Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Gogeta View Post
    A *****u!
    Pukle mi rifle, rebatinke, traperice jutros.
    Kupio ih u 10. mj.
    Tada nisam razmišljao da ću intenzivno dizati utege i da će mi u 3 i pol tjedna noge narasti za 1.5 cm.
    Pretpostavljam da i ostali imaju s tim problema.
    Meni su prije 2 miseca isto pukle. Najskuplje naravno.
    A da ne prican koliko mi je kratkih gaca puklo na cucnju, dok napokon nisan kupia par komada onih bijelih rastezljivih koje nosin na svakom videu.

    Originally posted by domagoj View Post
    [/ATTACH]
    pari mi se da je sprava perverzna, i pari mi se da znamo tko ju koristi
    Pari mi se da si to skroz pravilno pocea koristit.

    Comment


    • Re: CHAT

      jednom kad hlace pocnu pucati, krenes kupovati 2 broja veca i nemas problema

      prosle godine su mi u nesto kao 2 mjeseca pukla 3 para hlaca, od tad ni jedan
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by TripleZ View Post
        jednom kad hlace pocnu pucati, krenes kupovati 2 broja veca i nemas problema
        Inace moji omiljeni stihovi:
        "Asu ja san doktor,
        tuta je moja kuta."

        Tuta-trenirka ili kako vec, ionako ne izlazin iz njih pa me nije briga. Jedino je mali problem sta me policija svako malo legitimira jer izgledan ko kvartovski diler, al boze moj...
        Last edited by Maximus1950; 04-02-14, 13:37.

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by Maximus1950 View Post
          "Asu ja san doktor,
          tuta je moja kuta."




          e jel ti kad ides negdje kazes ''idem ča'' ? ko tako govori ? cuo sam od jedne koleginice i cini mi se da je iz HR
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • Re: CHAT

            Ma ne, to je samo tako pričao Boris Dvornik u Malome mistu...

            I Papundek...
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Dača View Post
              Ma ne, to je samo tako pričao Boris Dvornik u Malome mistu...

              I Papundek...
              nikad ja to nisam cuo prije
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by Dača View Post
                Ma ne, to je samo tako pričao Boris Dvornik u Malome mistu...

                I Papundek...
                I Škovacin i Picaferaj u Velom mistu.

                Comment


                • Re: CHAT

                  Ybt, ljudi koriste čakavsko narečje.... To im je osnovna i najčešća rečca... Po tome se razlikuju od drugih...

                  Mnogo si ti zaglibio u BB, treba ti malo šire edukacije...
                  Pivo za masu, rakija za defku...

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by Gogeta View Post
                    I Škovacin i Picaferaj u Velom mistu.
                    Ajme Kate, koji baluni...
                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      looool yep tako se govori, npr. u kontekstu odlaska od neke osobe ili sa neke lokacije. ili kad ides od negdi i ides nekamo.
                      Pr.1.: S nekim si u drustvu i pricate: "Aj, iden ca. Cujemo se posli."

                      Pr. 2.: Neko te zove na mobitel i pita di si: "Evo taman iden ca sa faksa."

                      Pr. 3. : ista situacija, samo drugi odgovor : "Evo iden ca doma."

                      Ima jos primjera i situacija al mislin da ovo objasnjava otprilike kako se koristi.

                      EDIT: tek san sad ubra(vidia-jos jedan sleng) sta ste napisali, hhhhh velo i malo misto su kultne serije, na tome se odrastalo. I prosjaci i sinovi.
                      Kad doktor luigi pregledava onu zensku pa kaze "Ma che ciconeeeeee!"
                      Last edited by Maximus1950; 04-02-14, 14:06.

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                        ----------------------------------------------------------------
                        Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Dača View Post
                          Ybt, ljudi koriste čakavsko narečje.... To im je osnovna i najčešća rečca... Po tome se razlikuju od drugih...

                          Mnogo si ti zaglibio u BB, treba ti malo šire edukacije...
                          <----------------- Location: Bosna


                          vjeruj mi, nije to toliko prosireno ovdje a ono par puta sto sam bio u Zg isto nisam cuo
                          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                          * SHUT UP AND SQUAT *

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by TripleZ View Post
                            <----------------- Location: Bosna
                            vjeruj mi, nije to toliko prosireno ovdje a ono par puta sto sam bio u Zg isto nisam cuo
                            Razlog za to je jednostavan, Zagreb ≠ Dalmacija, iako nas ima gore na bacanje.

                            Tutorial kako bit dalmatinac:

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Maximus1950 View Post
                              Inace moji omiljeni stihovi:
                              "Asu ja san doktor,
                              tuta je moja kuta."

                              Tuta-trenirka ili kako vec, ionako ne izlazin iz njih pa me nije briga. Jedino je mali problem sta me policija svako malo legitimira jer izgledan ko kvartovski diler, al boze moj...



                              trenerka stil


                              ja kad idem ča iz kuće da radim noge u teretani (hahaha ), tj kvad i ložu (da, odvojeno to radim) moram u trenerci vježbat, ona pamučna, šira malo, jer mi je šorc jedan popucao, a ostali uski da se normalno čučne/deadlifta
                              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                              Fak me, right?

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by domagoj View Post



                                trenerka stil


                                ja kad idem ča iz kuće da radim noge u teretani (hahaha ), tj kvad i ložu (da, odvojeno to radim) moram u trenerci vježbat, ona pamučna, šira malo, jer mi je šorc jedan popucao, a ostali uski da se normalno čučne/deadlifta
                                Ne slusas valjda ove padobrance?
                                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                                ----------------------------------------------------------------
                                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                                Comment

                                Working...
                                X