Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    eo jedan dobar video, uvik se moze nesto novo saznat.. ova voditeljica mi je toliko iritantna i antipaticna, stalno upada u rijec

    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
    ----------------------------------------------------------------
    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

    Comment


    • Re: CHAT

      ko o čemu, dominik o suplementima

      uvijek ti nešto u suplementima, jeb'o to, whey, kreatin i dosta ti


      ili je žena odobrila novi budžet za supse pa ćeš ih sve okušat sad
      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

      Fak me, right?

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Premium.Better View Post
        Uzmi serious mass od optimuma... ili ako bas moras jedan sa slike, nek bude gainer od MVP-a
        nekak e na zadnjem mjestu ili???? ali ne vidim procitati....uostalom ne kupujem gainer nego me zanima sta pise za koji,ali ne vidim procitati zato pitam da li netko moze povecat da se vidi procitati
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by domagoj View Post
          ko o čemu, dominik o suplementima

          uvijek ti nešto u suplementima, jeb'o to, whey, kreatin i dosta ti


          ili je žena odobrila novi budžet za supse pa ćeš ih sve okušat sad
          ama imam sve....ne kupujem nista sada....osim animal cuts....da,da dobio sam odobrenje nego me informativno zanima sta pise
          This is your life and it’s ending one minute at a time

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by dominik11 View Post
            nekak e na zadnjem mjestu ili???? ali ne vidim procitati....uostalom ne kupujem gainer nego me zanima sta pise za koji,ali ne vidim procitati zato pitam da li netko moze povecat da se vidi procitati
            vecina ovih gainera ima dosta secera.. ja sam imao serious mass od optimuma 2 puta.. jednom u 2012. i jednom u 2013.
            UH u serious massu je 100% maltodextrin ako ne racunas zasladivace, kvalitetniji od vecine..

            MVP ima kvalitetne sastojke
            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Premium.Better View Post
              vecina ovih gainera ima dosta secera.. ja sam imao serious mass od optimuma 2 puta.. jednom u 2012. i jednom u 2013.
              UH u serious massu je 100% maltodextrin ako ne racunas zasladivace, kvalitetniji od vecine..

              MVP ima kvalitetne sastojke
              ma pharmafreak bi trebala biti fenomenalna firma pa sam malo zujao i gledao pa naletio na ovu usporedbu ,ali opet velim ne mogu pomecat....moze netko.....????a da se vidi procitat
              This is your life and it’s ending one minute at a time

              Comment


              • Re: CHAT

                MASS freak od pharmfreak-a je dobar gainer

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by Premium.Better View Post
                  eo jedan dobar video, uvik se moze nesto novo saznat.. ova voditeljica mi je toliko iritantna i antipaticna, stalno upada u rijec

                  4w0m7QjUPo]http://www.youtube.com/watch?v=J4w0m7QjUPo
                  komentari ispod:
                  "Voditeljka je kreten, uopste mu ne daje da govori, a covek zna mnogo o tome i treba ga saslusati sta ima da kaze. Jos jednom, voditeljka je kre-ten!"
                  "Samo da se na***** matere VODITELJICI !"
                  "pa ova danijela trbovic je glupa ko *****..pusti covjeka da prica ooo ****** led"
                  "***** joj mater... kako moze tako prekidati ljude. sram ju bilo. to nije voditeljica to je glupaca bez ikakvog bontona. mrs, smece jedno. ljudi su toliko puni informacija, a ona ne dozvoljava da kazu ni 2, 3 rijeci. FUJ!!!!"
                  "ovoj voditeljci treba skratiti jezik jbt, samo kenja pusti coveka da prica!"
                  "voditeljka je preglupa"
                  "Voditeljko ***** ti mater!!!"
                  "Voditeljku treba zaklat, ne da ljudima da pricaju a ona nista ne zna ,samo ponavlja za njima-.-"
                  "Ovu voditeljku ****** lopatom"
                  "Ovu voditeljku treba dobro iz******,da bi se dozvala pameti "
                  "Nije stigo reci dvije cijele recenice , bas je glupa ;/"
                  "kako si *****o glupa ****** ledddddddddddddddddddddddddddd"
                  "UBIO BI OVU VODITELJKU !"
                  "jaoooo kako me glupaca nervira ,ne moze covjek progovoriti.."
                  "suti kujo jebo te otac"
                  "ova kuja ne da covjeku progovoriti ."

