Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Pa ti pij projetine

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by emperor View Post
      Imam glupo pitanje možda ,od čega su meni vene krenule iskakati,u životu nikada vidljive vene nisam imao,dobiju bjesnocu ove kad me vide u labosu kad moram vaditi,točnije podlakticna venam,jasno ocrtana...
      hahaha placem

      Comment


      • Re: CHAT

        Znam da je smiješno i retardirano,ali imajte milosti

        Pij proteine? Lol kako će mi to pomoći,šta radim do sad nego pijem i konzumiram proteine

        Sent from my LG-P880 using Tapatalk
        http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
        BB AND THIS !

        Comment


        • Re: CHAT

          Od kada znam za sebe nikad nisam imao vidljive trbušnjake.. Kada sam imao 63 kg bio sam ravan kao daska ,a sada kada sam povećao kilažu povećao se i stomak i to me "ubija". prehrana nije bila skroz sredjena (oko 50%) junk je bio slamana, masno meso, ugl masno..
          slatko sam sveo na minimum.. Kada sam bio na masi slabo sam radio cardio. evo slike

          http://upload.slike.com/slika?image=...2000px-014.jpg
          017.jpg
          http://upload.slike.com/slika?image=...03-01-1027.jpg
          Formula je volja!

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by emperor View Post
            Imam glupo pitanje možda ,od čega su meni vene krenule iskakati,u životu nikada vidljive vene nisam imao,dobiju bjesnocu ove kad me vide u labosu kad moram vaditi,točnije podlakticna venam,jasno ocrtana...


            Sent from my LG-P880 using Tapatalk
            Jedino ti tren može pomoć, jer je tren od boga poslan....
            Pain is temporary it may last a minute,or an hour,or a day, or even a year...but eventually it will subside and something else will take its place...if I quit, however...it will last forever...

            Comment


            • Re: CHAT

              Originally posted by dsk View Post
              Od kada znam za sebe nikad nisam imao vidljive trbušnjake.. Kada sam imao 63 kg bio sam ravan kao daska ,a sada kada sam povećao kilažu povećao se i stomak i to me "ubija". prehrana nije bila skroz sredjena (oko 50%) junk je bio slamana, masno meso, ugl masno..
              slatko sam sveo na minimum.. Kada sam bio na masi slabo sam radio cardio. evo slike

              http://upload.slike.com/slika?image=...2000px-014.jpg
              [ATTACH=CONFIG]17355[/ATTACH]
              http://upload.slike.com/slika?image=...03-01-1027.jpg
              Prehrana i cardio... cardio 30+ minuta.... i neki fat burner si uzmi ili animal cut ili l.carnitin... izbjegavaj u istom obroku jest bjelancevine,UH i masti... izbaci UH kasno navecer,izbaci kruh ili svedi na minimum... trbuh napravi jednom tjedno,ali kak se spada....
              Pain is temporary it may last a minute,or an hour,or a day, or even a year...but eventually it will subside and something else will take its place...if I quit, however...it will last forever...

              Comment


              • Re: CHAT

                Ja ne znam čemu toliko ismijavanje i pod*ebavanje,kao da sam nešto pitao,šta si se ti rodio sa medicinskom fiziologijom u rukama?

                Sent from my LG-P880 using Tapatalk
                http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                BB AND THIS !

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by CrniSin View Post
                  Prehrana i cardio... cardio 30+ minuta.... i neki fat burner si uzmi ili animal cut ili l.carnitin... izbjegavaj u istom obroku jest bjelancevine,UH i masti... izbaci UH kasno navecer,izbaci kruh ili svedi na minimum... trbuh napravi jednom tjedno,ali kak se spada....
                  Samo clean food i intezivan trening. Fat burneri, l carnitin, to je smece.
                  Trbusne moze radit vise puta tjedno, uopce nije bitno.

                  Zasto bi izbacio UH navecer? Kakvi su to Dr. Oz savjeti.
                  I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                  ----------------------------------------------------------------
                  Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    Covjek jede sendvice... jel mu pametno da prije spavanja pojede sendvic? Dovoljno je jedan dan trbuh napravit, ma da ni to netreba... a i osnovna je zabluda ljudi koji oce six pack da ubijaju trbuh svaki dan... i misle da ce samo po tome se stesat...

