Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Mir7a
    kae to soner, ruka 45cm, struk metar, kaj si ti normalan j...... iskleši to na nešto prihvatljivo, pa nemaš valjda emocionalnih problema da se đankaš tolko ko neka baba :P
    a jebiga, živim ko pravi tinejđer, polako mi sve ovo ide na kiflu, a sad imam i stvari koje su mi važnije od teretane :P
    brijem da ću se upisat na neki borilački i uz to radit 3x tjedno teretanu i ćao. prehrana kila mesa, par jaja i hrpa povrća, uh oko aktivnosti...nemam volje se više zajebavat s tim previše
    Chill bro

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by Soner
      Originally posted by Mir7a
      kae to soner, ruka 45cm, struk metar, kaj si ti normalan j...... iskleši to na nešto prihvatljivo, pa nemaš valjda emocionalnih problema da se đankaš tolko ko neka baba :P
      a j...ga, živim ko pravi tinejđer, polako mi sve ovo ide na kiflu, a sad imam i stvari koje su mi važnije od teretane :P
      brijem da ću se upisat na neki borilački i uz to radit 3x tjedno teretanu i ćao. prehrana kila mesa, par jaja i hrpa povrća, uh oko aktivnosti...nemam volje se više zaje...at s tim previše
      Pizdo!
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • Re: CHAT

        pozz raja, evo samo da kazem da sam razocaran , katastrofa, prvi trening obavio u ovoj godini, nigdje me nema, o.O serije jedva sa 60 kg na bench presu,
        zar je moguce da covjek toliko moze oslabit i opast ,
        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by Soner

          a j...ga, živim ko pravi tinejđer, polako mi sve ovo ide na kiflu, a sad imam i stvari koje su mi važnije od teretane :P
          brijem da ću se upisat na neki borilački i uz to radit 3x tjedno teretanu i ćao. prehrana kila mesa, par jaja i hrpa povrća, uh oko aktivnosti...nemam volje se više zaje...at s tim previše
          no excuses brah

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by SemaMare
            pozz raja, evo samo da kazem da sam razocaran , katastrofa, prvi trening obavio u ovoj godini, nigdje me nema, o.O serije jedva sa 60 kg na bench presu,
            zar je moguce da covjek toliko moze oslabit i opast ,
            ma misicna memorija je uvik tu, sad kad ti produ upale od prvih treninga dignut ces se ekspresno prema starim kilazama. jos ti je najbolje forsirat full body a ne split,ili mozda vec tako i radis

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by FEARiTseLF
              Originally posted by Soner

              a j...ga, živim ko pravi tinejđer, polako mi sve ovo ide na kiflu, a sad imam i stvari koje su mi važnije od teretane :P
              brijem da ću se upisat na neki borilački i uz to radit 3x tjedno teretanu i ćao. prehrana kila mesa, par jaja i hrpa povrća, uh oko aktivnosti...nemam volje se više zaje...at s tim previše
              no excuses brah
              nisu to isprike moj metalik brate
              trenka mi se tajlandski boks opet, al neću ja ni teretanu zanemarit trebam neku promjenu jbg...

              @Patrick
              a bububu, nemoj mi plakat
              Chill bro

              Comment


              • Re: CHAT

                @Soner - može me razveseliti jedino ako pređeš na klasični četverodnevni split!
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • Re: CHAT

                  ma neda mi se to, trebam nešto funkcionalno i bazično...vjerovatno starting strength mada mi je već dosadan al je barem smislen i fullbody je, šta je najvažnije
                  Chill bro

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Soner, odi trenirati podvodni hokej, malo žešće ruganje, a fino se potrošiš
                    KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by hardstyle91
                      Soner, odi trenirati podvodni hokej, malo žešće ruganje, a fino se potrošiš
                      nebi hvala, već treniram sinkonizirano treptanje
                      Chill bro

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by Soner
                        Originally posted by hardstyle91
                        Soner, odi trenirati podvodni hokej, malo žešće ruganje, a fino se potrošiš
                        nebi hvala, već treniram sinkonizirano treptanje
                        barabčino
                        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          ma odi pusi travu tu si najjaci

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Jebači jel vas ima

                            Šta se događalo ovih dana,malo sam polupan pa nisam bio u stanju dolaziti

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              pa di si ti nema te

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by FEARiTseLF
                                pa di si ti nema te
                                daj skype

                                neda mi se pisati u javnosti

                                Comment

                                Working...
                                X