Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by WTF View Post
    Tako je...
    Dok na dijeti obrnuto radim, najvecu pozornost dajem krompiru jer ima najmanje UH a daje najvise zalogaja
    Krumpir mi ne pase nikako, nije mi fin a i napusem se ko bure od njega. Tako da kad trebam unjet manje uh napravim juhu od rize i heljde, tj ostavim vodu od kuhanja i opet sam sit hehe A i heljda je prefina samo je malo skuplja pa miksam sa rizom.

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by Homemade View Post
      Krumpir mi ne pase nikako, nije mi fin a i napusem se ko bure od njega. Tako da kad trebam unjet manje uh napravim juhu od rize i heljde, tj ostavim vodu od kuhanja i opet sam sit hehe A i heljda je prefina samo je malo skuplja pa miksam sa rizom.
      Evo da priznam iskreno...
      Dorucak su mi zobene a sve ostale UH crpim iz rizinih krekera.
      Jedan kreker ( lidl) je 5g UH tako da ako nista drugo barem se nazobljem stiropora od kojih slazem sendvice. Prilog povrce da ubije monoton okus.

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by WTF View Post
        Evo da priznam iskreno...
        Dorucak su mi zobene a sve ostale UH crpim iz rizinih krekera.
        Jedan kreker ( lidl) je 5g UH tako da ako nista drugo barem se nazobljem stiropora od kojih slazem sendvice. Prilog povrce da ubije monoton okus.
        A cuj ak si stalno u pokretu i ne stignes kuhat to je super opcija uz neko povrce da imas dovoljno vlakana. A i treba unjet dovoljno uh s obzirom kakav posao imas tako da sasvim razumljivo Makar ja se trudim uzivat u hrani pa ju tako i pripremam ma kolko trebao pojest jer inace ce mi se zgadit,a to nije opcija

        Comment


        • Re: CHAT

          Originally posted by Homemade View Post
          A cuj ak si stalno u pokretu i ne stignes kuhat to je super opcija uz neko povrce da imas dovoljno vlakana. A i treba unjet dovoljno uh s obzirom kakav posao imas tako da sasvim razumljivo Makar ja se trudim uzivat u hrani pa ju tako i pripremam ma kolko trebao pojest jer inace ce mi se zgadit,a to nije opcija
          Pa rucak mi je u uvijek meso s brdom povrca i rijetko kad trosim UH na njega. Na dorucak mi ode 30% UH a sve ostalo takticki ostavim za poslije treninga kojeg opet taktiziram da zavrsi oko 19h te da se najedem oko 20h do 20:30 pa onda spavam ugodno.
          Par puta sam potrosio Uh kroz dan, ostalo mi malo za iza treninga pa oka nisam sklopio od gladi

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by WTF View Post
            Pa rucak mi je u uvijek meso s brdom povrca i rijetko kad trosim UH na njega. Na dorucak mi ode 30% UH a sve ostalo takticki ostavim za poslije treninga kojeg opet taktiziram da zavrsi oko 19h te da se najedem oko 20h do 20:30 pa onda spavam ugodno.
            Par puta sam potrosio Uh kroz dan, ostalo mi malo za iza treninga pa oka nisam sklopio od gladi
            Da tak i ja, uh konzumiram za dorucak i poslije treninga i jedan manji dio prije treninga. Vecinu unesem u obroku nakon treninga. U zadnje vrijeme sam smanjio uh iz dorucka na max 50 grama uh i povecao masti u dorucku i mogu ti rec da imam nekako vise energije i bolji fokus tokom dana, sad jel to umisljam ili ne neznam al odgovara mi .

            Comment


            • CHAT

              Originally posted by Homemade View Post
              Da tak i ja, uh konzumiram za dorucak i poslije treninga i jedan manji dio prije treninga. Vecinu unesem u obroku nakon treninga. U zadnje vrijeme sam smanjio uh iz dorucka na max 50 grama uh i povecao masti u dorucku i mogu ti rec da imam nekako vise energije i bolji fokus tokom dana, sad jel to umisljam ili ne neznam al odgovara mi .
              Meni je dorucak nebitan obrok ( psihicki i po gladi ) ali zbog posla unesem max 60g UH / kasnije min. 30 UH)...
              Nikad do sada ( u radu s trenerima ) nisam kombinirao UH i M a sada ( radim sam ) i imam vremena pa eksperimentiram i M uredno uvalim tamo gdje me volja.
              Pa da vidimo ishod

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by WTF View Post
                Meni je dorucak nebitan obrok ( psihicki i po gladi ) ali zbog posla unesem max 60g UH / kasnije min. 30 UH)...
                Nikad do sada ( u radu s trenerima ) nisam kombinirao UH i M a sada ( radim sam ) i imam vremena pa eksperimentiram i M uredno uvalim tamo gdje me volja.
                Pa da vidimo ishod
                Kod mene redovno jaja idu u dorucak, ne pada mi na pamet razdvajat žumanjke i nema nikakve razlike, cak bi rekao samo pozitivne stvari o tome Ostali obroci su vecinom odvojeni uh i masti al ne sa nekim ciljom neg tako se rasporedi prije i poslije treninga i kako ide dan kraju bude p + masti. Cak mislim da je ado pricao da on konstanto drma jaja i zobene za dorucak bila masa il defka ak sam dobro zapamtio

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by WTF View Post
                  Evo da priznam iskreno...
                  Dorucak su mi zobene a sve ostale UH crpim iz rizinih krekera.
                  Jedan kreker ( lidl) je 5g UH tako da ako nista drugo barem se nazobljem stiropora od kojih slazem sendvice. Prilog povrce da ubije monoton okus.
                  Davno nisam čitala konstruktivniju raspravu nego ovu što sad vodite..

