Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    joj. sarma. ruska salata. bajadera.
    sezona slava je pocela, svi na bulking fazi a ja trebam na cutting jaooo faillll
    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by malimate View Post
      Cisto zbog rasprave - testosteron je spolni hormon (ne steroidni),a svi steroidi su derivati testosterona. t3 je tiroidni hormon, a insulin je, kao sto si rekao, peptidni hormon.
      Vezano za ovu raspravu moj stav je da steroidi nisu problem (iako su steroidi tek sitan dio arsenala u danasnjem bb-u) ukoliko osoba koja ih koristi ima nesto malo mozga i uz to jos malo odgovornosti.
      p.s. naturalni bb postoji jednako kao i drvena pec.
      pa moze biti i spolni i steroidni, zar ne ?

      ''Testosterone is a steroid hormone from the androgen group and is found in mammals, reptiles,[1] birds,[2] and other vertebrates. In mammals, testosterone is secreted primarily in the testicles of males and the ovaries of females, although small amounts are also secreted by the adrenal glands. It is the principal male sex hormone and an anabolic steroid.''
      http://en.wikipedia.org/wiki/Testosterone
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Megara View Post
        joj. sarma. ruska salata. bajadera.
        sezona slava je pocela, svi na bulking fazi a ja trebam na cutting jaooo faillll
        pusti te slave, gledaj na njih kao na svinje koje su neumjerene u prehrani i pokazuj im pločice svaki put
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by Maximus1950 View Post
          Cini mi se da je bilo neko istrazivanje koje je potvrdilo da sarma podize razinu testosterona za 15% punih 48% posli konzumacije... True story!
          Sarma je puna vlakana koja utječu na kontrakciju kvadricepsa u zadnjih 15° ekstenzije potkoljenice, no može i u PWM kao dodatak ishrani, ne kao zamjena za obrok, zamjena za obrok je npr. LI kardio s limunom u ruci kojeg cjediš dok ti ruka ne utrne, tada te probije znoj koji sarma osuši da ne izgubiš elektrolite
          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by hardstyle91 View Post
            Sarma je puna vlakana koja utječu na kontrakciju kvadricepsa u zadnjih 15° ekstenzije potkoljenice, no može i u PWM kao dodatak ishrani, ne kao zamjena za obrok, zamjena za obrok je npr. LI kardio s limunom u ruci kojeg cjediš dok ti ruka ne utrne, tada te probije znoj koji sarma osuši da ne izgubiš elektrolite

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by hardstyle91 View Post
              Sarma je puna vlakana koja utječu na kontrakciju kvadricepsa u zadnjih 15° ekstenzije potkoljenice, no može i u PWM kao dodatak ishrani, ne kao zamjena za obrok, zamjena za obrok je npr. LI kardio s limunom u ruci kojeg cjediš dok ti ruka ne utrne, tada te probije znoj koji sarma osuši da ne izgubiš elektrolite
              Frende, mjesas pojmove! Sarma se preporuca ISKLJUCIVO u bilo koje doba dana, i najbolje ju je dakako konzumirati u PWM-u uz 100g dexa (sve skupa u šejker i tresi). Nema grudica, ne brinite.
              Zatim LI kardio...e tu mi bacaš kifle u oči! To se ne stišče rukama, već Nadom. Koja ti je u gacama (ili novcaniku)! Za one neinformirane, Nada je kürva ( i možete je naći na oglasniku, u Gajevoj, u VIP sekcijama narodnjackih noćnih klubova ili se javite meni preko pm-a, sredit ćemo nesta), ona će vam rjesiti limune, i odtud naziv LimuNada!

              Eto, nadam se da vas ovaj noob prije mene nije stigao zbuniti... ehhh svakakvi ljudi pišu ovdje danas


              Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk 2
              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

              http://www.facebook.com/adoni.costo
              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by ScuderiaBull View Post
                Frende, mjesas pojmove! Sarma se preporuca ISKLJUCIVO u bilo koje doba dana, i najbolje ju je dakako konzumirati u PWM-u uz 100g dexa (sve skupa u šejker i tresi). Nema grudica, ne brinite.
                Zatim LI kardio...e tu mi bacaš kifle u oči! To se ne stišče rukama, već Nadom. Koja ti je u gacama (ili novcaniku)! Za one neinformirane, Nada je kürva ( i možete je naći na oglasniku, u Gajevoj, u VIP sekcijama narodnjackih noćnih klubova ili se javite meni preko pm-a, sredit ćemo nesta), ona će vam rjesiti limune, i odtud naziv LimuNada!

