Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Ja cu probati uskladiti nekako sa faksom, valjda ce ici.
    Mozda budem pauzirao par prvih tjedana cisto da se naviknem na raspored i to.
    My Karma ran over your Dogma.

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by mario91
      Mah.. prokleti faks. jedan tjedan ujutro, drugi popodne, tek sam sad vidio satnicu.. pa pisati zadaće, pa se učiti.. i prve godine su predmeti koje mrzim.. ah. + još imam dosta poslića sastrane.. ako me nedostatak vremena ne sruši, kortizol oće

      Ja ti garantiram da možeš bar 45min dnevno odvojiti za trening. Kolega mi ide na FER, težak je za popizdit, ali ako se lijepo organiziraš, pronaći ćeš vremena i za gym.
      Originally posted by HeadacheR
      Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

      Comment


      • Re: CHAT

        Možda je on 4 ili 5 godina? Koliko sam vidio jedino oni imaju jednosmjensku (dakle samo ujutro ili popodne, ne miješano). Problem mi je matematika, nemam nikavu osnovu, malo sam pogledao zadatke, to je za popizdit.. Jos imam osnove elektrotehnike. Onda jedan tjedan ici ujutro u teretanu, jedan popodne. Pa jesti na faksu (opce ne znam kak su pauze). Možda kasnije i stignem, ali 9. mjesec garant ne..

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by mario91
          Možda je on 4 ili 5 godina? Koliko sam vidio jedino oni imaju jednosmjensku (dakle samo ujutro ili popodne, ne miješano). Problem mi je matematika, nemam nikavu osnovu, malo sam pogledao zadatke, to je za popizdit.. Jos imam osnove elektrotehnike. Onda jedan tjedan ici ujutro u teretanu, jedan popodne. Pa jesti na faksu (opce ne znam kak su pauze). Možda kasnije i stignem, ali 9. mjesec garant ne..

          Prva godina je... mislim da ima samo ujutro, nisam siguran.
          Originally posted by HeadacheR
          Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by DrHouse
            Originally posted by mario91
            Možda je on 4 ili 5 godina? Koliko sam vidio jedino oni imaju jednosmjensku (dakle samo ujutro ili popodne, ne miješano). Problem mi je matematika, nemam nikavu osnovu, malo sam pogledao zadatke, to je za popizdit.. Jos imam osnove elektrotehnike. Onda jedan tjedan ici ujutro u teretanu, jedan popodne. Pa jesti na faksu (opce ne znam kak su pauze). Možda kasnije i stignem, ali 9. mjesec garant ne..

            Prva godina je... mislim da ima samo ujutro, nisam siguran.
            jedan tjedan ti je nastava od 8 do 12 nekad do 2, a u popodnevnom rezimu ti je od 2 do 6. Tako da ces u velikoj vecini vremena biti kod kuce vec u 19h, odnosno u 2popodne kad si ujutro. Predavanja traju gotovo uvjek u blokovima, tako da vise manje dnevno imas 2 predmeta tj. 4h x 45min. Pauze su svakih 45min i traju 15min. Iznimka je zadnji tjedan pred ispite kada dodju labosi i tada znas na faxu biti po cijeli dan, no to brzo prodje. + da kad su ispiti si SLOBODAN 2 tjedna, u tvom slucaju ces u 14 dana morat doci na fax 5puta kako bi pisao ispite. Za teretanu vremena ima, u svakom slucaju. Ono sto na FERu NIKAKO ne uspjeva je kampanjizam, kolko god mislio da ti je raspored olaksan VARAS SE, ako ne budes ucio na vrijeme gradivo ce te pregazit. Ja sam tako sjebao prvu godinu, i tek se pred kraj druge opametio. No bolje je uciti na tudjim pogreskama nego na svojim. Dakle, samo mirno i ljepo se organiziraj te nemas frke.
            Ako ti math malo steka udri od pocetka i stici ces, nebi trebalo biti problema. Ali kazem ti, uci redovno !

            ciklusi idu ovako :
            5tjedana nastave || 2 tjedna ispita || 4tj.nastave || 2tj. ispita || 4 tj.predavnja || 2tj ispita i VOILA

            u citavoj godini smijes svega ponoviti jedan ispit. Glavna greska koju sam ja napravio je bila ta sto sam pocinjao uciti u tjednu labosa kada je vec bilo kasno No evo, sada polako ispravljam greske...

            Comment


            • Re: CHAT

              E hvala Čapljo , razveselio si mi dan.

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by mario91
                E hvala Čapljo , razveselio si mi dan.
                nemas frke, zbog toga smo i tu. Samo se nemoj previse zezat i sve ce biti u redu. I MOLIM TE, odmah zanemari savjete kolega na FER2 i oko sebe u ucionici kako se uci 3-4max dana pred ispit. To nisu pravi kolege i nemoj nasjedat na to, istina je da na FERu ima puno ljudi kojima je potrebno jako malo kako bi shvatili gradivo no ja na sebe gledam kao na prosjecnog studenta i definitivno je potrebno uciti konstantno a ne preletit zadatke tik pred ispit. Kazem ti, trebalo mi je dvije godine skoro da uhvatim svoj rezim i slusam sebe i samo sebe te se prestanem povoditi za drugima. Kad to uspijes na konju si, i imat ces vremena za sve.
                Kako je nama prof u proslom semestru rekao :

                "necu vam sretno, sretno se kaze rudarima kad idu u rudnik. Vama cu reci i pozeljeti : ucite i samo ucite " !

                cya

                Comment


                • Re: CHAT

                  Čitao sam jučer malo po F2N-u, naravno da ih neću slušati. Kampanjski sam cijelo vrijeme do sad radio jer nije bilo potrebe za stalnim radom, morat ću se naviknuti.

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    A uvijek se možeš upisati u teretanu preko puta FERa (u pučkom učilištu) i svaki dan vježbati sa svima nama od 6-8. VJERUJ MI, NE BI BIO JEDINI.

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Tko **** sam taj ce i da ****, a tko **** skupno jebat ce ga grupno.
                      Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by thebruteclub
                        A uvijek se možeš upisati u teretanu preko puta FERa (u pučkom učilištu) i svaki dan vježbati sa svima nama od 6-8. VJERUJ MI, NE BI BIO JEDINI.
                        Hvala na info, vidjet ću to

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by thebruteclub
                          A uvijek se možeš upisati u teretanu preko puta FERa (u pučkom učilištu) i svaki dan vježbati sa svima nama od 6-8. VJERUJ MI, NE BI BIO JEDINI.

                          Kolko sam čuo, teretana je do plafona u govnima.
                          Originally posted by HeadacheR
                          Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            99% idem u First Fitness u Zavrtnici.

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              aa danas došle neke dvije mrge s kamerama intervjuirat mog trenera,možda bum na na netu završil
                              -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Dečki dragi, evo mene u 3. razredu DDDDDDD

                                Comment

                                Working...
                                X