Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by DrHouse
    Originally posted by daedraug
    jer imate i vi u teretani majmuna koji nikad nisu radili čučanj ili deadlift (lakše je benča je..t svaki dan) i onda dok vježbaš mjesto da te ohrabre dok povisiš težinu i radis svoj maksimum ili jednostavno šute ,upadnu sa spikom : isuse ,nemoj se ubit samo... pa to je previše... promatram te vec duže vrijeme pa ti previše forsiraš ... ozljedit ces se 100 %... a tebi se naravno neda objašnjavat 100 puta da si zagrijan jebacki i da ne radiis ovo prvi put... nego kipiš u sebi najrađe bi zbacio uteg sa sebe i zadaviio ga golim rukama na onoj benč klupi ,ali jbg ispo bi samo primitivni agresivac onda a to se ipak kosi sa nekim tvojim uvjerenjima ... kakav kortizol nakon 45 min ??? meni počne za 10 minuta treninga zbog ovakvih njonjoja ... i to me pocelo ozbiljno sjebavat u teškim radnim serijama... dižeš zaddnje ponavljanje ,crpiš zadnji atom snage i onda ti neki peškirić sa 45 kila od kojeg su 5 kila patike -zamori sa tak necim ! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    To su iskompleksirane osobe. Nikad nisu, i nikad neće dizati težine koje ti dižeš. Ima takvih kretena i kod mene u teretani. On dođe na, npr. bench sa xy kilažom, onda ja dođem i stavim kilažu koja je veća od njegove, da bi nakon odrađene serije došao i sugerirao na moju nepravilnu formu izvođenja vježbe i na moje forsanje. Moj komentar na to je bilo gromoglasno smijanje i odlazak na drugu seriju benchanja.
    svaka čast na smirenosti ... i ja znam nekad kroz jedno uho unutra- kroz dugo van ... al usred brutalno teske serije majmunu upadne sa takvom spikom ... to me razjebe dost ....pa pusti me da zavrsim makar ... mah promjenit cu ja teretanu uskoro ...previše je pozera u mojoj... sanjam nekad podrum i old skul utezi ...old skul sprave ..."golo željezo i metal "... niko te ne vidi ... ne uletava sa glupostima...treniras fino sa nekim trenig partnerom ... jaooooooooo
    “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

    Comment


    • Re: CHAT

      Pređi preko toga, budi iznad njih. ^^
      Nedaj se isprovocirat zbog takvih maloumnih kretena. Svađanje s glupim je igra u kojoj uvijek pobijeđuje glupi.
      Originally posted by HeadacheR
      Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

      Comment


      • Re: CHAT

        Ogledalo - najvaznija sprava u teretani
        Jbg, danas sam vidio lika, ruka vanserijska, ramena malte ne i nema
        panta rei

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by baksuz
          Ogledalo - najvaznija sprava u teretani
          Jbg, danas sam vidio lika, ruka vanserijska, ramena malte ne i nema
          ma meni najgore vidjet torzo za 5 kad ono nogice ništa -al bas ništa i čujem ja u razgovorima ma ***** noge to cu dobit rolanjem hehe
          “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

          Comment


          • Re: CHAT

            Jake im od nogometa
            panta rei

            Comment


            • Re: CHAT

              oh taj photoshop

              [attachment=0:4unc0hff]716.jpg[/attachment:4unc0hff]
              Attached Files

              Comment


              • Re: CHAT

                Glava obrijana, trening zavrsen.
                There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                Comment


                • Re: CHAT

                  Mozda nije natego lijevu ruku?
                  panta rei

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by caplja
                    Originally posted by breezer20
                    jel mi može ko preporučit neki dobar frizerski salon po mogučnosti u zapadnom dijelu Zagreba a da nije preskup !
                    evo kod mene na kustosiji, 10min od crnomerca! musko sisanje 30kn, i ja sam vise nego zadovoljan
                    kak se zove salon !

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by breezer20
                      Originally posted by caplja
                      Originally posted by breezer20
                      jel mi može ko preporučit neki dobar frizerski salon po mogučnosti u zapadnom dijelu Zagreba a da nije preskup !
                      evo kod mene na kustosiji, 10min od crnomerca! musko sisanje 30kn, i ja sam vise nego zadovoljan
                      kak se zove salon !
                      Tomi... ev tockia pokazuje di je, ugl to je salon jedne zene nekih 50ak godina i ima radnicu slicnih godina te neku curu na praksi mislim. Tu zenu koja je sefica ces skuzit bez beda(jako prijateljski nastrojena ) i sisa odlicno po meni, a salon je bas lijepo ureden.

                      [attachment=0:3hi3iaoh]tomi.JPG[/attachment:3hi3iaoh]
                      Attached Files

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by baksuz
                        Mozda nije natego lijevu ruku?
                        i ja isto mislim
                        Sastavljam povoljno plan prehrane i treninga. DETALJNIJE

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Da se pohvalim, rodica donijela tri palacinke. Bacio sam ih u smece.
                          There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Žena se trudi, ti se poneseš kao frajer i baciš ih u smeće i hvališ se time?

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Mauro9
                              Žena se trudi, ti se poneseš kao frajer i baciš ih u smeće i hvališ se time?
                              bravo

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                tek sam sad vidio da foruma ima i na face-u
                                onaj mali s drkanjem je glavni
                                Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                                Comment

                                Working...
                                X