Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Chat

    Originally posted by TripleZ View Post
    to sam rekao za treninge sad sto mu gledam, sto je postigao - druga prica


    ali bio bih vise impressed da skupi muda i vec ode na powerlifting takmicenje kako treba, a ne da izbjegava najteze discipline i samo gleda bench...
    ahaa

    ma ako nije dosada nikad, ni neće, prošlo je njegovo vrijeme, ima on i godina (meni se čini), i operacija dosta...
    sad prodaje priču i dobro mu ide
    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • Re: Chat

      da, ali opet sad ga samo ''prodavanje price'' drzi u centru paznje i nazalost to novajlije prate...



      ...vec sam vidio par tema u kojima momci od 60 kila kazu da rade ruke svaki dan i ''i command you to grow'' fazoni a hem su ni na sta nalik hem ce im biti zao naknadno... ali eto, svakom svoje...



      moj savjet na kraju je, ne birajte savjete u ovom sportu iskljucivo na osnovu toga sto vam neko veci od vas kaze(jer i od njeg ima veci, i od tog ima veci, pa mogu imati tri suprotna misljenja) ili zato sto je dobar govornik ili zato sto su mu zanimljivi klipovi - ako te motivira, super, ali to je vec druga prica
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • Re: Chat

        Hrvatski tenisač Marin Čilić je pao na doping testu zbog GLUKOZE!

        Naravno, tu nešto ne štima jer je to običan šećer. Moralo je sadržavati još nešto. Kažu da je pisalo neko upozorenje za sportaše, ali nije primjetio.

        Comment


        • Re: Chat

          Originally posted by mile View Post
          Hrvatski tenisač Marin Čilić je pao na doping testu zbog GLUKOZE!

          Naravno, tu nešto ne štima jer je to običan šećer. Moralo je sadržavati još nešto. Kažu da je pisalo neko upozorenje za sportaše, ali nije primjetio.

          Da mi kažu ovi iz doping kontrole da sam pao zbog glukoze nalupao bih ih ko majmune
          Rome wasn't built in a day.

          Comment


          • Re: Chat

            Pa naravno da nije zbog glukoze nego zbog nečeg drugog. Inače, frendovi su mu išli kupovat u ljekarnu ''glukozu'' a tko zna šta su kupili.

            Comment


            • Re: Chat

              pricali smo o tome...svak ce se izvlacite da ''nije znao''...a to mogu samo zato sto zavod ne kaze javno na cemu je stvarno pao pa oni izmisljaju price...sigurno je bio na necemu dobrom
              A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


              If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


              * SHUT UP AND SQUAT *

              Comment


              • Re: Chat

                Originally posted by TripleZ View Post
                pricali smo o tome...svak ce se izvlacite da ''nije znao''...a to mogu samo zato sto zavod ne kaze javno na cemu je stvarno pao pa oni izmisljaju price...sigurno je bio na necemu dobrom
                Ma nije. Pratim teniske krugove, i ponaša se krajnje glupo. Poznanici mu idu kupovati u ljekarnu. Svašta...
                Tko zna šta su mu kupili...

                Čitam sad, na portalima napišu da je glukoza zabranjena. Što je sljedeće? Mamin domaći ručak?

                Comment


                • Re: Chat

                  eh nezz stvarno...onda su i pravila otisla u tri lijepe, a i sposobnost takmicara da se drze tih pravila...
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • Re: Chat

                    ma ko zna kakva je tu igra posrijedi, spletke i to

                    troicki suspendiran jer kao nije dao krv, a navodno su mu rekli da ni ne treba dati, nego samo urin
                    a troicki jedan od najsumnjivijih za namještanje mečeva, a ima i među najviše predaja

                    čilić isto nedavno bio optužen za namještanja, sad ovo
                    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                    Fak me, right?

                    Comment


                    • Re: Chat

                      Nadalu koji je velika riba nikad neće ništa. Samo manje ribe love...

                      Comment


                      • Re: Chat

                        Jel se samo meni forum u zadnje vrijeme čudno ponaša?

                        Comment


                        • Re: Chat

                          Bio je upgrade u tijeku, sada bi sve trebalo raditi čak 10 % brže.

                          Comment


                          • Re: Chat

                            Evo kakva jaja jedem

                            egg.jpg

                            Za one koji ne vide, to je 107g!
                            Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                            http://www.facebook.com/adoni.costo
                            http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                            http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                            Comment


                            • Re: Chat

                              Koji dobar osjećaj kad vidiš da je MyProtein pojeftinio...

                              Comment


                              • Re: Chat

                                hOW MUCH?,.,.,.,.,.
                                MYPROTEIN

                                Comment

                                Working...
                                X