Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Ma dajte ljudi-ja osobno ne verujem da je to od narkica.. mislim da se on nebi usudio to odradit u tramvaju... ali zato vrlo lako moguce da je od steroida...jos ako je tip gromada---tko mu smije sto reci
    MYPROTEIN

    Comment


    • Re: CHAT

      Jucer na poslu dosli klinci i traze oni nesto za mišiće,imaju oko 15 godina cca.
      Imamo multipower stvari..(skupa sranja uglavnom)
      Ja kazem pa decki teretana laganini za pocetak i prehrana i onda whey kupi za mjesec dva.
      A vidis odgovor:Pa neee krivo si me skuzio,ja hocu bas nesto da dobijem misice,onako velike i pokazuje na biceps i kaze da se poveca u par dana.
      Okrenuo sam se i otisao dalje.

      Comment


      • Re: CHAT

        evo sad sam pogledao sliku od djelova sprice nisam je prije vidio,i mogu vam reci da je to garantirano od inzulina i ovakav tip sprice se nnemoze koristiti za davanje heroina a od steroida nije sigurno,jer ovo tako reci nije sprica ovo je dio sa penkale od inzulina

        Comment


        • Re: CHAT

          U tramvaju su kamere tak da se lako sazna čije je da je netko prijavio vozaču i policiji, ali jbg, kod nas su ljudi takvi da vide stvari i okrenu glavu...

          Comment


          • Re: CHAT

            pa sto ima glavu okrecati neko covjek si je dao samo inzulin jer ima secernu bolest

            Comment


            • Re: CHAT

              Ne znamo od čega je, možemo samo nagađati. Možda zato da se netko ne pikne na to?
              E moj Adatare, misli glavom...

              Comment


              • Re: CHAT

                kao prvo nemoj mi tu gluposti pricati da sam adatari,kao drugo ovaj dio se navrce na inzulinsku penkalu i NEMOGUCE JU JE KORISTITI ZA ISTA DRUGO evo ti i slika pa se uvjeri evo prva slika http://i.istockimg.com/file_thumbvie...nsulin-pen.jpg evo druga slika http://images.meredith.com/dlv/image...4.jpg,pogledaj oba dvije pa ces skuziti sve

                Comment


                • Re: CHAT

                  http://image.made-in-china.com/2f0j0...MP-IPN030-.jpg evo jos jedna i ajde mi objasni kako bi ti to koristio za davanje heroina

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    sa sigurnoscu mogu potvrditi da je to za davanje inzulina...frend si ga daje i cura takoder.
                    ne mozes si ovime roknuti heroin niti da si bog

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Ako ostali na forumu ne kuže da si Adatar ja kužim. Tko piše par postova za redom, a može u jednom sve napisati? Tko ima stil pisanja da nezna gdje ide točka, gdje zarez, veliko i malo slovo itd.?
                      I gdje sam napisao da je netko koristio heroin s ovime? Ne izvrči riječi, a čovjek se može zaraziti na bilo koju iglu!

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        a ajde onda ti meni objasni ako sam ja adatar zasto sam se prepirao jedno 2 dana sa njim hoces reci da sam se sam sa sobom svadao,ajde strumficu ja sam rekao da se sigurno nemoze koristiti za heroin a ti si rekao to mi mozemo samo nagadati,e pa mucni ti malo svojom glavicom prije nego nesto napises,i znam ja di ide tocka i zarez ali me boli racku nisam u skoli da moram paziti

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Ant0ni0 View Post
                          U tramvaju su kamere tak da se lako sazna čije je da je netko prijavio vozaču i policiji, ali jbg, kod nas su ljudi takvi da vide stvari i okrenu glavu...
                          Eh,da sam se sjetio... bio je to put prema doma s treninga, uglavnom spavam u tramvaju ili busu...
                          I nisam okrenuo glavu, nego sam lagano stavio čep na taj dio s iglom, stisnuo (onak, čuješ "klik" ko kad zatvoriš čep od šampona), izašao van, bacio u koš za smeće, i nikom ništa.

                          Originally posted by mate31 View Post
                          pa sto ima glavu okrecati neko covjek si je dao samo inzulin jer ima secernu bolest
                          Mate pa daj razmisli jboga ti!
                          U redu je ako si je dao inzulin, ali ne ako kreten to ostavlja na naslonu za ruke u tramvaju, i to otvoreno, sa izloženom iglom. Pas mu mamicu, netko se napikne na to, ima djece u tramvaju, znaš.

                          I još ako je ta osoba zaražena nečime (to što ima šečer ne znači da je ograđen od drugih bolesti) bla bla... 100 čudesa
                          Last edited by ScuderiaBull; 22-03-13, 15:29. Reason: Teško da je mate31 "adatar".Adatar bi već počeo vrijeđati na svim razinama,i prek kompa skužiš kak se tip dere iz sveg glasa
                          Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                          http://www.facebook.com/adoni.costo
                          http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                          http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            nisam ja rekao da se nemoze zaraziti nigdje u postu nego sam rekao da je normalno da netko u javnosti daje inzulin i zasto bi zato netko imao glavu okrecati ili cak policij prijavljivati.a to sto je ostavio tako na naslonj to nije uredu svakako

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by ScuderiaBull View Post
                              Eh,da sam se sjetio... bio je to put prema doma s treninga, uglavnom spavam u tramvaju ili busu...
                              I nisam okrenuo glavu, nego sam lagano stavio čep na taj dio s iglom, stisnuo (onak, čuješ "klik" ko kad zatvoriš čep od šampona), izašao van, bacio u koš za smeće, i nikom ništa.
                              Ma kažem općenito kak većina ljudi reagira. Dobro si postupio.


                              Originally posted by mate31 View Post
                              a ajde onda ti meni objasni ako sam ja adatar zasto sam se prepirao jedno 2 dana sa njim hoces reci da sam se sam sa sobom svadao,ajde strumficu ja sam rekao da se sigurno nemoze koristiti za heroin a ti si rekao to mi mozemo samo nagadati,e pa mucni ti malo svojom glavicom prije nego nesto napises,i znam ja di ide tocka i zarez ali me boli racku nisam u skoli da moram paziti
                              IGNORE!

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Antonio nije ti mate31 adatar hehe... Trust me

                                Comment

                                Working...
                                X