Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by staragarda View Post
    The same...suosjecam.. al treba ojacat leda inace nikad nece proci..
    nebi ja radio bas g morning, mislim da bi ti vise pasao deadlift s neutralnim ledima i smjesnom kilazom..

    kooo to ide tapatal tapatalk tapatalk.....ta pa talk

    na šta konkretno misliš kad kažeš

    DL sa neutralnim leđima?





    Sent from my Windows phone using Tapatalk
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • Re: CHAT

      Da ne radis hiperekstenziju. Niti se grbis.

      kooo to ide tapatal tapatalk tapatalk.....ta pa talk
      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

      Youtube:

      Primjer treninga snage/hipertrofije
      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
      Sve o prehrani
      Sve o treningu

      Comment


      • Re: CHAT

        Malo tezi own zenske hehe



        inace hrvacica i bome atraktivna...
        http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
        BB AND THIS !

        Comment


        • Re: CHAT

          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
          ----------------------------------------------------------------
          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

          Comment


          • Re: CHAT

            Jedan video za cure
            https://www.facebook.com/photo.php?v=441054136004028
            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • Re: CHAT

              Megara, vidim da imaš novi potpis..ne kužim pola, daj malo elaboriraj..razveseli me u ove 1500 kalorijske dane
              Simplify.

              There are no shortcuts to any place worth going.

              ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
              HARDER.


              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by gavranka View Post
                Megara, vidim da imaš novi potpis..ne kužim pola, daj malo elaboriraj..razveseli me u ove 1500 kalorijske dane
                hihi, to su mi ciljevi..doci na 61kg, mislim da bi to bilo bas shredded..SQ i DL ako je ikako moguce dovesti na 80kg, znam da sam u deficitu, vec mi opada snaga, ali pouzdam se u snagu volje (*BP me ne zanima, naravno radim ga, ali me ne zanima kao ova dva lifta)..dalje.. pa da, 1 zgib mi je cilj, mada posto sam to danas ostvarila, moracu promijeniti u 5 i propadanja isto. Zatim, cilj mi je istrcati 100m za 20sec, to sam vidjela na trcanje.rs da je kao neki prosjek, neam pojma sa trcanjem sam na ti, pa cemo vidjeti kad dodje prolece...sta jos ima..ah, da najbitnije- da dam uslov za 4.tu godinu faxa, stavila ovdje da vidim svaki put i da ne zaboravim da mi je to prioritet!
                ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by gavranka View Post
                  razveseli me u ove 1500 kalorijske dane
                  1500 kcal? Moglo bi to i nize malo ej...
                  Dosta ti je 1000 i gomila aktivnosti

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by Megara View Post
                    hihi, to su mi ciljevi..doci na 61kg, mislim da bi to bilo bas shredded..SQ i DL ako je ikako moguce dovesti na 80kg, znam da sam u deficitu, vec mi opada snaga, ali pouzdam se u snagu volje (*BP me ne zanima, naravno radim ga, ali me ne zanima kao ova dva lifta)..dalje.. pa da, 1 zgib mi je cilj, mada posto sam to danas ostvarila, moracu promijeniti u 5 i propadanja isto. Zatim, cilj mi je istrcati 100m za 20sec, to sam vidjela na trcanje.rs da je kao neki prosjek, neam pojma sa trcanjem sam na ti, pa cemo vidjeti kad dodje prolece...sta jos ima..ah, da najbitnije- da dam uslov za 4.tu godinu faxa, stavila ovdje da vidim svaki put i da ne zaboravim da mi je to prioritet!
                    Evo moj osvrt, po redu:
                    1. 61 kg, hm, ne znam baš..koliko sad imaš, 104? onda da
                    2. O tom ne znam ništa, pa, sretno
                    3. Tako je, podržavam, 5 minimalno
                    4. 20 sec? Ma ti si bolja od prosjeka..ja bih rekla 15 sec za početak
                    5. Hebeš fax, ionako nećeš naći posao, pa za*ebi taj cilj i usredotoči se na prva četiri


                    Originally posted by WTF View Post
                    1500 kcal? Moglo bi to i nize malo ej...
                    Dosta ti je 1000 i gomila aktivnosti


                    1500 kcal - to je prvi krug pakla..mislim, cikliranja UH..morat će ići i niže, previše je tu masnih naslaga..znaš što je dobra stvar..kad dođeš ovako daleko, a 5. tjedan je za mene poprilično daleko, shvatiš da nema nazad..plus malo me strah tebe ali baš sam se zainatila..ne bi se čudila da na kraju dođem do 1000 kcal i gomile aktivnosti






                    P.S. Jel čitate kad ovo na dnu stranice: Visitors found this page by searching for...? Ima stvarno svašta
                    Last edited by gavranka; 17-02-14, 22:13.
                    Simplify.

                    There are no shortcuts to any place worth going.

                    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                    HARDER.


                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by gavranka View Post
                      1500 kcal - to je prvi krug pakla..mislim, cikliranja UH..morat će ići i niže, previše je tu masnih naslaga..znaš što je dobra stvar..kad dođeš ovako daleko, a 5. tjedan je za mene poprilično daleko, shvatiš da nema nazad..plus malo me strah tebe ali baš sam se zainatila..ne bi se čudila da na kraju dođem do 1000 kcal i gomile aktivnosti
                      Pa vrlo vjerovatno da ce se to i dogoditi. Prehranu nemoj rezati ispod cirka 1000-1100 kcal ali aktivnosti tad moraju brutalno ici gore.
                      Sad svaki tjedan skidaj, jedan tjedan rezi UH drugo tjedan M i tako do tog kcal unosa. Tad krece pakao s aktivnostima.

