Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Megara View Post
    ja sam citala knjigu davno, i otprilike na pola skontala u cemu je fazon #nijedasehvalim #superiorintelligence #swag

    a film je dobar bas, give diCaprio his goddamn Oscar!!
    Jesi gledala Prisoners? Dobar je film, prilično težak, 7/10 bi bila ocjena..baš sam pročitala jedan komentar o filmu..piše: Gdje je Fincher kad ga trebaš da napravi kraj filma? Takav je film otprilike - dobar, ali moglo se to i puno bolje..

    Edit: Kad si u PMS-u onda gledaš nešto što je oku ugodno, tipa Magic Mike, 300, Never back down..If you know what I mean

    Edit 2: Eh, da, i sve sa Colin-om od 1952. pa nadalje
    Last edited by gavranka; 23-02-14, 23:49.
    Simplify.

    There are no shortcuts to any place worth going.

    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
    HARDER.


    Comment


    • Re: CHAT

      .................
      Bez naslova.png
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • Re: CHAT

        neki prijedlog znaci stavio sam zobene sa MP impact wheyom i nije se dobro rastopio kao prosli whey sto sam imao sta da radim? Ostaju velike grudice pa nije bas ugodno za jesti

        Comment


        • Re: CHAT

          ostavi duze, bolje mjesaj, prvo ugrij malo mlijeko

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by Bronko View Post
            ostavi duze, bolje mjesaj, prvo ugrij malo mlijeko
            ne pijem mlijeko vec sa vodom ih uzimam, samo ugrijem vodu prespem u tanjir sa zobenim i wheyom i dobro je bilo sa starim wheyom, ali sa ovim se jesti ne moze.. sada vise necu zobene moci jesti :S

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by Emchahz View Post
              neki prijedlog znaci stavio sam zobene sa MP impact wheyom i nije se dobro rastopio kao prosli whey sto sam imao sta da radim? Ostaju velike grudice pa nije bas ugodno za jesti
              Ne kuzim kako ti se ne rastopi. Ja pijem isti whey i rastopi mi se savrseno samo sto ga mjesam sa zlicom. Probaj rastopit odnosno promjesat whey sa pjenjačom, to bi trebalo upaliti.

              sent from my nokia 3410
              https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
              http://instagram.com/dinc_94
              http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
              myprotein code: MP24017174

              Comment


              • Re: CHAT

                haj molim te mozes li detaljno objasnit, mozda je do okusa choch smooth je meni ako nije problem da objasnis kako ti to radis hvala

                Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

                Comment


                • Re: CHAT

                  ubaci zobene, vodu, whey u sejker i dobro promuckaj i neces imati problema

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    a jel vrucu ili hladnu vodu jer ako naspem vrucu sejker se iskrivi haha al probat cu hvala na savjetu

                    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      normalno da neces vrucu nego toplu , a sto komplicirate oko jednostavnih stvari

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Ja uzmem šalicu, stavim zobene i dodam whey, izmjesam znaci da se whey i zobene pomiješaju i dodam toplu vodu i ostavim par minuta, ispadne kao da imam kašu... Fino i zasitno bude....

                        (Iako, MVPov whey imam, ali mislim da nema razlike)
                        "Eat. Lift. Misc. Sleep. Repeat"
                        --> DEADLIFT = 185 || BENCH = 140 || <--

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Moj nacin: zob i duplu tezinu vode stavim u zdjelu, ubacim u mikrovalnu na minutu i kad izvadim ubacim mjericu whey-ja i promjesam sa zlicom

                          sent from my nokia 3410
                          https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                          http://instagram.com/dinc_94
                          http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                          myprotein code: MP24017174

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            6 puta dnevno 125g integralne tjestenine + posni + piletina = najjaci si
                            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                            ----------------------------------------------------------------
                            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Premium.Better View Post
                              6 puta dnevno 125g integralne tjestenine + posni + piletina = najjaci si
                              Zasto integralna? Osim sto je skuplja?

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by WTF View Post
                                Zasto integralna? Osim sto je skuplja?
                                Ovo za 6 puta se šalim naravno. Integralna mi je ukusnija, dok je ona obicna skroz bljutava, barem meni. Svejedno je to puno glutena nazalost.
                                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                                ----------------------------------------------------------------
                                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                                Comment

                                Working...
                                X