Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    ako ima čista i poštena osoba od povjerenja na ovom forumu nek mi se javi da joj nesto povjerim
    Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
    Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
    Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

    Comment


    • Re: CHAT

      Talk to hand
      panta rei

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Wolf1524
        Evo sada odradio jos pola sata Ginastice Natural, otusirao se ( zadnji puta ledenom vodom ) i vecerao. Btw. sto fali mome treningu?
        Ako ti je ono stvarno trening, fali puno toga .

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by Frey
          Originally posted by Wolf1524
          Evo sada odradio jos pola sata Ginastice Natural, otusirao se ( zadnji puta ledenom vodom ) i vecerao. Btw. sto fali mome treningu?
          Ako ti je ono stvarno trening, fali puno toga .
          Pa rekao sam da ne radim s utezima osim s girijama i nabacaj i izbacaj sa sipkom.
          There is no good, no evil - only decisions and consequences.

          Comment


          • Re: CHAT

            joj sto se ismija , kaze BOLJE MJESATI ALKOHOL NEGO BETON
            lud ,zbunjen, normalan
            Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
            Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
            Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

            Comment


            • Re: CHAT

              Odluka je pala,idem ovaj tjedan po 20 kg utega....
              ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

              Comment


              • Re: CHAT

                Nisam odavno bio, vidim da je 4um dobro napredovao sa brojem clanova. Fino.

                Comment


                • Re: CHAT

                  jel mi može ko preporučit neki dobar frizerski salon po mogučnosti u zapadnom dijelu Zagreba a da nije preskup !

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by breezer20
                    jel mi može ko preporučit neki dobar frizerski salon po mogučnosti u zapadnom dijelu Zagreba a da nije preskup !
                    evo kod mene na kustosiji, 10min od crnomerca! musko sisanje 30kn, i ja sam vise nego zadovoljan

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by Fractus
                      Odluka je pala,idem ovaj tjedan po 20 kg utega....
                      de ak nadjes nes jeftinije od 13kn/kg kolko je u prideu a da je promjer 30fi javi i meni. Jab trebao oko 30kg

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        jer imate i vi u teretani majmuna koji nikad nisu radili čučanj ili deadlift (lakše je benča jebat svaki dan) i onda dok vježbaš mjesto da te ohrabre dok povisiš težinu i radis svoj maksimum ili jednostavno šute ,upadnu sa spikom : isuse ,nemoj se ubit samo... pa to je previše... promatram te vec duže vrijeme pa ti previše forsiraš ... ozljedit ces se 100 %... a tebi se naravno neda objašnjavat 100 puta da si zagrijan jebacki i da ne radiis ovo prvi put... nego kipiš u sebi najrađe bi zbacio uteg sa sebe i zadaviio ga golim rukama na onoj benč klupi ,ali jbg ispo bi samo primitivni agresivac onda a to se ipak kosi sa nekim tvojim uvjerenjima ... kakav kortizol nakon 45 min ??? meni počne za 10 minuta treninga zbog ovakvih njonjoja ... i to me pocelo ozbiljno sjebavat u teškim radnim serijama... dižeš zaddnje ponavljanje ,crpiš zadnji atom snage i onda ti neki peškirić sa 45 kila od kojeg su 5 kila patike -zamori sa tak necim ! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
                        “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Boli te qrac, na jedno udje na drugo izidje, ne zamaraj se glupostima
                          panta rei

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by baksuz
                            Boli te qrac, na jedno udje na drugo izidje, ne zamaraj se glupostima
                            ma znam ... pokušavam ignorirat al nekad bas ono ne mogu !!!!
                            lupi me na živce nekad
                            “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by daedraug
                              jer imate i vi u teretani majmuna koji nikad nisu radili čučanj ili deadlift (lakše je benča je..t svaki dan) i onda dok vježbaš mjesto da te ohrabre dok povisiš težinu i radis svoj maksimum ili jednostavno šute ,upadnu sa spikom : isuse ,nemoj se ubit samo... pa to je previše... promatram te vec duže vrijeme pa ti previše forsiraš ... ozljedit ces se 100 %... a tebi se naravno neda objašnjavat 100 puta da si zagrijan jebacki i da ne radiis ovo prvi put... nego kipiš u sebi najrađe bi zbacio uteg sa sebe i zadaviio ga golim rukama na onoj benč klupi ,ali jbg ispo bi samo primitivni agresivac onda a to se ipak kosi sa nekim tvojim uvjerenjima ... kakav kortizol nakon 45 min ??? meni počne za 10 minuta treninga zbog ovakvih njonjoja ... i to me pocelo ozbiljno sjebavat u teškim radnim serijama... dižeš zaddnje ponavljanje ,crpiš zadnji atom snage i onda ti neki peškirić sa 45 kila od kojeg su 5 kila patike -zamori sa tak necim ! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

                              To su iskompleksirane osobe. Nikad nisu, i nikad neće dizati težine koje ti dižeš. Ima takvih kretena i kod mene u teretani. On dođe na, npr. bench sa xy kilažom, onda ja dođem i stavim kilažu koja je veća od njegove, da bi nakon odrađene serije došao i sugerirao na moju nepravilnu formu izvođenja vježbe i na moje forsanje. Moj komentar na to je bilo gromoglasno smijanje i odlazak na drugu seriju benchanja.
                              Originally posted by HeadacheR
                              Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by caplja
                                Originally posted by Fractus
                                Odluka je pala,idem ovaj tjedan po 20 kg utega....
                                de ak nadjes nes jeftinije od 13kn/kg kolko je u prideu a da je promjer 30fi javi i meni. Jab trebao oko 30kg
                                ma našo sam več tu u Vtc,oko 16kn je kg,fi 30,a jbg,dok bi uračuno poštarinu ili benzin neisplati mi se ništa jeftinije ič tražit....! ozeo sam šipku od 160 neki dan za početak,7kg teška,valjda neče proplakat
                                ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

                                Comment

                                Working...
                                X