Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    http://www.index.hr/xmag/clanak/sve-je- ... 45786.aspx

    bravo profesore
    Imam disleksiju

    Alcohol is for people who can afford to lose a few brain cells

    Comment


    • Re: CHAT

      na jucerasnji dan od desetak g UH navece mi natila dobra koka i evo bije u nocnoj smjeni dosad...ne da san katabolirao nego iman osicaj da san se prepolovije
      da baren nikad nije naisla
      Originally posted by Jurica
      ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

      Comment


      • Re: CHAT

        bedak... uganuo sam nogu danas na najgluplji način, donekle i smešan: gledam u nebo kako je lep dan i izvrnem skočni zglob niz stepenik. Sad mi je zglob otečen i jedva hodam i par metara. Zeznuo sam se što sam posle uganuća nastavio da hodam 2 sata, a otok i bol su tek posle nastupili. Ako neko zna neki lek da otok brže spadne, dajte! Može i bapski, trenutno imam rendani kupus povijen preko zgloba
        Brine me da li ću moći u teretanu sutra prekosutra... Ako ne, ne gine mi šipka za zgibove kog kuće, a i vreeeeeme je da počnem sa trbušnjacima
        “Age is a question of mind over matter. If you don’t
        mind, it doesn’t matter.”

        Comment


        • Re: CHAT

          Vege pošalji ovoj mail i pitaj dal se razumije u fizikalnu terapiju
          http://www.index.hr/xmag/clanak/coco...om/544084.aspx
          Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

          Comment


          • Re: CHAT

            hihihihi, smeh je najbolji lek
            “Age is a question of mind over matter. If you don’t
            mind, it doesn’t matter.”

            Comment


            • Re: CHAT

              Jučer nešto radija i skinija se u kratke rukave...danas prehlada curi mi nos,pa začepljen pa ovo pa ono...nemogu ni u teretanu
              Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



              mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by Vepar24
                Jučer nešto radija i skinija se u kratke rukave...danas prehlada curi mi nos,pa začepljen pa ovo pa ono...nemogu ni u teretanu
                Pa ti glumi ljeto
                "Neuspjeh nije opcija."

                Comment


                • Re: CHAT

                  petci su postali dani za bit doma i gledat housea..
                  i onda je teško izdržavat bez da neš prigrizem.. sve živo me podsjeća na hranu i frižider
                  a treba skinut još par kila. damn. valjda pomaže što usput čitam teme ovdje u potrazi za motivacijom

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by peripetija
                    petci su postali dani za bit doma i gledat housea..
                    i onda je teško izdržavat bez da neš prigrizem.. sve živo me podsjeća na hranu i frižider
                    a treba skinut još par kila. damn. valjda pomaže što usput čitam teme ovdje u potrazi za motivacijom
                    eeeee ja di se god okrenem vidim hranu,otvorim frizder da uzmem posni a špek mi namiguje,gledam tv a ono vecera za 5,gledam malkoma u sredini i radim kardio a oni jedu picu jaoooooooooooooo....
                    Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by marink
                      eeeee ja di se god okrenem vidim hranu,otvorim frizder da uzmem posni a špek mi namiguje,gledam tv a ono vecera za 5,gledam malkoma u sredini i radim kardio a oni jedu picu jaoooooooooooooo....
                      hahahaha špek ti namiguje , a gle, imaj svoj frizider kao ja, gledaj samo sapunice i miran si
                      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by hardstyle91
                        Originally posted by marink
                        eeeee ja di se god okrenem vidim hranu,otvorim frizder da uzmem posni a špek mi namiguje,gledam tv a ono vecera za 5,gledam malkoma u sredini i radim kardio a oni jedu picu jaoooooooooooooo....
                        hahahaha špek ti namiguje , a gle, imaj svoj frizider kao ja, gledaj samo sapunice i miran si
                        joj sad kad pocnem radit imam odma stan di cu bit i svoj friđ i samo bb hrana u njemu...a od sapunica jos uvijek gledam zabranjenu ljubav
                        Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          e to je dobro, svoj na svome, manje kortizola , a sto se tice sapunica i ja gledam zabranjenu , meni je to kreveljana, opcenito bilo koja domaca sapunica
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by hardstyle91
                            e to je dobro, svoj na svome, manje kortizola , a sto se tice sapunica i ja gledam zabranjenu , meni je to kreveljana, opcenito bilo koja domaca sapunica
                            ma meni je gust to gleda bas zbog tih nekih glupih radnji u seriji lommm....hehe...naravno raymond se ne propusta...
                            Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              heheh, rejmond uvijek, zabranjena sad u zadnje vrijeme tesko, moram se naspavat, ubija defka
                              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by hardstyle91
                                heheh, rejmond uvijek, zabranjena sad u zadnje vrijeme tesko, moram se naspavat, ubija defka
                                Zlatko Fijan ftw.
                                Originally posted by HeadacheR
                                Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                                Comment

                                Working...
                                X