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by gavranka View Post
                    Ovo je odličan video!

                    Ukratko ću obrazložiti zašto jer vidim da neki nisu shvatili poantu.

                    1. Doktor ne govori o lean proteinskim izvorima već o masnijem mesu, pa tako npr. spominje kobasice..to je očito loš izvor proteina (i masti).

                    2. Također spominje da se često događa da ljudi koji unose puno proteina jedu malo vlakana i da to nije dobro..o tome je već puno pisano zašto je potrebno unositi puno vlakana uz povećani unos proteina (ako ne znate guglajte).

                    3. Spominje i bubrežne kamence..ukratko da ne ulazim puno u filozofiranje treba piti puno vode uz povećan unos proteina (također, ako ne znate zašto guglajte).

                    4. Preporuka od cca 60 gr P za muškarce i cca 50 gr P za žene je također točna jer on priča o ljudima koji ne vježbaju. Zašto je potrebno nekome tko ne vježba više proteina? Taj će ionako (da se ne deblja) unositi mali broj kcal, pa kad se izračunaju macrosi to ispada tu negdje.

                    5. Za trudnice savjetuje da se poveća unos proteina jer je i sam svjestan da je to gradivni element ljudskog tijela.

                    6. Za osobe koje vježbaju napominje da trebaju povećati unos proteina, što i sami radimo.

                    Dakle, njegovo gostovanje u ovoj emisiji (pretpostavljam vrlo gledanoj od strane Amerikanaca) je zapravo vrlo poučno jer je istaknuo da osobama koje ne vježbaju ne treba puno proteina (i loših masti uz njih), a onima koje vježbaju da treba, ali da paze na unos vlakana i vode. S obzirom da se sve više provode mesne dijete, te vijesti su napravile super stvar: osvješćuju Amerikance da ne smiju mršati na taj način jer bi mogli ugroziti zdravlje.
                    vece probleme uzrokuje ogroman suficit uzrokuvan visokokaloricnom hranom(pretilnost i sve probleme sto to prati) kod prosjecnog amerikanca nego nedostatak vlakana ili moguci bubrezni problemi od visokog unosa proteina, koji su nepostojeci za zdravu osobu, tj. vecinu...

                    ...sa visokim unosom proteina bi dosla i veca zasicenost (mnogo je lakse unijeti 50g M i 100 UH iz junka nego 200 P i mnogo manje ce covjeka zasititi) i veca termogeneza

                    ''protein has fat in it'' sta god da je mislio s tim, provaljuje se


                    ali eto, da se amerikanci cuvaju samo njegove preporuke ''umjerenost u svemu'' dovoljno je da zive zdrav zivot
                    A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                    If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                    * SHUT UP AND SQUAT *

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      a moj komentar bi bio: ''ee pa ja ovu znam, 'vodila je najslabiju kariku'''
                      ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                      "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        najgluplja karika


                        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                        Fak me, right?

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Ne znam šta mi je... Ovakve spotove volim...


                          Pivo za masu, rakija za defku...

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Na-ah! Ovo je bolje!



                            I svi koji tvrde da su cure debele, ne znaju cijenit zenske obline. Eto, sad ste dobili svoje.

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              gdje ce iko sa latinkama, klasa za sebe
                              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                              * SHUT UP AND SQUAT *

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                dakle ja i dalje skruseno molim ako netko moze to povecat da se vidi procitati.......ono na str prije.....
                                This is your life and it’s ending one minute at a time

                                Comment

                                Working...
                                X