Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by gavranka View Post
    Veselo, čini mi se

    Kakav ti je bio raspored UH u zadnjem (9.) tjednu cikliranja?

    Tih 57 kg, jesu to one zadnje slike?

    Vidiš, Megi, o tom sam ti ja pričala..nas tri smo približne visine i zato se i može napraviti kakva takva usporedba..znam i sama kad sam planirala sa 63 kg ići na defku..bilo je malo mišićne mase i vjerojatno bi završila na cca 55 kg, što je po meni premalo..spasilo me to što sam ipak završila na "masi", iako neželjeno, ali tada sam bila toliko gladna (poremetila hormone) i žestoko trenirala da sad imam više mišiće mase..ipak sam došla do skoro 68 kg..zato sad imam što srezati...kod tebe će vjerojatno biti isti slučaj kao kod mene ranije..čisto sumnjam da si stekla neku veliku mišićnu masu (jer ipak za to treba jesti, a ne vjerujem da si bila u nekom suficitu, bar ne nešto većem) u ovako relativno kratkom vremenu da bi sa 61 kg izgledala shredded..evo, vea je potvrdila to svojim primjerom, nadam se da ću i ja svojim..

    Poanta svega je da čemu služi to topljenje masnog tkiva kad ti na kraju neće ostati ništa ako nemaš mišićne mase..ista stvar kao i kod dečkiju, samo što kod nas ta razlika masa - defka ne treba biti toliko velika, već cca 7-8 kg, baš ovako kao što je vea napisala i to treba "dobiti" u što dužem vremenskom periodu..
    Uvijek je veselo

    Što se cikliranja tiče, trajalo je tih par tjedana (ne samo zadnji tjedan). A čuj, recimo da su UH išli od 50-150, P od 150-200, M mi je bilo od 20-30. Nedjeljom bi imala najniže UH. Što znači da kad sam trenkala bili su od 100-150.
    Tako je bar meni odgovaralo.

    Da, one su fotke s 57. Ova tu na avataru što imam je isto ta kilaža, ali to je već bilo daleko od neke forme koje sam imala to ljeto.
    Baš me zanima vidjeti kako će sve ispasti ove godine!

    @Slava - ma sve 5, samo pitaj što ti nije jasno (iskreno, kako nisam često ovdje, prvo sam mislila da si neki dečko koji je upao komentarom ) Ako se upuštaš u gubljenje masnoća i postizanje forme, onda ti prehrana i sve aktivnosti vezano za to mora postati stil života. Kad to tako održavaš, neće ti se vratiti te "loše" kile. Cm negdje će ti se pojaviti možda, što je normalno, ali dok god je tako, to je zanemarivo.

    "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

    Comment


    • Re: CHAT

      1959637_10203210424129393_1857879459_n.jpg

      Ima istine u ovome
      iako bi trebalo pisati bildere a ne sportaše ali nema veze, poruka je bitna
      Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

      "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

      https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Toorop View Post
        [ATTACH=CONFIG]17177[/ATTACH]

        Ima istine u ovome
        iako bi trebalo pisati bildere a ne sportaše ali nema veze, poruka je bitna
        BB ne usporeduj sa drugim oblicima sporta, tipa nogomet i slicna slanja To i jesu uglavnom klošari

        Comment


        • Re: CHAT

          Oprosti, ali nisam ja radio sliku, ja sam ju pronašao i bubnuo tu, a i napisao sam dole da bi trebalo pisati BB umjesto sportaša.. Čitaj pobogu ! hahah
          Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

          "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

          https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

          Comment


          • Re: CHAT

            ja domah krivo shvatio...klasika moja, optimisticni pesimista

            Comment


            • Re: CHAT

              Da nisi kakav preworkout uzeo kada ni čitati ne vidiš a bome i pisanje je otežano, to pred trening, a? haha
              Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

              "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

              https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

              Comment


              • Re: CHAT

                nije taman zavrsi osa treningom pa mi jos sve mutno pred ocima

                Comment


                • Re: CHAT

                  Imam kucnu teretanu znaci benc, vratilo, bucice, ravnu i z sipku. Sve sto mi je potrebno osim lat masine pa sad sa jaranom skupljam pare zanima me da li se isplati uzimati lat masinu? Poz

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    ako imas viska para da, ako ne nemas potrebe, sipka negdje i da vidis

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Tomi (Y)
                      993017_254843571360607_1537098866_n.jpg

                      Da se razumijemo, nisam ja ovo pitao, samo sam vidio objavu
                      Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                      "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                      https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by Toorop View Post
                        Tomi (Y)
                        [ATTACH=CONFIG]17186[/ATTACH]

                        Da se razumijemo, nisam ja ovo pitao, samo sam vidio objavu
                        ja taman vidio na fb haha kralj
                        "Veni,Vidi,Vici"

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          morao sam podjelit ovo s vama....evo mene kako dizem deadlift....doma sam se snimao

                          https://www.youtube.com/watch?v=X4P14V7rqbg
                          This is your life and it’s ending one minute at a time

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            nije lose za pocetak. malo se krivis prilikom dizanja, ali to ce vremenom biti bolje. i nemoj raditi hiperekstenziju nego vuci do kraja i onda lockout. i pojas vezi sto uze mozes, da ne mozes disati. jer vazduh ometa dobar lift. ili lift ometa dobar vazduh. provjericu.
                            ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                            "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by dominik11 View Post
                              morao sam podjelit ovo s vama....evo mene kako dizem deadlift....doma sam se snimao

                              https://www.youtube.com/watch?v=X4P14V7rqbg
                              Dobra fora! :thumbup:

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Forma je dobra, mozda da poradis malo na tezinama, vece stavi i da vidis onda haha

                                Sent from my CUBOT ONE using Tapatalk
                                Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                                "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                                https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                                Comment

                                Working...
                                X