Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Maximus1950 View Post
    U potpunosti se slazem.
    Ma dobro, to sam i očekivao... Nego čekam da vidim šta će Megi da kaže..
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • Re: CHAT

      A ona ce sasut drvlje i kamenje na nas. Da ne znamo sta valja, da su cure prekrasne i savrsene, da bi ona ubila da izgleda kao one, da smo mi samo jelly ili sta vec.

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Megara View Post
        ...uvijek mislim, ''pa šta ovo je lako napraviti, ali zato ostale kategorije..mjauu :3 ''
        mada, kontam da ste prestali čitati nakon ovih slika gore lol
        Evo, ja sam nastavila čitati

        Kad shvatiš koliko si se zeznula u procjeni, i počneš kukati kako je to ipak malo teže nego što si mislila, slobodno dođi na forum, ima nas koji će te razumjeti
        Simplify.

        There are no shortcuts to any place worth going.

        ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
        HARDER.


        Comment


        • Re: CHAT

          Bikini kategorija je zakon :P

          Nathalia Melo
          Melo25.jpg
          Last edited by Premium.Better; 02-03-14, 13:55.
          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
          ----------------------------------------------------------------
          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

          Comment


          • Re: CHAT

            Jok, meni je i Amanda Latona prekrasna i savršena (dole slika); kao i Oksana Grishina i Larissa Reis oksana-larissa2.jpg
            kao i Alessandra Ambrosio alessandra-ambrosio-body-by-victoria-20.jpg alessandra-ambrosio-victoria-secret-fashion-show-2013_3953228.jpg christian-siriano-alessandra-ambrosio-victorias-secret-03.jpg i Gisele Bundchen kao i Dana Linn Bailey DSC_4503_NAYFLEVOAV.jpg





            bitno je da žena ima 'ono nešto' što je izdvaja od drugih.
            ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

            "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

            Comment


            • Re: CHAT

              Megi, ti kad se napraviš tako, zaboravi na to da ćeš da nađeš dečka, mora da tražiš devojčicu...

              Pivo za masu, rakija za defku...

              Comment


              • Re: CHAT

                Kada nova cura dođe na forum ovako se slikati treba -
                1932371_720184571336207_1821836934_n.jpg 1978786_720184524669545_877716896_n.jpg 1979767_720184604669537_1736199263_n.jpg

                (ove slike sam stavio čisto da vidite da sam bio vani u subotu dok su neki Dača, dinč, premium, megi i maks visili tu na forumu umjesto vani izašli... dođite u Umag pa ću vam isfinancirati neki izlazak kada se žalite stalno nešto )
                Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                Comment


                • Re: CHAT

                  Izašao na Maju Šuput?


                  Bolje da si ostao kući.
                  Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                  http://www.facebook.com/adoni.costo
                  http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                  http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Originally posted by ScuderiaBull View Post
                    Izašao na Maju Šuput?


                    Bolje da si ostao kući.
                    Nemoj bit jelly, mozda ju nije lipo cut, al je bar lipo vidit.

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by ScuderiaBull View Post
                      Izašao na Maju Šuput?


                      Bolje da si ostao kući.
                      Hahaha, ona je nastupala, ja sam gledao. kao da ju je netko i slušao lol
                      Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                      "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                      https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by Toorop View Post
                        Hahaha, ona je nastupala, ja sam gledao. kao da ju je netko i slušao lol
                        samo si ju gledao? nisi zaslužio da ti maksinus69 bude učitelj
                        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                        Fak me, right?

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Vidiš, pokušao sam da dođem do nje ali odmah su me dva čuvara, krv ti, ogromni su bili, zgrabili i otpeljali dalje od nje.. Da nije bilo njih možda bi i uspio nešto hahaha

                          Nije ona laka kao cehinje, lako njih vatat kad se daju samo tako...
                          Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                          "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                          https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            izgovori bla bla izgovori
                            čuj čehinje lake, zar to sumnjaš u maximirove sposobnosti??? ccc
                            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                            Fak me, right?

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Toorop View Post
                              dođite u Umag pa ću vam isfinancirati neki izlazak kada se žalite stalno nešto )
                              ovo nisi trebao ponudit, zaj.ebao si se
                              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                              ----------------------------------------------------------------
                              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by domagoj View Post
                                izgovori bla bla izgovori
                                čuj čehinje lake, zar to sumnjaš u maximirove sposobnosti??? ccc
                                zar da sumljam u njegove poteze, kakav bi to učenik bio?! Samo kažem da njima malo namigneš i eto dvije skaču na tebe odmah dok ovoj treba malo više od toga

                                Originally posted by Premium.Better View Post
                                ovo nisi trebao ponudit, zaj.ebao si se
                                Moja ponuda stoji, samo doleti/te do Umaga i bit' će feštanja

                                demotivacija.rs_IMA-SE-MEE-SE-VALA-DRAGON-BOGU_134943596173.jpg
                                Last edited by Toorop; 02-03-14, 16:19.
                                Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                                "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                                https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                                Comment

                                Working...
                                X