Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    EverytimeIgotothegym.png nekad bude i gore..
    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • Re: CHAT

      Jel' gleda itko SuperBowl?
      Go Ravens!!!
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • Re: CHAT

        Ravens 34 - 31 49ers! I rekordi su se rusili hehe
        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
        Napreduje se... Avatar^^

        Comment


        • Re: CHAT

          onaj osjecaj kad forum ne radi

          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • Re: CHAT

            Đe ste bečari?
            Nije me dugo bilo na forumu,pa sam našao 5 min. čisto da provjerim što ima...
            Vidim svašta novo se dešavalo u međuvremenu: prvo me pitao za visinu i težinu,pa vidim tu nekakve "thumb up/down" i novotarije...ide se naprijed - to je dobro.

            No, nema one "stare" ekipe,gdje su svi?
            Prošao sam par threadova i vidim piše se o istim stvarima kao i kada sam bio aktivniji.

            Nadam se da ću uskoro imati malo više "cajta" za piskarati bezveze opet po forumu i uključit se u rasprave malo.
            Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

            Comment


            • Re: CHAT

              Pa di si Iggy, kućo stara?!
              Di si nestao ti?

              Tu se nikad niš ne mjenja, Dizajner je glavni, a Adatar je najveći i najjači, WTF-u samo što žile ne počnu štrcati krv po teretani, meni su tjesne traperice, Vea je dobila 30kg, a Slavonka ih izgubila!
              Hehehe
              Last edited by ScuderiaBull; 05-02-13, 11:56.
              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

              http://www.facebook.com/adoni.costo
              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by ScuderiaBull View Post
                Pa di si Iggy, kućo stara?!
                Di si nestao ti?

                Tu se nikad niš ne mjenja, Dizajner je glavni, a Adatar je najveći i najjači, WTF-u samo što žile ne počnu štrcati krv po teretani, meni su tjesne traperice, Vea je dobila 30kg, a Slavonka ih izgubila!
                Hehehe

                Malo stisle obaveze...fiskalizacija,brdo izmjena u zakonima i svasta nesto,pa se treba prilagoditi...bolje mi bilo dok je HDZ vladao...nista posla nisam imao,ali sam barem redovno dizao.
                Vec 4mjeseca nisam digao nista teze od laptopa...prosli tjedan odradio prvi "povratnicki" trening,pa ce mi trebati da se prebacim u full-speed.

                Vidim da zafrkanicije ne nedostaje - to je bitno, i da se ne zapostave glavne teme: "koji whey","sto sa zobenima" i naravno "chat" - ostalo se sve zna.
                A i curama je bilo vrijeme da nabace neku serious masu.
                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                Comment


                • Re: CHAT

                  Ahahahahah, to je to,
                  stari, dobrodošao natrag!
                  Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                  http://www.facebook.com/adoni.costo
                  http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                  http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Eto,nadam se da cu uskoro poceti nesto ozbiljno pisati.
                    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by IgyBoy View Post
                      A i curama je bilo vrijeme da nabace neku serious masu.
                      kaj ne smiling0.gif sporty0.gif

                      "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by ScuderiaBull View Post
                        Pa di si Iggy, kućo stara?!
                        Di si nestao ti?

                        Tu se nikad niš ne mjenja, Dizajner je glavni, a Adatar je najveći i najjači, WTF-u samo što žile ne počnu štrcati krv po teretani, meni su tjesne traperice, Vea je dobila 30kg, a Slavonka ih izgubila!
                        Hehehe
                        Placem, kakav si ti bolesnik... jednog dana kad budem skupio za benzin (eurosuper 95 - 12lit/100 km) i dođem u ZG onda definitivno idemo u birc na jednu čašu vode (jer ostalo ne pijemo ne?)... veu vodimo na janjetinu

                        Originally posted by IgyBoy View Post
                        Malo stisle obaveze...fiskalizacija,brdo izmjena u zakonima i svasta nesto,pa se treba prilagoditi...bolje mi bilo dok je HDZ vladao...nista posla nisam imao,ali sam barem redovno dizao.
                        Vec 4mjeseca nisam digao nista teze od laptopa...prosli tjedan odradio prvi "povratnicki" trening,pa ce mi trebati da se prebacim u full-speed.

                        Vidim da zafrkanicije ne nedostaje - to je bitno, i da se ne zapostave glavne teme: "koji whey","sto sa zobenima" i naravno "chat" - ostalo se sve zna.
                        A i curama je bilo vrijeme da nabace neku serious masu.
                        Fiskalizacija kazes? Tell me about it... Da ti kazem sto se meni dogodilo? Riknula baterija od matične ploče (bios), ti si geek znas o cemu pricam, i zamisli sto? Pocelo mi brkati vrijeme na kompjuteru... I odem ja fino u ducan, kupim bateriju i promijenim...
                        ALI... veliko ALI... nisam nakon promjene baterije isao za datumom vec sam samo naštelao vrijeme. I što se dogodilo? Puna 2 dana sam radio na dan 12.02.2041 godine i uredno fiskalizirao hrpu racuna..Kad sam skuzio skoro sam zaplakao od muke...
                        Odem u poreznu prijaviti kvar, sto mi kaze inspektorica? ''AUUUUUUUUUUU'' ....''AUUUUUUUUUU''....
                        I da ne duljim morao sam sate provesti ispred kompa nebi li jedan po jedan stornirao, otkucao opet na tekuci dan, sve povezao i obrazlozio s potpisom i pečatom te R1 racun za bateriju od 10 kuna itd...itd...
                        HDZ kazes? Ja ispadam glupo kad kazem da dok je bilo kradezea da se kralo, ali barem jos to nisam placao pa me relativno bolio ku.rac...a s crvenima to sve uredno placam...tj pokusavam.
                        Well... pozz i tebi Iggy, i nedostajes forumu s svojim konkretnim, dugo obrazlagajucim i argumentiranim postovima

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Koje to bijesno auto voziš, ako troši 12?
                          "What the mind believes the body achieves."

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            prosjecna raskantana peglica tolko trosi
                            Black leather, knee-hole pants

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by WTF View Post
                              Placem, kakav si ti bolesnik... jednog dana kad budem skupio za benzin (eurosuper 95 - 12lit/100 km) i dođem u ZG onda definitivno idemo u birc na jednu čašu vode (jer ostalo ne pijemo ne?)... veu vodimo na janjetinu
                              Ehehehe dogovoreno, fuj birc, jedino voda tam valja

                              Kaj veliš Vea? Idemo te zdebljat,.... još više?

                              Originally posted by bot1950 View Post
                              Koje to bijesno auto voziš, ako troši 12?
                              Fiat Fiorino s duplim rasplinjačem

                              Originally posted by Weedeemer View Post
                              prosjecna raskantana peglica tolko trosi
                              Ma di si ti bio dok sam se ja u tome vozio na jednom klipu.... po kuruzi!
                              Kunem se, nije tošila prek 3L/tuđem kukuruzištu
                              Last edited by ScuderiaBull; 05-02-13, 15:30.
                              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                              http://www.facebook.com/adoni.costo
                              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                bump.......
                                Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                                progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                                kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                                Youtube:

                                Primjer treninga snage/hipertrofije
                                Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                                Sve o prehrani
                                Sve o treningu

                                Comment

                                Working...
                                X