                    Animal cut iz vlastitog iskustva je dobra stvar...
                    Pain is temporary it may last a minute,or an hour,or a day, or even a year...but eventually it will subside and something else will take its place...if I quit, however...it will last forever...

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by CrniSin View Post
                      Covjek jede sendvice... jel mu pametno da prije spavanja pojede sendvic? Dovoljno je jedan dan trbuh napravit, ma da ni to netreba... a i osnovna je zabluda ljudi koji oce six pack da ubijaju trbuh svaki dan... i misle da ce samo po tome se stesat...

                      Animal cut iz vlastitog iskustva je dobra stvar...
                      Ti si mu rekao da ne jede UH navecer, a ne da izbaci sendvice. Ja sam mu preporucio da jede clean i rijesit ce svoj problem.

                      Trbusne moze radit i vise puta tjedno, a to uopce nije bitno vezano uz ovaj problem.

                      Animal cuts kao i vecina nebitnih suplemenata je samo bacanje love.
                      I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                      ----------------------------------------------------------------
                      Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by CrniSin View Post
                        Covjek jede sendvice... jel mu pametno da prije spavanja pojede sendvic? Dovoljno je jedan dan trbuh napravit, ma da ni to netreba... a i osnovna je zabluda ljudi koji oce six pack da ubijaju trbuh svaki dan... i misle da ce samo po tome se stesat...

                        Animal cut iz vlastitog iskustva je dobra stvar...
                        slazem se s ovim,za six pack dovoljno je radit svaki drugi dan,recimo ja radim pon,sri,petak,oduvijek sam volio imat taj six pack i da se sto vise istice al sad odkad sam na masi,manje mislim na to,to jest ni ne mislim al radim ih,osobno iskustvo i misljenje je prehrana je ta koja najvise utjece na six pack,na na velicinu,raspored i jacino toliko koliko na to oce li se vidit ili nece,sto manji bf to bolje...
                        "Veni,Vidi,Vici"

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          Originally posted by CrniSin View Post
                          izbjegavaj u istom obroku jest bjelancevine,UH i masti...
                          Ajde da izbjegava miješanje UH i masti (iako to ima smisla čisto s gledišta jednostavnosti pripreme obroka, neće se ništa dogoditi ako pomiješaš to dvoje), ali bjelančevine mora miješati u svakom slučaju s jednim od druga dva makronutrijenta. :P
                          Originally posted by magarac
                          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                          dzaba mu sve

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by Premium.Better View Post
                            Ti si mu rekao da ne jede UH navecer, a ne da izbaci sendvice. Ja sam mu preporucio da jede clean i rijesit ce svoj problem.

                            Trbusne moze radit i vise puta tjedno, a to uopce nije bitno vezano uz ovaj problem.

                            Animal cuts kao i vecina nebitnih suplemenata je samo bacanje love.
                            Napisao sam kasno navecer, sto znaci pred spavanje... pod njegov unos UH sam mislio junk food jer sumnjam da jede kuhanu rizu navecer... trbuh moze radit svaki dan ,ali od toga osim gubljenja vremena nece nista imat... Kad kažeš nekome ko nema sređenu prehranu nit si ju zna sredit, da jede clean... je jednako ko da ciganu kazes nemoj bit cigan...

                            Za animal cu opet rec da je dobar ako ga znas koristit...
                            Pain is temporary it may last a minute,or an hour,or a day, or even a year...but eventually it will subside and something else will take its place...if I quit, however...it will last forever...

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              Originally posted by Dida View Post
                              Ajde da izbjegava miješanje UH i masti (iako to ima smisla čisto s gledišta jednostavnosti pripreme obroka, neće se ništa dogoditi ako pomiješaš to dvoje), ali bjelančevine mora miješati u svakom slučaju s jednim od druga dva makronutrijenta. :P
                              to je bio lapsus , mislio sam na mijesanje uh i masti u istom obroku...
                              Pain is temporary it may last a minute,or an hour,or a day, or even a year...but eventually it will subside and something else will take its place...if I quit, however...it will last forever...

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by CrniSin View Post
                                trbuh moze radit svaki dan ,ali od toga osim gubljenja vremena nece nista imat...
                                jbg ja se ne slazem i to je to.. razlicita misljenja
                                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                                ----------------------------------------------------------------
                                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                                Comment

                                Working...
                                X