Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by ScuderiaBull View Post
    Frende šta god to bilo, plaši me da ne dođe nekome iza leđa (jer takve stvari samo tako napadaju, dok nitko ne gleda).
    Još samo fali da neko dijete napadne.

    Imam osječaj da je to veće i bolje u svakom smislu nego što ćemo mi ikada biti.
    ja mislim da si ti neustrasiv,jer te vise nista nemoze odiza iznenadit,dobro bi prosao u buksi heheh,ti si gospodar prstenova

    Comment


    • Re: CHAT

      Znas sto mi je najjace, slika na toj pašteti... mislim, cek cek... wait for it for it:
      hahahahahahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahaha hahhahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahha hahahah

      Nije da se rugam...jer ta pašteta sadrži kreatin, l-carnitin, whey i metabolon. Meni jedino ide na živce što ta pašteta misli da je najbolja među ekipom lososa i kavijara
      Nije uzaludna onda dobra stara: ' SLIKA GOVORI TISUCU RIJECI''.... u slucaju ove paštetice, 1001....

      Comment


      • Re: CHAT

        Ja sam planirao zapoceti ciklus sa pastetom , 2x250g 8 tjedana , sta kazete vi na to , posto su mi receptori netaknuti , ocu bit dobar responder ?
        There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
        - Aldous Huxley

        Comment


        • Re: CHAT

          evo kako watafakcina vjezba ahahah

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by seage View Post
            Ja sam planirao zapoceti ciklus sa pastetom , 2x250g 8 tjedana , sta kazete vi na to , posto su mi receptori netaknuti , ocu bit dobar responder ?

            hahahahahahahahahahahh....krepao!
            Samo pazi jos jednu stvar, kad se ubodeš u VENU obavezno aspiriraj a onda injektiraj paštetu

            Comment


            • Re: CHAT

              Normalno , to se podrazumijeva , morat cu se jos posavjetovati da vidim sta drugi kazu , neznam da li da uzmem od podravke ili nekog drugog UG laba koji radi pastete.
              There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
              - Aldous Huxley

              Comment


              • Re: CHAT

                ovo je watafakcina kad zaboravi uzet nolvadex heheh



                Kao sto vidite,doslo je do laganog smanjenja testisa

                Comment


                • Re: CHAT

                  Seage, samo pazi, vjerujem da o Argetanon-u pričaš...taj ti je injektivni, i on se tura direkt u čelo!
                  Aahahahahahhahaha
                  Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                  http://www.facebook.com/adoni.costo
                  http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                  http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by ScuderiaBull View Post
                    Seage, samo pazi, vjerujem da o Argetanon-u pričaš...taj ti je injektivni, i on se tura direkt u čelo!
                    Aahahahahahhahaha
                    ahahahahahahahahahahahha......


                    argeta.jpg sprica.jpg

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by ScuderiaBull View Post
                      Seage, samo pazi, vjerujem da o Argetanon-u pričaš...taj ti je injektivni, i on se tura direkt u čelo!
                      Aahahahahahhahaha
                      slusaj scuderiavolla,on zna di se tura direkt heheh
                      tri musketira

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        hahahahaha.. koji ste vi luđaci!!!
                        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                        Fak me, right?

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Cekajte momci da se i ja slikam u majici za avatar pa da budem cool , auu jeb**tee , pao mi mobitel i razbio se , ipak nista od slikanja , cekam jos 3god treninga i 2 ciklusa.
                          There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
                          - Aldous Huxley

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            evo bas sam presreo poruku koju je watafakcina poslo vollu

                            moj njezni vole,veceras zatvori oci,i ja cu ti po noci doci
                            njezno cu te pokriti i utonuti u snove a onda cu te ****** da ti oci iskoce ko u sove



                            SPARTAAAAAAAAAA

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              veslanje u pretklonu na krevetu heheh
                              vatrena trojka 696

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Laku noc scudi i seage, steta da vule vu pate avec mua nije online da se prodruzimo....

                                Comment

                                Working...
                                X