Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by malimate View Post
    A milo moje, da iti malo poznajes materiju znao bi kako je ikakav komentar na onaj post bespotreban. sad ti lijepo odi radi 5-15 serija sa 5-15 ponavljanja sa 5-15 kila.
    Pozdrav za Petrinju.

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by Bobby Sands View Post
      jel radite decline bench press? cini mi se odlicna vjezba. bas napuni prsa sa krvlju. odlican pump.
      Decline bp (ako radis s bucicama) je vjezba koja najvise pogadja pectoralis maior, ali ako si pocetnik mozda je bolje rjesenje radit dipseve (ako su ti obicni dipsevi lagani upoznaj se s gironda dipsevima).
      Što sam Bože tako proklet jučer trening danas opet...

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Bobby Sands View Post
        jel radite decline bench press? cini mi se odlicna vjezba. bas napuni prsa sa krvlju. odlican pump.
        Obavezno... Nekad čak počinjem trening grudi sa tom vežbom...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by malimate View Post
          Decline bp (ako radis s bucicama) je vjezba koja najvise pogadja pectoralis maior, ali ako si pocetnik mozda je bolje rjesenje radit dipseve (ako su ti obicni dipsevi lagani upoznaj se s gironda dipsevima).
          nisan. radin sa šipkon. al moga bi ubacit i koju rotaciju sa bucicama.
          dipseve ne radin preuski su mi hvatovi (tanki neki profil šipke) i guma je u kurcu pa me uzasno bole dlanovi kad stanen na onaj okvir. nekakko su ih i presiroko napravili. ovi gironda pare *****i.


          Originally posted by Dača View Post
          Obavezno... Nekad čak počinjem trening grudi sa tom vežbom...
          bas se i ja se mislin da pocnen iduci put kad buden u treningu sa kontrakosin odma na pocetku sa njin.
          ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Bobby Sands View Post
            nisan. radin sa šipkon. al moga bi ubacit i koju rotaciju sa bucicama.
            dipseve ne radin preuski su mi hvatovi (tanki neki profil šipke) i guma je u kurcu pa me uzasno bole dlanovi kad stanen na onaj okvir. nekakko su ih i presiroko napravili. ovi gironda pare *****i.
            bas se i ja se mislin da pocnen iduci put kad buden u treningu sa kontrakosin odma na pocetku sa njin.
            Hmm koja je rezlika između propadanja i tih gironde dipseva xd ? Gledam pa to su ono čista propadanja. Može neko objasnit ?

            Comment


            • Re: CHAT

              http://www.youtube.com/watch?v=pWtiYopbW34

              vidis kako stoje ruke i noge

              mislim da su ti girondee vise za prsa

              Comment


              • Re: CHAT

                Ako pitas koja je razlika izmedju vjezbi u izvodenju (ukoliko nemas problema s vidom) sve je jasno. ako pitas koja je razlika u efektu - gironda dipsevi vise pogadjaju sama prsa (nemaju toliko angaziranja ramena i tricepsa kao obicni dipsevi).
                Što sam Bože tako proklet jučer trening danas opet...

                Comment


                • Re: CHAT

                  greg kovacs preminuo u 44oj godini, jedan od najjacih i najvecih BBera

                  http://www.rxmuscle.com/articles/lat...at-age-44.html
                  A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                  If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                  * SHUT UP AND SQUAT *

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    imal tko ovdjee da se znoji na -5 stupnjeva van? ili sam ja jedini slucaj ... haha strong thyroid
                    IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      nadmasio se opet, nevjerovatno

                      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                      * SHUT UP AND SQUAT *

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by TripleZ View Post
                        nadmasio se opet, nevjerovatno

                        dio gdje spominje almond milk -> najjači

                        i dont trust almond milk, everybody know that milk doesnt come from nutts, its comes from titts..
                        hahahahahhaha pišanje

                        (ako ima gramatičkih grešaka, nije me briga )
                        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                        Fak me, right?

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by domagoj View Post

                          i don't trust almond milk, everybody knowS that milk doesn't come from NUTS, IT comes from TITS..
                          hahahahahhaha pišanje

                          (ako ima gramatičkih grešaka, nije me briga )
                          evo ga bro, samo za tebe, ispravljeno!
                          ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                          "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            http://www.youtube.com/watch?v=tdMCAV6Yd0Y

                            novozelandski (tacnije ples domorodaca, maora) ples HAKA, ragbisti ga izvode prije svake utakmice, mnogo kul

                            http://www.youtube.com/watch?v=ebZVMc0NKZs

                            ovaj mi je jos jaci, kao zastrasivanje protivnika a najbolji ovaj francuz, bradonja, sto ostane na kraju da se 'gledaju'
                            ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                            "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Megara View Post
                              http://www.youtube.com/watch?v=tdMCAV6Yd0Y

                              novozelandski (tacnije ples domorodaca, maora) ples HAKA, ragbisti ga izvode prije svake utakmice, mnogo kul

                              http://www.youtube.com/watch?v=ebZVMc0NKZs

                              ovaj mi je jos jaci, kao zastrasivanje protivnika a najbolji ovaj francuz, bradonja, sto ostane na kraju da se 'gledaju'
                              već kad gledaš ragbijaše, vidi ovu životinju

                              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                              Fak me, right?

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Megara View Post
                                http://www.youtube.com/watch?v=tdMCAV6Yd0Y

                                novozelandski (tacnije ples domorodaca, maora) ples HAKA, ragbisti ga izvode prije svake utakmice, mnogo kul

                                http://www.youtube.com/watch?v=ebZVMc0NKZs

                                ovaj mi je jos jaci, kao zastrasivanje protivnika a najbolji ovaj francuz, bradonja, sto ostane na kraju da se 'gledaju'
                                ??

                                nije to "bradonja" bilokakvi nego sebastien chagal. rugby legenda.

                                Sebastien_Chabal_370368a.jpg


                                kome se svidjaju haka i maori preporucan flm Once Were Warriors
                                ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                                Comment

                                Working...
                                X