Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by vea
    Danas sam se strašno posvađala s mamom u vizi fitnessa

    Rekla mi je da pretjerujem i da što glumim, da idem u neku krajnost , tj.da sam već na granici. Da sam najpametnija i tako. A to sve zbog toga što sam rekla da se moram dovest u formu i onda je poludila da što da imam na sebi radit više i otapat itd., što sam se začudila jer je inače sasvim ok što se tiče toga svega...

    Kad oni ne kužeee...
    Samo znak da te mama voli i brine se za tebe. A vježbači nerjetko pokazuju znakove opsesivnosti. Normalno da je tako odreagirala. Mislim, ne opravdavam je, ali za očekivati je.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • Re: CHAT

      meni je stara rekla pocnes li steroide koristiti ne moras vise doma dolazit hehe,a stari je uvjeren da su proteini stetni po zdravlje....
      Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

      Comment


      • Re: CHAT

        Dobila sam jednu business offer za fitness i moram look my best...

        "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

        Comment


        • Re: CHAT

          Aha...i da, rekla mi je što ne pogledam Renatu Sopek, pa ona se bavi fitnessom, a ima je svugdje...

          "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by vea
            Danas sam se strašno posvađala s mamom u vizi fitnessa

            Rekla mi je da pretjerujem i da što glumim, da idem u neku krajnost , tj.da sam već na granici. Da sam najpametnija i tako. A to sve zbog toga što sam rekla da se moram dovest u formu i onda je poludila da što da imam na sebi radit više i otapat itd., što sam se začudila jer je inače sasvim ok što se tiče toga svega...

            Kad oni ne kužeee...
            Nisi jedina, meni moji znaju prigovarat da sam previše u bb-u kad npr. odbijem kolač, čokoladu ili sl. A šta ćeš, valjda to tako mora biti.
            "Neuspjeh nije opcija."

            Comment


            • Re: CHAT

              Ah, mene moji razumiju, čak štoviše, financiraju me. Pošto mi je mama zdravstveni radnik shvaća da su posni sir i piletina zdraviji nego tovljenje u kolačima i burecima. I whey mi ona kupuje, di ste sad njanjanja
              Chill bro

              Comment


              • Re: CHAT

                Ma i mene moji podržavaju, kupuju hranu i to, al kad odbijem kolač, onda polude
                "Neuspjeh nije opcija."

                Comment


                • Re: CHAT

                  mene isto moji podrzavaju...stari financira suplemente...

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Meni moj stari veli: "Konju jedan, pogledaj se kol'ki si, još mlo pa ćeš na stočnu vagu... ostavi se tih tegova i aj samnom na bauštelu, ubi koju dnevnicu, ****** te ta teretana."
                    Originally posted by HeadacheR
                    Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Moj Mirko Filipoviću, najbolje da glumis u reklamama za TELE 2, pogotovo da istices kako je odlicna KNOCKOUT tarifa
                      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by hardstyle91
                        Moj Mirko Filipoviću, najbolje da glumis u reklamama za TELE 2, pogotovo da istices kako je odlicna KNOCKOUT tarifa
                        Dooobar!

                        Imam i ja jedan crnjak - veli mama Ivici - prestani ljuljati baku, nije se zato objesila!
                        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by PatrickStar
                          Originally posted by hardstyle91
                          Moj Mirko Filipoviću, najbolje da glumis u reklamama za TELE 2, pogotovo da istices kako je odlicna KNOCKOUT tarifa
                          Dooobar!

                          Imam i ja jedan crnjak - veli mama Ivici - prestani ljuljati baku, nije se zato objesila!
                          hahahahaha
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Zašto Mirko izgubi svaku borbu sa nokautom, zato jer je vecer prije sanjao chuck norrisa kako ga nokautira polukruznim udarcem (homemade )
                            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Ha, ha, e, kak' se zvao onaj lik kaj je napravio prvi telefon? Bell? Uglavnom, sastavi ga i vidi da već ima dva propuštena poziva - zvao ga je chuck Norris!
                              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                hahahahah
                                dobar mi je i C.N. je jednom dosao dvaput
                                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                                Comment

                                Working...
                                X