Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Sry Fear


    p.s

    imaš tamo u uredi detalje ili tako nešto da središ datum rođenja

    Comment


    • Re: CHAT

      ma np hrvoje

      btw evo me sa treninga, deadlift 1x185kg , probat cu 200 iduci put , ovo je bilo lagano

      Comment


      • Re: CHAT

        Odlično je ovo Fear.I više nego odlično. Pojas? Gurtne?

        Comment


        • Re: CHAT

          tnx, i pojas i gurtne su bile u igri

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by FEARiTseLF View Post
            ma np hrvoje

            btw evo me sa treninga, deadlift 1x185kg , probat cu 200 iduci put , ovo je bilo lagano
            sad bi ti meni reko kog boli kita koliko ti DL dižeš
            da se i ja povalim, 1. dan DL-a @ 140x1, sutra radim opet pa cu probat 150
            et jednog dana bi mogao postat lifter solidne kilaže dižem za svoju visinu/kilažu ali kog to boli k

            Comment


            • Re: CHAT

              ovo je chat tikvane a ne necija tema sa slikama , normalno da cu ode pisat
              i pazi na formu na dlu, jedno je dignit pravilno a drugo je odljepit sa poda s iskrivljenin ledima

              Comment


              • Re: CHAT

                e jel zna netko zas mi automatski smanji avatar nakon nekog vremena? Jucer sam ga uploudao a danas mi se smanjio na neke mizarne dimenzije. Sad sam ga reuploudao i opet je normalan. Inace je 120x120, 7kb tako da ga netreba forum resizeat?

                EDIT: Povlacim da je normalan, opet je minijatura...
                EDIT: Sad opet otvorim temu i opet normalan... itko kakvu ideju? xDDD
                Last edited by Aronnax; 14-10-11, 21:00.
                -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                Napreduje se... Avatar^^

                Comment


                • Re: CHAT

                  kad ti se smanji, samo refreshas forum

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by FEARiTseLF View Post
                    ovo je chat tikvane a ne necija tema sa slikama , normalno da cu ode pisat
                    i pazi na formu na dlu, jedno je dignit pravilno a drugo je odljepit sa poda s iskrivljenin ledima
                    gledam se u ogledalo, dizem pravilno što se tiće leđa, noge malo klecaju na 4-5 repu ali valjda to nea veze..
                    btw pojas nemam (mislim da ima u teretani pa cu stavit) i ne znam sta su glutne i cemu to služi tak da sam radio bez toga...

                    ako ovako nastavim, za godinu dana sve mi se čini da necu mass gainat, nego da cu se raspast što se tiće kilaža koje dižem :S

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by pavlek View Post
                      gledam se u ogledalo, dizem pravilno što se tiće leđa, noge malo klecaju na 4-5 repu ali valjda to nea veze..
                      btw pojas nemam (mislim da ima u teretani pa cu stavit) i ne znam sta su glutne i cemu to služi tak da sam radio bez toga...

                      ako ovako nastavim, za godinu dana sve mi se čini da necu mass gainat, nego da cu se raspast što se tiće kilaža koje dižem :S
                      Kaze se gurtne, a to ti je.... jesi ikad vidio cime ljudi zavezu ormar za krov od auta ili vrata od gepeka kad ga nemogu zatvorit? E upravo to, ali malo drugacije za teretanu, tocnije ne vezes njima ormare nego kako su elasticne pruzaju otpor pa njima izvodis odredjene vjezbe. Neki ih u teretani zovi i elastikama...
                      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                      Napreduje se... Avatar^^

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by FEARiTseLF View Post
                        btw evo me sa treninga, deadlift 1x185kg
                        A u *****, znači dodao si 45 kg na DL u zadnjih 2 mjeseca? brutala

                        btw, šta se nisi pohvalio da furaš nulericu na glavi
                        Chill bro

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Soner View Post
                          A u *****, znači dodao si 45 kg na DL u zadnjih 2 mjeseca? brutala

                          btw, šta se nisi pohvalio da furaš nulericu na glavi
                          a da, a ovo mi je jos bilo lagano cak : / neznan ni sam, od kad san se vratia u suficit divlja mi snaga
                          hah nije nulerica.. ; ))

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by pavlek View Post
                            gledam se u ogledalo, dizem pravilno što se tiće leđa, noge malo klecaju na 4-5 repu ali valjda to nea veze..
                            btw pojas nemam (mislim da ima u teretani pa cu stavit) i ne znam sta su glutne i cemu to služi tak da sam radio bez toga...

                            ako ovako nastavim, za godinu dana sve mi se čini da necu mass gainat, nego da cu se raspast što se tiće kilaža koje dižem :S
                            Nemoj gledat u ogledalo, samo će ti otežat učenje dedlifta. Skini si rippetoev starting strength dvd i uči po njemu. I btw, ne trebaju ti gurtne.
                            Chill bro

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by FEARiTseLF View Post
                              a da, a ovo mi je jos bilo lagano cak : / neznan ni sam, od kad san se vratia u suficit divlja mi snaga
                              hah nije nulerica.. ; ))

                              Ako si u suficitu, mogao bi neku specijalizaciju za ruke napravit, pričali smo već o tome

                              Btw, a *****ti, ja se već ponadao si na nulerici
                              Chill bro

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Soner View Post
                                Nemoj gledat u ogledalo, samo će ti otežat učenje dedlifta. Skini si rippetoev starting strength dvd i uči po njemu. I btw, ne trebaju ti gurtne.
                                gledam 1-2 ponavljanja i onda dalje radim s istim osjećajem, znaci da bi trebalo biti dobro.. vecinom me neko od iskusnijih nadgleda i kaze jesam dobro napravio rep ili ne, vecinom jesam samo eto 4-5 ponavljanje znaju klecati noge, leđa su uredu.

                                @anorax lijepo si objasnio, kontam sad uzet cu sutra taj pojas iz teretane, pa cu 150tku probat

                                @fear koji vandal e ovako sa leđa bi ti dao dobrih 30 godina, a još si balavac pff
                                kad će prednje slike?

                                Comment

                                Working...
                                X