Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Maximus1950 View Post
    Zanimljivo da si bas taj primjer da, jer ja obnasan jednu politicku funkciju, nebitnu al ipak.
    Vjerojatno se s "ne znate o cemu pricate" referiras da netko tko nije navijac ne moze kuziti i komentirati ovakve teme. Zato i kazem da tom logikom nitko tko nije politicar nebi smio komentirati politiku..
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by neuk View Post
      Vjerojatno se s "ne znate o cemu pricate" referiras da netko tko nije navijac ne moze kuziti i komentirati ovakve teme. Zato i kazem da tom logikom nitko tko nije politicar nebi smio komentirati politiku..
      A ja ti kazen da za mene konkretno usporedba ne stoji jer san itekako i u politici. Al politiku ne komentiran jer tu prosjecna osoba jos manje zna.

      Comment


      • Re: CHAT

        Izreka kaže "Zavadi pa vladaj". Mamić je to savršeno izveo i rascjepkao boyse tako da u sadašnjem broju ne mogu ništa učiniti. I ti momci sto su zadržani u pritvoru su samo sebi sjebali nekoliko godina života(prijeti im od 3godine na više) misleći da mogu nešto napravit. Hns će platit kaznu i nastavit dalje a ovi momci će bit etikerina do kraja života i uz prijašnje dosijee tko bi im uopće i dao posao.

        Comment


        • Re: CHAT

          Nogomet bez nereda nije nogomet nego tenis(?)

          Comment


          • Re: CHAT

            Da ne bi ispao nekulturan i zabadao nos u tuđe dvorište, gde iskreno rečeno i ne poznajem dovoljno konkretne probleme, neću previše širiti temu....

            Poenta je sledeća... Fudbaleri su nam sve slabiji, a huligani sve jači... Pametnom dosta...
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • Re: CHAT

              motivi su sasvim drugačiji.

              uostalom, neš ti par baklji..

              evo turaka prije par tjedana u londonu. nitko da bi spomenuo
              Znoj štedi krv

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by Kahn View Post
                Ni vas navijača 1 na 1 nema čut, hrabri ste samo u čoporima, ako i tad. Čovjek je dobro reka sve.
                Neko ima ostvaren život, i **** nešto... a neko je navijački frustrirani huligan. I reć ću to di god treba.
                To je tvoje misljenje...
                Al ajde, nemam ja sta s tobom raspravljat ovdje, nisi u tom svijet, ne znas kako stvari idu i sta mi prozivljavamo od gostovanja do gostovanja. I na kraju svega ovo je bb forum... )
                I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by Rijeka87 View Post
                  To je tvoje misljenje...
                  Al ajde, nemam ja sta s tobom raspravljat ovdje, nisi u tom svijet, ne znas kako stvari idu i sta mi prozivljavamo od gostovanja do gostovanja. I na kraju svega ovo je bb forum... )
                  Jesam u tom svijetu sam Ali s druge strane.

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Sta te cini ekspertom na tu temu. Not

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by Maximus1950 View Post
                      Samo cu kratko replicirat.
                      @Daca: Usporedjivat srpske i hrvatske navijace je vrlo neozbiljno. To su dva potpuno razlicita svita.

                      @domagoj i svi ostali: da ste imalo upuceni kakvu represiju dozivljavaju boysi jer ne podrzavaju mamica, drugacije bi pricali. Ima ljudi koji posao ne mogu dobit nigdi jer ga ne podrzavaju. A tzv. Mamicevci su uredno dobili dobre poslove,kuverte sa par desetaka tisuca €, stanove i cuda. Ako su mamic i hns tolika gospoda i mocnici, kako to da se boje sacice klosara pa je mamic potrosia par milijuna na mito?

                      Svi zaboravljate lakrdiju sa vaucerima koju je hns pokusa progurat, sacica *****a je mislila da ima pravo izmisljat zakone. Zamisli bahatosti...

                      A sta se hrabrosti tice... Navijaci se tuku samo u grupi, hm mozda. Drugacije ni ne ide kad ides na ninja kornjace represivnog aparata. Imaju li oni hrabrost i ic 50 na 50 bez plastike, goloruki? Svi pricaju o nekom vitestvu a kad zagusti gledaju di je boca/kamen. Bitch please.

                      Uglavnom, neda mi se uopce ni ic u dubinu i objasnjavat. Ne znate o cemu govorite, ostavite se corava posla.
                      TAKO JE KRALJU...potpis na svaku riječ!

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by Maximus1950 View Post
                        Sta te cini ekspertom na tu temu. Not
                        Decimuše Meridiuše, pa ne ubrajam tebe u huligane fo sho.

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by Dača View Post
                          Meni su ti navijači, quratz od ljudi... *****i, koji su mentalno ostali zarobljeni u 90-im godinama... Nule od ljudi, nule od karaktera, ništa od individue, zato se i identifikuju sa čoporom, koji im pruža lažni osećaj moći, sigurnosti i važnosti...

                          A to da će navijači, koji su wonnabe mafijaši, smeniti mafijaše koji vode fudbalske saveze... To je smešno...

                          Sve je oko love... Ništa tu nema veze sa fudbalom... Tako je svuda.... Kad se dogovore oko procenta i tržišta za dilovanje droge, sve će se smiriti, a fudbal će i dalje propadati....

                          Jedino vam zavidim, što vam reprezentacija još koliko toliko igra dobar fudbal, najbolji u regiji, za razliku od srpske, makedonske, crnogorske, bosanske ili slovenačke reprezentacije, koje su davno popušile... I to će trajati možda još par godina, dok se čuva taj kult reprezentacije, ali kako vidim, čini mi se da je i kod vas tome došao kraj....
                          Kak ti može uopće past na pamet da govoriš ko je čovjek,a tko nije na temelju toga šta je navijač,u ovom iskvarenom društvu navijači bar drže do nekih vrijednosti...ti bi možda htio da hrvati izgube kult reprezentacije,al deset tisuća hrvata u milanu baš nejde u prilog tvojoj tezi da je došo kraj kultu reprezentacije kod hrvata...

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by clockwork orange View Post
                            Kak ti može uopće past na pamet da govoriš ko je čovjek,a tko nije na temelju toga šta je navijač,u ovom iskvarenom društvu navijači bar drže do nekih vrijednosti...ti bi možda htio da hrvati izgube kult reprezentacije,al deset tisuća hrvata u milanu baš nejde u prilog tvojoj tezi da je došo kraj kultu reprezentacije kod hrvata...
                            To o kultu reprezentacije si totalno pogrešno shvatio... Upravo obrnuto...

                            A to što se navijači drže nekih vrednosti, ne znači da su one ispravne... I Koza Nostra, satanisti ili ISIS imaju svoje vrednosti, pa jesu li ispravne?
                            Pivo za masu, rakija za defku...

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Kahn View Post
                              Jesam u tom svijetu sam Ali s druge strane.

                              kako staneš u oklop?
                              Znoj štedi krv

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Uvuce stomak...

                                Comment

                                Working...
                                X