Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    Originally posted by Toorop View Post
    Tako je, i ja tamo uzimam sve i svašta, kvaliteta na nivou, jedino sam tamo neki shake-er uzeo koji mi je počeo puštati, drugo ništa!
    Pa jel' si ga probao lepo zašrafiti?


    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • Re: CHAT

      Originally posted by Toorop View Post
      Tako je, i ja tamo uzimam sve i svašta, kvaliteta na nivou, jedino sam tamo neki shake-er uzeo koji mi je počeo puštati, drugo ništa!
      I ja isto haha 2 eura bila roza ostala i ženska jedva našla crvenu,oke je samo pukao poklopac i par puta sam bio siguran da je dobro zatvoren kad krenem muckati leti na sve strane hha

      Sent from my LG-P880 using Tapatalk
      http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
      BB AND THIS !

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Maximus1950 View Post
        Ja san naruciva sa lillywhites, slicna shema. Iman samo rici hvale.
        Ludilo. A reci mi kolko je postarina u lilywhites. ovi prika mi reka oko 7 eura za sportdirect.
        najvise me brinu velicine, a ja i ti smo sicne konstitucije. pa bi si mogli pomoc
        jel triba otvorit paypal?

        Originally posted by emperor View Post
        Ne znam za online narucivanje,ali redoviti preko ljeta kupujem tamo za cijelu godinu i imam samo rijeci hvale.
        Brutalne akcije i kvaliteta,hocu reci nisu fejk ili tako nesto.
        Originally posted by Toorop View Post
        Tako je, i ja tamo uzimam sve i svašta, kvaliteta na nivou, jedino sam tamo neki shake-er uzeo koji mi je počeo puštati, drugo ništa!
        A i ja cu onda bogami. Moga bi uzet par majica i kratkih gaca. boxe ovo ono.
        stvarno se isplati ako je ovako jeftino.
        ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

        Comment


        • Re: CHAT

          Jel moguce da meni kreatin toliko diktira formu? kad uzimam 3g za jedno 3-4 tj izgledam koda sam dobio 5 kg misica :')
          https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
          https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

          Instagram: @shredded_dario

          Comment


          • Re: CHAT

            btw meni frend preko sportsdirceta narucio neke tapout hoodice i trenirke za gro jeftino a super izgledaju
            https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
            https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

            Instagram: @shredded_dario

            Comment


            • Re: CHAT

              got got got...a niko ni da spomene californication prvu epizodu posljednje 7. sezone

              najjači TIZER ikad... :P

              Comment


              • Re: Chat

                Ajmo,ko se ovo usrecio sa foruma hehe

                haha.jpg
                http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                BB AND THIS !

                Comment


                • Re: CHAT

                  Možda je pitanje početničko i glupo ali i da to saznam, zanima me kako dobiti ovakav oblik prsa
                  zyzztattoo3.jpg ne sad da mi je on idol, ali tak da prsa idu više u širinu i da nisu previše masivna
                  beginner-bodybuilder.jpg ovo mi je užasno npr., nadam se da ste shvatili pitanje, dal sad genetika ovisi o tome, postotak masti ili nešto treće?

                  Comment


                  • Re: Chat

                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by Bobby Sands View Post
                      jel ko od vas ikad naruciva robu sa ove stranice? reka mi prijatelj danas da je ludilo stvar.

                      a i jeftini su masu.

                      http://www.sportsdirect.com/
                      Ovu zimu sam naručila toliko tooooga, imali neki brutalan SALE!
                      Ugl., mislim da sam platila nekih 8£ dostavu, došlo je za 10-ak dana.

                      Samo prije nego uzmeš išta, pogledaj ima li komentara za proizvod vezano za veličinu. Ja sam par stvari uzela M jer je dosta cura pisala da im je malo s obzirom na visinu i težinu bilo S.

                      Također, došle su mi roze štucne umjesto crnih i bijele čarape umjesto crnih i plava trenirka umjesto sive jedne
                      Pa ono, nemoj se čudit ak tak nešt "sitno" zeznu.

                      Ostalo su sve pogodili što je u biti bitno (tenke, torba, majice...).

                      "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                      Comment


                      • Re: Chat

                        Originally posted by Dača View Post
                        Pa jel' si ga probao lepo zašrafiti?


                        Jesan, i problem je nastao vjerojatno jer sam prejako zašRafio, mora da sam presnažan!

                        Originally posted by Bobby Sands View Post
                        A i ja cu onda bogami. Moga bi uzet par majica i kratkih gaca. boxe ovo ono.
                        stvarno se isplati ako je ovako jeftino.
                        Uzmi uzmi, ludi su. Sve kod njih uzimam, čarape, boxerice, potkušulje i sl.
                        Nevjerojatno jeftino, još što mi je pored kuće 15 minuta vožnje..