                Eto, nadam se da vas ovaj noob prije mene nije stigao zbuniti... ehhh svakakvi ljudi pišu ovdje danas


                Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk 2
                i ocekivao sam ovakav odgovor od nekog tko je dosta kratko u bodylimunindingu, decko ti kao prvo ne shvacas važnost limunove korice prije oralnog kardija s Nadom, no pustimo sad to, pređimo na koštanu srž problema...dakle, ako ti je PWM važan u njega ćeš onda samo umočiti sarmu, ne protresti jer trešnjom sarme dolazi do odvajanja jajašaca unutar spolne stanice što utjece na razinu Ph prije spavanja i uzimanja 22 žlice posnog sira koje dovode do 300% veceg lucenja hormona limunove ovojnice u misicu...a kao sto znamo limunova ovojnica na defki luci kiselinu dovoljno jaku da ocuva misicnu srž...moje pitanje tebi je, koliko si limuna najvise istiskao tokom jedne kardio seanse, a da pritom nisi isao do otkaza ili do potpunog iscjeđenja?
                KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by TripleZ View Post
                  pa moze biti i spolni i steroidni, zar ne ?

                  ''Testosterone is a steroid hormone from the androgen group and is found in mammals, reptiles,[1] birds,[2] and other vertebrates. In mammals, testosterone is secreted primarily in the testicles of males and the ovaries of females, although small amounts are also secreted by the adrenal glands. It is the principal male sex hormone and an anabolic steroid.''
                  http://en.wikipedia.org/wiki/Testosterone
                  Covjek uvijek moze nesto naucit - u pravu si: testosteron je spolni hormon i podvrsta je steroidnih hormona. za bit iskren nisam do sad cuo za steroidne hormone.
                  Što sam Bože tako proklet jučer trening danas opet...

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by malimate View Post
                    Covjek uvijek moze nesto naucit - u pravu si: testosteron je spolni hormon i podvrsta je steroidnih hormona. za bit iskren nisam do sad cuo za steroidne hormone.
                    Ustvari najtočnije bi bilo reći da je testosteron steroid koji ima funkciju hormona.

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by staragarda View Post
                      ma ako uzimas inzulin jos uvijek si natural i vitamin t...to je joke postalo.. :P

                      tako da postoji natural BB
                      Pa zna se da je sve ispod grama tjedno natural

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by simba1 View Post
                        Ustvari najtočnije bi bilo reći da je testosteron steroid koji ima funkciju hormona.
                        O, Boze!!
                        Što sam Bože tako proklet jučer trening danas opet...

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by malimate View Post
                          O, Boze!!
                          Decko; nesto pametujes a nista ne objasnis. kad otvoris raspravu nevezano za ovu temu ali i ovu ukljucujem ..trebas je zavrsiti i dokazati svoje ili priznati gresku a ne jednostavno otici.

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Steroid je svaka molekula koja ima specificni izgled odnosno ta 4 ugljikova prstena. Sta taj steroid radi je drugi par rukava.
                            Originally posted by magarac
                            pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                            dzaba mu sve

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Viper View Post
                              Decko; nesto pametujes a nista ne objasnis. kad otvoris raspravu nevezano za ovu temu ali i ovu ukljucujem ..trebas je zavrsiti i dokazati svoje ili priznati gresku a ne jednostavno otici.
                              A milo moje, da iti malo poznajes materiju znao bi kako je ikakav komentar na onaj post bespotreban. sad ti lijepo odi radi 5-15 serija sa 5-15 ponavljanja sa 5-15 kila.
                              Što sam Bože tako proklet jučer trening danas opet...

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                jel radite decline bench press? cini mi se odlicna vjezba. bas napuni prsa sa krvlju. odlican pump.
                                ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                                Comment

                                Working...
                                X