Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Coco ima silikone u guzici 100% a za veliku guzu velika batina



    http://www.net.hr/zvijezde/page/2010/11/18/0935006.html
    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

    Comment


    • Re: CHAT

      jebete coco,bolje se nabildat i onda ovako.ako on nije potegnija ovu koja sidi na njemu onda neznan.

      http://www.youtube.com/watch?v=FHILom26 ... re=related
      ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

      Comment


      • Re: CHAT

        ne nije opce fotošop
        donji dio tijela neke zene je puno iz blize poze slikan nego gornji dio...i onda lipo to odvojis, zalipis i eto je...koda je na syntholu bila
        Originally posted by Jurica
        ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by Korekt
          jebete coco,bolje se nabildat i onda ovako.ako on nije potegnija ovu koja sidi na njemu onda neznan.

          http://www.youtube.com/watch?v=FHILom26 ... re=related
          Potegnuo ih je on sve, bez brige!
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • Re: CHAT

            Koliko grama mljevenih oraha da maznem dnevno???
            Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by VelikiBlek
              Koliko grama mljevenih oraha da maznem dnevno???
              jedna šaka ti je čisto dosta
              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by salemetal
                Originally posted by hardstyle91
                u subotu kelly i ja picili noge..ovim putem zahvaljujem kelly-u na par vrlo korisnih savjeta i mogu reci da je nabubrio
                Koji je više squatao?
                a cuj kelly je radio pressu i extenziju ak se dobro sjecam prije squata tak da je bilo oko nekih 80 - 90 kg na squatu...ja sam isao do 120 kg 4x, a prije tog 80x12, 90x10, 100x8, 110x6
                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                Comment


                • Re: CHAT

                  eto se ponavlja za kolokvij koji je u 9:30 i jedu se zobene sa toplim mlikom jer je hladno
                  ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    danas bio u teretani s drugovima prvi trening im i objasnio im neke stvari i malo pokazao vjezbe i dok sam im pokazivao ramena nes me u ramenu ufati pravo, a sinoc ramena radio, a danas planiro odmor , a sutra valja mi prsa i biceps, pa neznam sta cu necu moc izvuc max iz treninga,
                    zanima me dal vi jos uzmete koji dan odmora kad vidite i osjetite da niste se dovoljno odmorili
                    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by SemaMare
                      zanima me dal vi jos uzmete koji dan odmora kad vidite i osjetite da niste se dovoljno odmorili
                      Naravno, treba slušati svoje tijelo.

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        nema odmora kad traje obnova
                        ja nisam odmaro vec 10 godina osim sub i ned i blagdana
                        http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          da kelly upravu si to, al zao ce mi bit druga posto ja i on zajedno evo poceli smo da odradjujemo dorian yatesov program i sve serije i tezine sve nam godi pa bilo bi steta da ga zeznem

                          hhh jbga joe, danas kad sam jedva dizao, pokazivao ljudima vjezbe s tegicima za aerobika, imam brigu sutra sa svojim gigantskim serijama za prsa
                          al probat cu jos malo nagutat se Vitamina C , i imam neke skrivene zalihe glutamina naderat se pred spavanje, pa cu vidit kakva ce bit situacija sutra ujutro
                          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            ma i mene sve boli vec od tih tezina samo se zaj...trebo sam vec odavno pocet bandazirat itd, al nedam se. ako si se ozljedio ne vjerujem da ces to do sutra izvuc sa c vit i glutaminom, to je nest sto treba otpustit i to ce te vjerojatno neko vrijeme zaj... dok ne prodje, inace omega 3 dosta smanjuje upalne procese i tak nesto slicno. ja kao prevenciju pijem glukozamin pa me opet pocne bolit, to kad jednom ode onda nema srece
                            http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Joe
                              ma i mene sve boli vec od tih tezina samo se zaj...trebo sam vec odavno pocet bandazirat itd, al nedam se. ako si se ozljedio ne vjerujem da ces to do sutra izvuc sa c vit i glutaminom, to je nest sto treba otpustit i to ce te vjerojatno neko vrijeme zaj... dok ne prodje, inace omega 3 dosta smanjuje upalne procese i tak nesto slicno. ja kao prevenciju pijem glukozamin pa me opet pocne bolit, to kad jednom ode onda nema srece
                              ma nije ozljeda, je upala, od gigantskih tezina ,
                              bit ce sutra otic na trening, imam 24 h na raspolaganju za oporavak
                              valja se zrtvovat
                              no pain no gain
                              ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                              Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                joj kako me živcira kad radim triceps neka tetivica ili sta je vec.. iz desnoga lakta prema ramenu... kad radim s malo večom težinom peče ka vrag..

                                mozda neko zna sta je to.. i kako srediti
                                “There are two things a real man likes - danger and play. And he likes woman because she is the most dangerous of playthings.” — Friedrich Nietzsche

                                Comment

                                Working...
                                X