Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Sickzz View Post
    Hahah dobra dobra ma zanima mene znaci kad obavljamo tu nuzdu izbacujemu hranu na neki nacin i sad da li je to visak sta organizam ne treba ili?

    i kad smo vec kod ovakvih tema jel istina da ako stegnemo trbusne misice dok izvodimo vjezbu, postizemo efekat kao da drzimo prst na rupici = ne dozvoljavamo crjevima da izađu = sprjecavamo nastanak kile.. ?
    pa ak ju izbacujes znaci da se probavila i koja korist od hrane u crijevima koja je vec probavljena? sam ometa ovu drugu hranu..
    WHEN YOUR GOING THROUGH HELL, KEEP GOING.

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by Sickzz View Post
      Hahah dobra dobra ma zanima mene znaci kad obavljamo tu nuzdu izbacujemu hranu na neki nacin i sad da li je to visak sta organizam ne treba ili?

      i kad smo vec kod ovakvih tema jel istina da ako stegnemo trbusne misice dok izvodimo vjezbu, postizemo efekat kao da drzimo prst na rupici = ne dozvoljavamo crjevima da izađu = sprjecavamo nastanak kile.. ?
      kakvoj rupici?
      di će crijeva izać?

      oklen vadiš ovo??
      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

      Fak me, right?

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by domagoj View Post
        kakvoj rupici?
        di će crijeva izać?

        oklen vadiš ovo??
        Ovo je u vezi bruha(kile) sad mi palo na pamet hahh
        IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

        Comment


        • Re: CHAT

          Ti si gore pitao jel normalno na dan srati 1 ili 2 puta? A inače nisi svaki dan srao bar jednom?

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Ant0ni0 View Post
            Ti si gore pitao jel normalno na dan srati 1 ili 2 puta? A inače nisi svaki dan srao bar jednom?
            Koliko se sjecam kad sam bio mladi 10god , srao san svako 2 dana hahh jer nisan jeo pa nebi ni srao sta . totalna mrsavost , sad me vise zanima ovaj savjet u vezi kile
            IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Sickzz View Post
              Hahah dobra dobra ma zanima mene znaci kad obavljamo tu nuzdu izbacujemu hranu na neki nacin i sad da li je to visak sta organizam ne treba ili?

              i kad smo vec kod ovakvih tema jel istina da ako stegnemo trbusne misice dok izvodimo vjezbu, postizemo efekat kao da drzimo prst na rupici = ne dozvoljavamo crjevima da izađu = sprjecavamo nastanak kile.. ?

              ***** ti život kakva su ovo pitanja, je li imaš ti ikakvu školu?!?!


              Da nisi ni pomislia neobavljat nuždu misleći da će ti to pomoć s mason.
              "What the mind believes the body achieves."

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by bot1950 View Post
                ***** ti život kakva su ovo pitanja, je li imaš ti ikakvu školu?!?!


                Da nisi ni pomislia neobavljat nuždu misleći da će ti to pomoć s mason.
                Hhaha normalno da necu nego cisto pitam
                IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

                Comment


                • Re: CHAT

                  Ako ti je bas tako zao i zabrinjava te ono malo makro i mikronutrijenata koji izadu na stolicu i ne uspiju se probavit-mozes slobodno to sve skupit u blender, jos se popiskis unutra i dodas malo zobenih i wheya+1 žlica vegete za okus i mix-njami njami

                  Hahahahaha, "prst na rupici"
                  Last edited by Corry; 13-11-13, 15:37.
                  MYPROTEIN

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Evo jedna prikladna slika

                    ujhld.jpg

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      hahah genijalno , vaga je ubistvo, kod mene non stop varira +1- kg , depresija ziva iste sekunde :P
                      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by SemaMare View Post
                        hahah genijalno , vaga je ubistvo, kod mene non stop varira +1- kg , depresija ziva iste sekunde :P
                        Hahahh super slikaa maa da depresija ziva hah . a jos nisam saznao to za kilu , da li ako nategnemo trbusne dok radimo manja je sansa da dobijemo kilu?
                        IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          http://collegetimes.ie/wp-content/up...r-laughing.gif
                          Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by SemaMare View Post
                            hahah genijalno , vaga je ubistvo, kod mene non stop varira +1- kg , depresija ziva iste sekunde :P
                            Kod mene ne varira baš mislim stalno imam isto ili malo više npr jucer sam imao 78,3 danas 78 ,7 i tak jel to nista neznaci ili sam dobio sta ? xd

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              mjeri se ujutro na prazan zeludac a ne kad se najdes .. i mene jos zanima da li se mogu ojacat noge tj da mi se isticu misici , ako vozim biciklu? svako 3dana po 4 kilometra ?
                              IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                eto ako mi netko hoce pomoci molio bih vas da otvorite link i lajkate mi rimu ( ja sam Frano van der Burjan ) i osvojim nagardu. Poklon bon 500 kn u jednoj trgovini sportske opreme unaprijed hvala svima koji mi budu pomogli ŽIVILI =)

                                https://www.facebook.com/photo.php?f...r&notif_t=like
                                Don´t ever let somebody tell you, you can´t to something.You got a dream, you gotta protect it. People can't do something themselves, they wanna tell you that you can't do it. You want something? Go get it. Period

                                Comment

                                Working...
                                X