Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Kreatin - sve o kreatinu

    Hahahaha na rijecniku ti oprastam posto si teenejđer, ali ne znati sto neka rijec znaci u tvojim godinama kao npr motivacija je zalosno. Mozda bi trebao malo bolje pripazit na nastavi dečeć. Ima jos nade za tebe ipak si 2 razred srednje skole. Sto se Zyzza tice, kaj god da on uzimao taj decko je trebao puno truda i rada ulozit u svoj izgled. Mozd bi trebo proucit malo sto su stereoidi. A ja cu ti odma rec da nisu magican napitak od kojeg misic raste sam od sebe. Zyzz je po svojoj osobnosti bio poseban decko i inspiracija. Zyzz je bio KRALJ.
    Last edited by kelly; 15-05-12, 22:45. Reason: nema vrijeđanja

    Comment


    • Re: Kreatin - sve o kreatinu

      Originally posted by robi19 View Post
      Hahahaha na rijecniku ti oprastam posto si teenejđer, ali ne znati sto neka rijec znaci u tvojim godinama kao npr motivacija je zalosno. Mozda bi trebao malo bolje pripazit na nastavi dečeć. Ima jos nade za tebe ipak si 2 razred srednje skole. Sto se Zyzza tice, kaj god da on uzimao taj decko je trebao puno truda i rada ulozit u svoj izgled. Mozd bi trebo proucit malo sto su stereoidi. A ja cu ti odma rec da nisu magican napitak od kojeg misic raste sam od sebe. Zyzz je po svojoj osobnosti bio poseban decko i inspiracija. Zyzz je bio KRALJ.

      Istina ziva...
      Last edited by kelly; 15-05-12, 22:46.

      Comment


      • Re: Kreatin - sve o kreatinu

        meni je zyzz retard, jebo te ono se ne može nazvati bodybuilderom, zašto ti motivacija ne bude ovaj čovjek- http://www.youtube.com/watch?v=qX9FS...&feature=share ili neko drugi koji se vratio u norlaa život a ne neko ko za sebe misli da je bog, a je građen je loše, nema ga niđe, premršav je, pa ja imam likove u teretani koji su bolji od njega a natural su

        Comment


        • Re: Kreatin - sve o kreatinu

          A gle, tebi je zyzz retard... Tvoje misljenje, tvoj izbor i tvoje pravo na to. Zar ja nemam pravo na isto? Pa sto onda ako se ne.slazemo. video koji si metnuo je zadivljujuc, svaka cast covjeku, divim ae takvim ljudima. Ali nemoze me on tolko motivirat jer nismo u istoj situaciji. Zyzz me nekako podigne i da mi zelju za bildanjem. I zasto nitko ne procita kak spada ono sto ja napise. Napiso sam jedna od... Ne znaci jedina. Zar nije ovdje tema kreatin? Jer otkako sam doso ovdje postavit pitanje o kreatinu pisem i citam o svemu a jako malo o kreatinu.

          Comment


          • Re: CHAT

            Ovdje se pocelo zamjerati sve i svasta...
            Ako se ne pise - forum je umro, ako pises - previse pises...
            Jel itko zna sto je druzeljubivost? Da malo cakulamo ovdje, razmjenjujemo iskustva, pricamo gluposti...podijelimo koji savjet?
            Ne? Ovdje ljudi kutre sa strane, i onda cekaju iza kantuna kad ce koga zaskociti, cekaju tvoj krivi post da te pljunu...
            Pa sto i ako si dao krivi savjet? Nauciti ces ako te se ispravi.
            Na forumu ima sve, skoro sve potrebno pocetnicima da krenu... ajmo svi sutjeti jer sve pise, zasto bi odgovarali ikom kad sve pise? a ako se odgovara ona se suvisno pise?
            Ljudi kazu da dajes suvisne komentare, a ne kuze da je upravo taj njihov komentar suvišan, smijesno...
            Podijelis s ljudima bezazlenu informaciju, odmah ironicni komentari ... licemjerni...
            Ovdje treba zabraniti svim korisnicima ukljucujuci i mene da uopce pisu ista, a dozvoliti izabranima da dijele savjete po toj logici....
            Nama svima chat za ćakulu... pa ce biti manje nadrkanih clanova
            Svi ste nadrkani i nervozni jer je netko nesto pitao, pa jesi li placen da odgovaras? Nisi...
            Spavate zimski san i napadate ljude jer pišu, odgovaraju, druze se, i drze forum živim.... da... gadite mi se vi pojedini licemjerni ljudi... i ne vjerujem da su stari mačci otisli zbog pocetnika i njihovih pitanja, otisli su zbog vas i vasih licemjernih komentara...
            I moj komentar je licemjeran mozda...ali neka ga... ovdje i da nisi licemjeran napaviti ce te takvim...

