu trupa...ali to sam riješio boljim zagrijavanjem prije dipseva
                      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Jučer radio prsa malo za promjenu bučicama i evo danas od upala nemogu živit,od sada prsa uvijek sa bučicama bar jednu,dvije vježbe, baš osjećam da sam ih pogodio...
                        Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                        mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by KCmatija
                          upravo došao iz teretane
                          radil sam dipseve,i osječal sam neku čudnu bol ko da mi bude kost pukla (vidi sliku)

                          Točno na sredini ključne kosti,vjerovatno na mjestu ovog držka

                          Dal se kome ovo dogodilo
                          neman osječaj ko da je puklo,ali nekad iman dojam ko da me boli kost ta.ali se zagrijavanjem to sve rješi.
                          ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Najvjerovatnije je onda zagrijanost
                            Jer sam promjenil malo trening,prije sam radio prsa+triceps, a sad sam leđa+triceps,prvo sam odradio leđa,pa sam krenuo na triceps i odma prva vježba su bili dipsevi
                            -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              mozda ti ta bol dolazi od kicme, ja kad sam ukljestio zivac izmedju lopatica, bolela me cijela pluca, nije za zivit dok ne prodje, a kamoli nest radit
                              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                dosta clanova se zalilo na razboj i taj bol u prsima, meni je cudno nikad mi se to nije desavalo , radio sam dipsove sa opterecenjima i do 20 kg,

                                mozda je i do sprave od razboja ? mozda je dosta sirok raspon, pa ramena i ruke dodju u dosta los polozaj,
                                ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                                Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                                Comment

                                Working...
                                X