Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Imam razumnu zenu, ja sam taj koji se ponasa kao zena po potrosnji, da nije nje propao bi ja davno haha...

    Comment


    • Re: CHAT

      Dobro je dok se ima za potrošiti. Treba se brinuti kad neće biti.

      Comment


      • Re: CHAT

        a to je sića na ebayu...mada se nakupi
        bitno da ja rezije platim svaki mjesec i osiguram hranu + whey,dex,omegu,vitamine i clanarinu sve ostalo ako ima ima,ako nema nema....

        Comment


        • Re: CHAT

          bas bi mogao kupiti ovo, moja mjeri po 2g, pa me zivcira malo a kad je majka slucajno prolijala vodu po njoj bila je opca katastrofa, mjeriti 1 dan sve na onu starinsku s federom, koma

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by WTF View Post
            a to je sića na ebayu...mada se nakupi
            bitno da ja rezije platim svaki mjesec i osiguram hranu + whey,dex,omegu,vitamine i clanarinu sve ostalo ako ima ima,ako nema nema....
            Istina jednako je i kod mene makar nemam stalni posao nego samo honorarno radim.Ali sve što se BB-a tiće si sam financiram.

            Daj mi molim te reci kako je tvoja žena primila da se baviš BB-om. Mislim iako je rekreativno ne razlikuje se puno od profi osim u detaljima tipa NI/ka pumpa,količina hrane i sl. Razumiješ što te oću pitati.

            Jer sadašnja cura mi baš nije oduševljena time. Misli nije da nevoli to ali kada joj spomenem binu jednog dana odma se nakostriješi :d

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by bilder18 View Post
              Istina jednako je i kod mene makar nemam stalni posao nego samo honorarno radim.Ali sve što se BB-a tiće si sam financiram.

              Daj mi molim te reci kako je tvoja žena primila da se baviš BB-om. Mislim iako je rekreativno ne razlikuje se puno od profi osim u detaljima tipa NI/ka pumpa,količina hrane i sl. Razumiješ što te oću pitati.

              Jer sadašnja cura mi baš nije oduševljena time. Misli nije da nevoli to ali kada joj spomenem binu jednog dana odma se nakostriješi :d
              Iskreno? pa nema problema s mojom prehranom iako me s gađenjem gleda kad posni ili zobene jedem, međutim moj fizicki izgled joj se trenutno se sviđa, za nju sam trenutno prenabidan (lol)...
              ona redovito vjezba doma pred tv-om zumbu, imamo orbitrek, steper, utege...sve sto njoj treba, cak ima i svoje proteine haha, pije omegu 3 i multi energizer...nece dextrozu...
              svaki dan me tjera na trening (yesss) da bi ona u miru mogla zumbati...
              sve u svemu odlicno prihvaca sve osim mene(?) ... mozda defka promijeni misljenje
              Odoh sad paradu gledati, upravo skinuo, pozz :P

              Comment


              • Re: CHAT

                A dobro to je neka klasika. I meni cura kaže da sam prenabildan. Neznam šta im uopće znači ta riječ. Gledam neki dan slike s državnog ona nemoj mi slučajno bit takav Hhaha ,a kad jedem da ne govorim kak me gleda

                Comment


                • Re: CHAT

                  http://www.24sata.hr/strane-zvijezde...-dougie-264262
                  Originally posted by Songoku
                  najbolji pwm je burek

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Razumijel se neko u zeludcane tegobe ?
                    Cim nesto pojedem, istog trena me stomak pocne boliti. Imo sam prekjucer i jucer povisenu temperaturu i malo danas. Ubi me sto nemogu da jedem, smrsat cu :S

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Sutra staroj rođendan! Bit će tortii ko u priči. Već se svi najavljuju donesti.

                      Ajmo prijedlozi kako se obraniti od bake,dede i sličnih kad kažu "joojj sine probaj malo bakineee torteee"

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by bilder18 View Post
                        Sutra staroj rođendan! Bit će tortii ko u priči. Već se svi najavljuju donesti.

                        Ajmo prijedlozi kako se obraniti od bake,dede i sličnih kad kažu "joojj sine probaj malo bakineee torteee"
                        jednostavno... pojesti sve sto ti se nađe na putu i onda sljedecih 10 dana rigati veceru na jutarnjem cardiu

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by WTF View Post
                          jednostavno... pojesti sve sto ti se nađe na putu i onda sljedecih 10 dana rigati veceru na jutarnjem cardiu
                          Da čini se da je ovo ona opcija manjeg otpora prema ukučanima

                          Baš ću probati da ne pojedem

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by bilder18 View Post
                            Da čini se da je ovo ona opcija manjeg otpora prema ukučanima

                            Baš ću probati da ne pojedem
                            ja to redovito uspijevam ali onda me svi blijedo gledaju, kao to sam se ja naljutio?? ili što je njemu?... onda prodike..nije ti to dobro..bla bla... teze je meni s ljudima na kraj izaci nego s hranom...

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by WTF View Post
                              jteze je meni s ljudima na kraj izaci nego s hranom...
                              +10000000


                              A ti imaš 30 godina.

                              Zamisli mene onda. 20 godina dođe baba/deda/stric svi se okupe za stol ručati i onda počne priča. Joj to ti nije zdravo. Samo jedeš rižu,zobene i sir.Daj bude deda malo špekeca donio sljedeći put. I tako u nedogled.


                              A o raspravama o wheyu da ne pričamo.Skupi mi se cijela rodbina,kumovi svi živi i onda započnu o tome.

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by bilder18 View Post
                                +10000000


                                A ti imaš 30 godina.

                                Zamisli mene onda. 20 godina dođe baba/deda/stric svi se okupe za stol ručati i onda počne priča. Joj to ti nije zdravo. Samo jedeš rižu,zobene i sir.Daj bude deda malo špekeca donio sljedeći put. I tako u nedogled.


                                A o raspravama o wheyu da ne pričamo.Skupi mi se cijela rodbina,kumovi svi živi i onda započnu o tome.

                                Ma u suplemente mi se nitko ne petlja, nego ljudi ne kuze jednu stvar... za njih ja izgledam odlicno i onda ne shvacaju kad odbijam hranu, oni ne kuze da ja sebi ne izgledam odlicno i ne prihvacaju to, i onda me gledaju u čudu kako ne jedem masnu janjetinu ili kolače...
                                Interesantno je da me žena, mater, ćaća, sestra ..svi kuze i postuju6 moj program, i kad me mama zove nedjeljom na rucak onda meni ''derištu'' posebno sprema jesti hehe...

                                Comment

                                Working...
                                X