Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by gigi01 View Post
    aha hvala, to je malo izvan splita ako je podstrana
    Je, kad se ide prema Omišu.
    Originally posted by Songoku
    najbolji pwm je burek

    Comment


    • Re: CHAT

      Uaaaaaaaaaa, šugavo vrijeme za poludit. Krenuo sam samo vani radit treninge i onda mi se s onih 25°C u hladu prebaci na ovih 5°C preko dana bez zrake sunca. Ja valjda radim na fotosintezu, bez sunca mi se samo junka i izležava, strava.
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Aronnax View Post
        Uaaaaaaaaaa, šugavo vrijeme za poludit. Krenuo sam samo vani radit treninge i onda mi se s onih 25°C u hladu prebaci na ovih 5°C preko dana bez zrake sunca. Ja valjda radim na fotosintezu, bez sunca mi se samo junka i izležava, strava.
        hahaha..meni obrnuto...

        Comment


        • Re: CHAT

          1.png

          Jel previše 150 kn za ovakav shaker, jer jos uvijek ga nemam pa gledam uzeti nešto a ovaj mi se čini fora
          (da, do sada sam miješao u boci od jane 1 L )

          Comment


          • Re: CHAT

            pf meni ovo pari preskupo, pogotovo sto mi se zna desit da ga ne operen odma pa ide u smece, jer onaj ustajali miris proteina je nemoguc

            Comment


            • Re: CHAT

              pf meni ovo pari preskupo, pogotovo sto mi se zna desit da ga ne operen odma pa ide u smece, jer onaj ustajali miris proteina je nemoguc
              stvarno zna bit odvratan miris :S
              Čovjek bi mogao učiniti više djela kad ih nebi smatrao nemogućim!

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by gigi01 View Post
                pf meni ovo pari preskupo, pogotovo sto mi se zna desit da ga ne operen odma pa ide u smece, jer onaj ustajali miris proteina je nemoguc
                Istina, katastrofalno se usmrdi, zato i nisam htio shaker do sad, nego sad malo googlao po ebayu pa me navuklo da potrosim koji $

                Comment


                • Re: CHAT

                  virujen da su ga svi baren jednon osjetili

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Ja san nekoliko sejkera prominia zbog toga, i zato san se pribacia na obicne plasticne boce. Nakon par puta je bacin i neman problema s mirisom.

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      ja sam se navika vise mi ne smeta
                      Čovjek bi mogao učiniti više djela kad ih nebi smatrao nemogućim!

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Ništa, ostajem pri starom provjerenom shakeru onda, boci Jane od litre...

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by WTF View Post
                          Istina, katastrofalno se usmrdi, zato i nisam htio shaker do sad, nego sad malo googlao po ebayu pa me navuklo da potrosim koji $
                          a slusaj jedino sto je ode plus je ovaj posebni pretinac za prah i kojekakve kapsule, ali davat dodatnis sto i nesto kn radi toga nema smisla, kad vec trosis rade uzest neke dobre grutne, ili pojas da ne cekas po teretani ko budala

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by gigi01 View Post
                            a slusaj jedino sto je ode plus je ovaj posebni pretinac za prah i kojekakve kapsule, ali davat dodatnis sto i nesto kn radi toga nema smisla, kad vec trosis rade uzest neke dobre grutne, ili pojas da ne cekas po teretani ko budala
                            hehe, u teretanu u koju ja idem ima 10 pojasa na lageru i rijetko se kad išta čeka...
                            Čisto sam gledao jer sam ovisnik o ebayu i nevolim ako mi poštar bar 5 puta mjesečno ne dođe s paketićem

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              hehehe, istina meni je isto veci gust kupovat preko neta nego obilazit ducane....

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                nemam vise nista za kupiti..to me beje...
                                Attached Files
                                Last edited by WTF; 19-04-12, 00:31.

                                Comment

                                Working...
                                X