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by gavranka View Post
                        Evo moj osvrt, po redu:
                        1. 61 kg, hm, ne znam baš..koliko sad imaš, 104? onda da
                        ne kontam te :S mislis da treba da idem nize? pa ne moze nize, najnize sto sam imala je bilo 58, tad sam izgledala STRASNO, na onoj slici imam 64, tj standard moj neki, a zamisli sa 58 -.-
                        sad imam 66. to 104 je u afektu
                        ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                        "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by WTF View Post
                          Pa vrlo vjerovatno da ce se to i dogoditi. Prehranu nemoj rezati ispod cirka 1000-1100 kcal ali aktivnosti tad moraju brutalno ici gore.
                          Sad svaki tjedan skidaj, jedan tjedan rezi UH drugo tjedan M i tako do tog kcal unosa. Tad krece pakao s aktivnostima.
                          Tako nešto sam i imala u planu..idući tjedan skidam UH sa 125-175-225 na 100-150-200 i tad sam zapravo trebala biti gotova, 6 tjedana je li..ali ako to ne bude to što sam htjela, a 99% da neće biti, onda ću još 2 tjedna napraviti tako kao što si napisao..pa ćemo vidjeti što će ostati od mene


                          Originally posted by Megara View Post
                          ne kontam te :S mislis da treba da idem nize? pa ne moze nize, najnize sto sam imala je bilo 58, tad sam izgledala STRASNO, na onoj slici imam 64, tj standard moj neki, a zamisli sa 58 -.-
                          sad imam 66. to 104 je u afektu
                          Ne znam što bi ti rekla..sve ovisi koliko imaš mišićne mase tj. sala..66-61 je razlika 5 kg..misliš da imaš "samo" 5 kg sala da bi to, kad ih izgubiš, bilo baš shredded kao što si napisala?
                          Simplify.

                          There are no shortcuts to any place worth going.

                          ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                          HARDER.


                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by gavranka View Post
                            Tako nešto sam i imala u planu..idući tjedan skidam UH sa 125-175-225 na 100-150-200 i tad sam zapravo trebala biti gotova, 6 tjedana je li..ali ako to ne bude to što sam htjela, a 99% da neće biti, onda ću još 2 tjedna napraviti tako kao što si napisao..pa ćemo vidjeti što će ostati od mene





                            Ne znam što bi ti rekla..sve ovisi koliko imaš mišićne mase tj. sala..66-61 je razlika 5 kg..misliš da imaš "samo" 5 kg sala da bi to, kad ih izgubiš, bilo baš shredded kao što si napisala?
                            Uuuuuu, ja bi tu toliko toga promijenio.... Ali trebalo bi se junacki raspisati...

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Gavranka...
                              Prvo odluci se za jedan fiksan unos UH-a. Neznam, recimo da bude 150g UH.
                              E sad, tako picis tjedan dana, ukoliko nema treninga ne trebas toliko UH pa mozes ( vec si 6 tjedan ) staviti zero carb a masti podignuti ali opet ne toliko da izjednacis kcal unos kao kad je UH u igri vec nesto manje.
                              Svaki tjedan bi trebala imati kvalitetno punjenje, odaberi dan koji ce to biti, recimo nedjelja.
                              Onda bi subotom trebala biti zero carb + trening i sutra dan se punis i treniras skupinu koju zelis popraviti. Dan nakon punjenja opet spustis UH na recimo 100g jer si se prethodno punila i imas dovoljno energije. Kasnije opet drzis konstantu od tih 150.
                              Cikliras ovisno o aktivnostima.
                              Znaci imas trening - 150g UH, Nemas trening? Ne treba ti toliko energije jer se ne trosis, zero carb je ok + masti gore. Punjenje obavezno svaki tjedan, dan prije zero carb, san poslije - 50g UH i to je baza.
                              Ponovio sam se da me shvatis bolje.
                              Kad prodje taj tjedan skidas 20h UH ili skidas M ( ovisi koliko su visoko ) ali svakako guras jos u deficit. I ponavljas šablonu od prethodnog tjedna.
                              Kad si ispucala prehranu i kad se u nju vise ne treba dirati onda se ubacuje cardio ujutro. I tako idea dok ide. Kad prestane ici a ti zelis jos onda uz se to dodajes i cardio iza treninga.. Itd itd itd...
                              To treba sve presloziti i u fino napisati, sistem kojim se vodis ce stati i ako nemas plan B i C mos ga yebat.

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Mislim da propustate kljucnu stvar. Dok rotacije funkcioniraju na ovom unosu uh i dok kile idu dole ne rezes nikakve kalorije, ne smanjujes nista uh nego drzis di jesi. Rotacije budu djelotvorne i po 5 - 6 tjedana bez mjenjanja ikakvih stvari a ti si tek nedavno presla na rotacije tako da te spike da se vec unaprijed planira da ces rezat kalorije sljedeci tjedan itd itd je notorna glupost a i vec si ih debelo srezala. Tako da drzi to di je dok god radi, kad prestane radit onda malo mozes smanjit uh i nastavit rotacije. A kad bas stane onda mozes ubacit koju nulu u rotacije ili preci na low carb. Ukratko ne siluj ako nije potrebno i ako stvar radi i ovako, a sad sto bi vi rezultate sto brze e pa ima to i svoje nuspojave.

                                Comment

                                Working...
                                X