Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    ne razumijem ovaj drugi dio posta, ali ovo:
    Originally posted by Ivanowski View Post
    Zanimalo bi me da li itko od vas ima saznanja kako "ponistiti" alergiju na jaja?
    napravi pauzu, kazu tri sedmice, ali ti vidi koliko ti treba. ja imam problem sa posnim (i jajima, ali jaja moram jesti svaki dan) pa se trudim da ono sto jedem npr danas, jedem tek za 3-4 dana i stalno rotiram izvore proteina

    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by Megara View Post
      ne razumijem ovaj drugi dio posta, ali ovo:

      napravi pauzu, kazu tri sedmice, ali ti vidi koliko ti treba. ja imam problem sa posnim (i jajima, ali jaja moram jesti svaki dan) pa se trudim da ono sto jedem npr danas, jedem tek za 3-4 dana i stalno rotiram izvore proteina

      Ne radi se o meni nego o trening partneru koji ne podnosi jaja citav zivot a posto san cua pricu o zenskoj koja je neznam kako prestala biti alergicna na jaja zanima me el postoji neki nacin da to i on napravi...

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by zvizz View Post
        Mislio sam na bb. hvalaaa
        Imas jedno 7-8 takmicenja tokom godine u BiH

        Comment


        • Re: CHAT

          Arnold Venice Beach Tour https://www.youtube.com/watch?v=DMZEY5ArPfM
          Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

          "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

          https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Viper View Post
            Imas jedno 7-8 takmicenja tokom godine u BiH
            Znam da ima sad u 4 mjesecu u Brckom valjda cu se srezat na vrijeme :3

            Comment


            • Re: CHAT




              za sve koji vole junk u obliku Sugar, ah, honey, honey

              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

              Fak me, right?

              Comment


              • Re: CHAT

                Do sad se i ovako nisam skidao sa neta... Ni na poslu, ni kod kuće, a od kad sam nabavio nokiu lumiu 625, na netu sam i dok kenjam....
                #zavisnost

                Sent from my Windows phone using Tapatalk
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • Re: CHAT

                  Dača, prijatelju! kako ti pase WP? Tapatalk si platio/skinuo? I da te pitam, kada odes na net, dodes na BB forum i hoces odg na neku temu i stisnes na odgovor jel ti dode tipkovnica? Jer meni na lumi 920 tipkovnica dode na manje od sekunde i onda nestane i ne ce da si bog..

                  Sent from my CUBOT ONE using Tapatalk
                  Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                  "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                  https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by Toorop View Post
                    Dača, prijatelju! kako ti pase WP? Tapatalk si platio/skinuo? I da te pitam, kada odes na net, dodes na BB forum i hoces odg na neku temu i stisnes na odgovor jel ti dode tipkovnica? Jer meni na lumi 920 tipkovnica dode na manje od sekunde i onda nestane i ne ce da si bog..

                    Sent from my CUBOT ONE using Tapatalk
                    WP je odličan za sada... Ne mogu da ga upređujem jer nisam do sada imao ni android, ni nešto drugo da bihmogao da kažem da je ovo bolje ili gore... Tipkovnica izlazi normalni i tu je sve vreme... Tapatalk sam skinuo besplatno.. Takva je verzija bila dostupna na nokia shopu...
                    Pivo za masu, rakija za defku...

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Pa krv ti je.bem.. Meni tipkovnica nikako da ostane, a vidiš nisam zano da je tapatalk free u shopu, nisam ni zalazio u njega.. Nekad mi ovaj mobitel tako kida živce da to nije normalno.. haha
                      Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                      "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                      https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Lolololol vidi potpisa u mog padawana...

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Toorop View Post
                          Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950
                          Toorop. Razocaran sam, duboko!!!
                          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                          ----------------------------------------------------------------
                          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by Maximus1950 View Post
                            Lolololol vidi potpisa u mog padawana...
                            Jel nije najbolji, a?

                            Originally posted by Premium.Better View Post
                            Toorop. Razocaran sam, duboko!!!
                            U što? Jer mi je Maximus učitelj? Pa zar nije on najbolji?!


                            EDIT: sada samo čekam Megaru da opet dođe pametovati nešto.. haha
                            Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                            "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                            https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Toorop View Post
                              U što? Jer mi je Maximus učitelj? Pa zar nije on najbolji?!
                              Ne podrzavam ove bildere sto se opijaju svaki vikend + reklamiraju Nutellu
                              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                              ----------------------------------------------------------------
                              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Premium.Better View Post
                                Ne podrzavam ove bildere sto se opijaju svaki vikend + reklamiraju Nutellu
                                Jeger nije alkohol. To je njegov tajni napitak, s njim u isto vrime gubi bf a dobiva na masi, samo vi to ne svaćate.. Meni je pokazao i zaista djeluje.. hehe
                                A nutella, pa dobro, može se zalomiti koja, nije smak svita
                                Last edited by Toorop; 16-02-14, 16:58.
                                Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                                "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                                https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                                Comment

                                Working...
                                X