            Comment


            • Re: CHAT

              Sto ljudi, sto ćudi, jbg...nemoj da te to osobno dira.

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Re: CHAT

                Sta mislite ljudi dal valja trenirat na dan kada si treca smjena, jer citao sam ima ljudi non stop rade 3 smjenu i treniraju,...

                znaci odraditm jedan trening oko 18 h , i legnem spavat kod kuce do 22 h , i onda idem u trecu smjenu.. ne radim puno, vecinu vremena presjedim, malo i odspavam, i kad dodjem kuci naravno opet jos 5-6 h sati spavanja... u trecoj smjeni dobro jedem, tunjevinu i posni, dva obroka..
                ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                Comment


                • Re: CHAT

                  Ne vidim razlog zasto nebi odtrenirao, slobodno
                  KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    pa zato sto cu ja radit kad svi spavaju

                    radi oporavka, do sad sam cesto izbjegavao kad sam treca smjena.. radim na poslu ovako
                    I I , II II, III III , Odm. Odm. ;
                    tako da sam uvjek pravio dva dana odmora kad sam treca, al eto danas odo odradit ramena..


                    hardstyle, vidim i ti si se popunio pravo, dugo me nije bilo
                    radis li ruke odvojeno za jedan trening ?
                    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      ma odradi ti trening, samo ti je bitno da si gledas na neke osnove tipa da ne vjezbas unutar minimalno 1.5h nakon buđenja i da slobodno pojedes P+UH, ako ti je cesce obrok pred spavanje, samo tada gledaj da uzmes sto kvalitetniji UH tipa krumpir

                      Ako gledas sliku s avatara, to je bilo neko odrzavanje forme u g-flux stilu, a i ovo zatamnjenje slike daje bolji dojam, ako mislis na slike iz teme pa i nije neki napredak, ruke nisu uopce napredovale, sve ostalo ide, ali ruke ne, ne radim ih odvojeno, spojim leđa-tric i biceps ubacim kad radim zasebno DL i nekada s prsima
                      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        joj i meni je problem s rukama, ocajan sam, napreduju pomalo , al nije to to,
                        pa neznam sad, radim odvojeno trening za ruke, al skroz tesko mi je radit triceps posle bicepsa, jer ono bas ga upumpam, i onda moram radit one extenzije, potiske na lat, s cela i tako, skroz istegnem biceps.. to mi nesto nije cemu,a citao sam na par mjesta kao najbolje odvojeno ruke trenirat, zato pitam, mislim da cu se i ja vratit na standardno
                        ledja-tric, prsa-bic.
                        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Najbolje osjetim tric poslije leđa i bic poslije prsa, cak i poslije ramena, odvojeno mi nikako nije pasalo, uopce mi nije nikakvo mjerilo za napredak ruku raditi ih odvojeno, onako kako ih najbolje osjetim tako ih i radim, isto tako i recimo trbuh mi vise pase raditi nakon LI cardia ili poslije leđa nego da ih radim sasvim odvojeno ili iza neke druge skupine itd.
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            to je to, treba prilagodit tijelu kako najbolje odgovara, i ja dzaba se patim,

                            odo sad malo dalje postat tamo u treninge i to.. pozelio sam na forum malo ispricat se, non stop se napreduje, istrazuje, i povecaju limiti....
                            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              @bilder18
                              stigla vagica, kakvo je kod tebe stanje?

                              IMG_3475.JPG

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                jel to vaga za heroin
                                ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                                Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                                Comment

                                Working...
                                X