                  Koja je cijena tih krekera? Moram otići po to, sad imam Naturel, 100 gr, 8 kn na akciji; jesu li ti Lidlovi isplativiji i koja je to marka?
                  Last edited by gavranka; 24-02-14, 16:33.
                  Simplify.

                  There are no shortcuts to any place worth going.

                  ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                  HARDER.


                  Comment


                  • Re: CHAT

                    20 krekera paket je 5 kuna u lidla..
                    Uzmi crvene bez soli
                    I mi ne raspravljamo, mi razgovaramo

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by Homemade View Post
                      Kod mene redovno jaja idu u dorucak, ne pada mi na pamet razdvajat žumanjke i nema nikakve razlike, cak bi rekao samo pozitivne stvari o tome Ostali obroci su vecinom odvojeni uh i masti al ne sa nekim ciljom neg tako se rasporedi prije i poslije treninga i kako ide dan kraju bude p + masti. Cak mislim da je ado pricao da on konstanto drma jaja i zobene za dorucak bila masa il defka ak sam dobro zapamtio
                      Razdvajanje je neki skolski pristup dijeti ali mene recimo zadnji obrok P+M uopce ne zanima, u biti mi je gadljiv..
                      Casein je dovoljno sporo otpustajuci protein da bi morao prisilno masti gurati dok recimo te masti potrosim na salatu kao maslinovo ulje u kombinaciji s krekerima i to me cini barem duplo sitijim da taj zadnji obrok u obliku caseina jedva da se natjeram popiti.

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by WTF View Post
                        Razdvajanje je neki skolski pristup dijeti ali mene recimo zadnji obrok P+M uopce ne zanima, u biti mi je gadljiv..
                        Casein je dovoljno sporo otpustajuci protein da bi morao prisilno masti gurati dok recimo te masti potrosim na salatu kao maslinovo ulje u kombinaciji s krekerima i to me cini barem duplo sitijim da taj zadnji obrok u obliku caseina jedva da se natjeram popiti.
                        Kod mene je posni sa orasima vecinom i jaja . Smeljem orahe u mlinac i zdrobim jaja i ugusim se u tome Casein je super stvar al posni je ukusniji Al uh nikad nisam jeo prije spavanja jer mi ne pasu uz posni, a i nemam naviku jest uh prije spavanja. A ako imas casein onda ti masti ni netrebaju. Duza je probava caseina nego posnog sira i to dosta.

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by WTF View Post
                          20 krekera paket je 5 kuna u lidla..
                          Uzmi crvene bez soli
                          I mi ne raspravljamo, mi razgovaramo
                          Thank you

                          Samo vi nastavite razgovarati..
                          Simplify.

                          There are no shortcuts to any place worth going.

                          ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                          HARDER.


                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by Homemade View Post
                            Kod mene je posni sa orasima vecinom i jaja . Smeljem orahe u mlinac i zdrobim jaja i ugusim se u tome Casein je super stvar al posni je ukusniji Al uh nikad nisam jeo prije spavanja jer mi ne pasu uz posni, a i nemam naviku jest uh prije spavanja. A ako imas casein onda ti masti ni netrebaju. Duza je probava caseina nego posnog sira i to dosta.
                            Ja i posni ne idemo skupa..
                            Pojeo sam tonu u godinu ipo dana i samo mi se zgadio. Nazalost.
                            Ali zrnati ( lidl 5 kn -200g ) mi odgovara pa ako sam gladniji njega maznem i dosta.
                            Masti sad trosim kroz rucak i veceru i full ni odgovara, na 2.800 kcal sam ( tek krenuo) a ni g od gladi za razliku od onda kad bi stavljao masti u zadnji obrok kad mi se uopce nebi jelo i kad bi vec bilo kasno da utazim glad
                            Vidjeti cemo koliko je to pametno sve skupa, rezultati ce mi govoriti dali mi pase ili ne, do tad se samo nadati :P

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by WTF View Post
                              Ja i posni ne idemo skupa..
                              Pojeo sam tonu u godinu ipo dana i samo mi se zgadio. Nazalost.
                              Ali zrnati ( lidl 5 kn -200g ) mi odgovara pa ako sam gladniji njega maznem i dosta.
                              Masti sad trosim kroz rucak i veceru i full ni odgovara, na 2.800 kcal sam ( tek krenuo) a ni g od gladi za razliku od onda kad bi stavljao masti u zadnji obrok kad mi se uopce nebi jelo i kad bi vec bilo kasno da utazim glad
                              Vidjeti cemo koliko je to pametno sve skupa, rezultati ce mi govoriti dali mi pase ili ne, do tad se samo nadati :P
                              Budes vidio To je ostalo od Sarceva da se razdvajaju m i uh i da se jede tocno koliko ti treba za sljedeca tri sata i to funkcionira sigurno. Kod mene sve ovisi o dovoljno masti sta god radio. Dok god imam masti preko 1, 1.5 po kg sve funkcionira savrseno od spavanja do bilo cega drugog ( znas o cemu pricam ) i to je bitno Nisam neki ovisnik o uh pa mi nije problem kad ih trebam smanjit, samo malo drugacije pripremim jela i vise manje mi je isto. A ovo za posni prije sam uzimo u konzumu i onaj dukatov i sl, solidnog je okusa malo kiseo al zgadi se sa vremenom dok ovaj milbona iz lidla mogao bi ga tonu pojest i nece mi se zgadit hehe.

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Koliko sam ja uspeo da shvatim, problem sa smanjenom količinom UH je samo ako radiš hard core treninge.... Nemaš snage za maksimume. Nemaš snage za duže treninge. Ali ako znaš pravilno tenirati i ako znaš šta radiš, onda to i nije neki problem.
                                Pivo za masu, rakija za defku...

                                Comment

                                Working...
                                X