Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    sritan Uskrs svima!

    a sad iden pojisti 3 pogače i 10 jaja
    Originally posted by Jurica
    ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

    Comment


    • Re: CHAT

      Sretan Uskrs ekipa!
      "Neuspjeh nije opcija."

      Comment


      • Re: CHAT

        Joj kako mi se dize nakon junkanja.

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by Wolfey
          Joj kako mi se dize nakon junkanja.

          ajd se onda digni pa mi odi po pivo





          sretan Uskrs svima
          Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

          Comment


          • Re: CHAT

            upravo sam naišao na ovu sliku, omg
            Joe si to ti?
            Attached Files
            -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

            Comment


            • Re: CHAT

              hahahaha nisam, hvala dragome bogu
              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by KCmatija
                upravo sam naišao na ovu sliku, omg
                Joe si to ti?
                Užasno
                "Neuspjeh nije opcija."

                Comment


                • Re: CHAT

                  Haha, da imam takvo dupe cijeli dan bih se šetao po plaži u tangama i pimplao guzovima pred ženama
                  Željezo mi je u krvi!

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by mužjak
                    Haha, da imam takvo dupe cijeli dan bih se šetao po plaži u tangama i pimplao guzovima pred ženama
                    Mislim da ne bi naisao bas na lijepe poglede.

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by mužjak
                      Haha, da imam takvo dupe cijeli dan bih se šetao po plaži u tangama i pimplao guzovima pred ženama
                      ako je ovo privlacno zenama u tvom kraju, ja ne znam
                      U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                      sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        hahah kakvih sve ima bisera na jutubu, čovjek postavio video kako diže 25 puta 135lb a ispod komentar: "As you can see, doing 135lbs on your shoulders is very difficult....no wonder he has such definition....you got to lift heavy to get definition....people like this guy work very very hard to have that body...only when I lifted heavy bench/shoulder I started getting definition..."

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          ..moze li se ocekivati za 2 mjeseca solidne defke smanjenje bf-a sa nekih 20% na 15%?
                          U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                          sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            danas radim prsa biceps i sad u teretani su max bucice 25 kg a ja inace radim sa 30 kg ravni potisak bucicama...e sad idem ja sa sipkom bench radit,nisam mogao vjerovat koliko mi je snaga pala jedva sam ja na bencu 70 kg dizao,80 kg sam dizao uz spotera koji je pridrzavao od 1 ponavljanja,lool hehe to me toliko izbacilo iz takta da nisam posteno ni gornji dio prsa odradio...sad sa sobom nosim svoje dvije kratke sipke 40 cm pa cu na njih stavit 30 kg i presati heh...tj ako se racuna sipka onda sam 90-95kg uz spotera...moram sad jedno vrijeme sa sipkom radit da se priviknem malo...
                            Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by marink
                              danas radim prsa biceps i sad u teretani su max bucice 25 kg a ja inace radim sa 30 kg ravni potisak bucicama...e sad idem ja sa sipkom bench radit,nisam mogao vjerovat koliko mi je snaga pala jedva sam ja na bencu 70 kg dizao,80 kg sam dizao uz spotera koji je pridrzavao od 1 ponavljanja,lool hehe to me toliko izbacilo iz takta da nisam posteno ni gornji dio prsa odradio...sad sa sobom nosim svoje dvije kratke sipke 40 cm pa cu na njih stavit 30 kg i presati heh...tj ako se racuna sipka onda sam 90-95kg uz spotera...moram sad jedno vrijeme sa sipkom radit da se priviknem malo...
                              Pa se ti defkaj.

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                u depri sam(čitaj defki)

                                Comment

                                Working...
                                X