Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Conanbarbarin
    Originally posted by PatrickStar
    Conane, kakva definicija Početnik si i žestoki trening će to maknuti. Nemaš ti discipline ni mišića za definiciju. Samo jedi i vježbaj frend ako misliš nešto napraviti od sebe.
    Stavit cu sliku pa ces vidit stanje
    Početnici mogu istovremeno graditi mišiće i gubiti malo sala. Znači treniraj, jedi, plivaj, vozi bajk itd., a i Velimir ti je u temi napisao isto. Ako kreneš na defku, ne bude ništa od toga i samo ćeš se vrtiti u krug.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by PatrickStar

      Početnici mogu istovremeno graditi mišiće i gubiti malo sala. Znači treniraj, jedi, plivaj, vozi bajk itd., a i Velimir ti je u temi napisao isto. Ako kreneš na defku, ne bude ništa od toga i samo ćeš se vrtiti u krug.
      +1

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by ubojit
        Originally posted by Conanbarbarin
        napokon se vracam treninzima i nazalost vracam se definiciji jer skoro mjesec dana junka je ucinilo svoje.Odlucia sna se lipo ocistit pa onda udriit masu
        nikad nista od vas junkera
        jel se ti to vrijedas a?
        ja dizen 5kg po treningu na liftovima na junku zato tiho!

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by FEARiTseLF
          Originally posted by ubojit
          Originally posted by Conanbarbarin
          napokon se vracam treninzima i nazalost vracam se definiciji jer skoro mjesec dana junka je ucinilo svoje.Odlucia sna se lipo ocistit pa onda udriit masu
          nikad nista od vas junkera
          jel se ti to vrijedas a?
          ja dizen 5kg po treningu na liftovima na junku zato tiho!
          haha dobro ti si iznimka , ti treniras po powerlifting programu ti smijes junkat
          Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

          Comment


          • Re: CHAT

            jedno pitanje u vezi autorskih prava: jel slobodno smijem kopirati sadržaj s nečije stranice znači tuđi sadržaj na svoju stranicu tako da ispod sadržaja napišem izvornu stranicu da se vidi otkuda je kopirano?

            Comment


            • Re: CHAT

              ovisno o njihovin pravilima, neki dopustaju ako ostavis ime autora, tj . referal link , neki ne

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by cro-cop
                jedno pitanje u vezi autorskih prava: jel slobodno smijem kopirati sadržaj s nečije stranice znači tuđi sadržaj na svoju stranicu tako da ispod sadržaja napišem izvornu stranicu da se vidi otkuda je kopirano?
                tako barem net.hr radi
                ne uvijek ali ima članaka koje malo preradi i navede izvor na kraju članka

                Comment


                • Re: CHAT

                  jel ima iko na forumu ko je mađar ili ko zna mađarski ili ko zna nekog ko zna mađarski? molim pomoć, bit ću jako zahvalan.
                  Originally posted by darios
                  Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
                  __________________________________________________

                  there is no progress without struggle!

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by wikler
                    jel ima iko na forumu ko je mađar ili ko zna mađarski ili ko zna nekog ko zna mađarski? molim pomoć, bit ću jako zahvalan.

                    ma okani se mađarskih kurvi...pune su boleština

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      haha nisu brate kurve u pitaju u pitanju je zdravlje, tj. tablete koje su mi na mađarskom i na nijednom drugom i treba mi pomoć hitno jer ne znam kolka mi je dnevna doza pošto sam ih bez recepta čopio.
                      Originally posted by darios
                      Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
                      __________________________________________________

                      there is no progress without struggle!

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        imaš google translate

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          ne, nisam probo ni google translate ni ostalih 129 online translatora. jednostavno ne ide i ne ide.. imam samo 3 riječi za prevest al NEMA ŠANSE. nigdje mi ih neće razlučit :\
                          Originally posted by darios
                          Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
                          __________________________________________________

                          there is no progress without struggle!

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            daj meni mađaru te riječi da vidim ...pa nije talibansko pismo neko hebate

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              daj ja cu ti to, znan par madara

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                evo mene sa hitne, stuka glavu

                                Comment

                                Working...
                                X