                        Originally posted by Premium.Better View Post
                        Šta fućkaš, tražiš frku neku, znam te
                        Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                        "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                        https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                        Comment


                        • Re: Chat

                          Originally posted by DARICA View Post
                          Jel moguce da meni kreatin toliko diktira formu? kad uzimam 3g za jedno 3-4 tj izgledam koda sam dobio 5 kg misica :')
                          ja sto padnen bez kreatina. ne na masi (cak mislin da mi i ne utjece na masu) . al slabiji san. na benchu to osjetin. sad cu napravit pauzu bez kreatina jedno 3 tjedna.


                          jel ko zna. jel bi nakon uzimanja kreatina tj u fazi apstinencije tribalo izgubit koje kilo. mislin izacivanje vode i to?
                          meni se to ne dogadja bas.

                          Originally posted by Ando View Post
                          got got got...a niko ni da spomene californication prvu epizodu posljednje 7. sezone

                          najjači TIZER ikad... :P
                          to san davno gleda tu kalifornikaciju. ono. da se pogledat al dopizdila mi je brzo . onu kcer bi mu najradije probija nogon. derište glupo.
                          a Hank je teska kopija Bukowskoga. sad gledan Žicu. a pogleedsa san prosli tjedan The Corner. neki narkosi. stalno neka badanja u žilu. dobra serija.

                          Originally posted by vea View Post
                          Ovu zimu sam naručila toliko tooooga, imali neki brutalan SALE!
                          Ugl., mislim da sam platila nekih 8£ dostavu, došlo je za 10-ak dana.

                          Samo prije nego uzmeš išta, pogledaj ima li komentara za proizvod vezano za veličinu. Ja sam par stvari uzela M jer je dosta cura pisala da im je malo s obzirom na visinu i težinu bilo S.

                          Također, došle su mi roze štucne umjesto crnih i bijele čarape umjesto crnih i plava trenirka umjesto sive jedne
                          Pa ono, nemoj se čudit ak tak nešt "sitno" zeznu.

                          Ostalo su sve pogodili što je u biti bitno (tenke, torba, majice...).
                          to je to. fala ti. upikira san par hoody-ja lonsdale i everlast.to mi je inace draga marka. ima i nelosih kratkih gaca.
                          reka mi prika da malo procesljan komentare da se nebi zaj.eba za velicine. ovih dana cu. jel triba otvorit paypal za to il sta??

                          Originally posted by Toorop View Post
                          Uzmi uzmi, ludi su. Sve kod njih uzimam, čarape, boxerice, potkušulje i sl.
                          Nevjerojatno jeftino, još što mi je pored kuće 15 minuta vožnje..
                          ma šta 15 minb. u nas toga nema ?

                          jel to zaje.bajes?
                          ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Ma Toorop je iz Umaga,a do granice sa Slovenijom ima 12-13 km i Koper je poslije granice 20-tak km,tako da imas 20 min voznje do ogromnog SporsDirecta tamo gdje i ja kupujem osim u sezoni,tad imas 4 sata voznje haha

                            jos je bilo bolje kad je bio povrat poreza 17 % zamisli
                            http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                            BB AND THIS !

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              https://www.youtube.com/watch?v=YLub...ature=youtu.be

                              smiješno ali prepuno informacija

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                Originally posted by Bobby Sands View Post
                                ma šta 15 minb. u nas toga nema ?

                                jel to zaje.bajes?
                                Pa nema toga u vas doli u Splitu, zato i uzimaš preko neta..
                                Ne zaje.bajem se kad ti kažem!
                                Originally posted by emperor View Post
                                Ma Toorop je iz Umaga,a do granice sa Slovenijom ima 12-13 km i Koper je poslije granice 20-tak km,tako da imas 20 min voznje do ogromnog SporsDirecta tamo gdje i ja kupujem osim u sezoni,tad imas 4 sata voznje haha

                                jos je bilo bolje kad je bio povrat poreza 17 % zamisli
                                Sve zavisi koje vrijeme izabereš za ići, kada je sezona zavisi, nekih po ure treba do tamo, a inače se leti k'o munja do tamo
                                A joj, kada je bio povrat poreza, odem uzmem sve šta treba, nakon par dana dignem porez onaj i opet odem tamo hahaha

                                I da, bobi, meni je nakon uzimanja kreatina, redovno mi palo kilo dvi dole, sve voda..
                                Moj učitelj, svemogući, jedan jedini, najveći - Maximus1950

                                "Success is like being pregnant, everyone congratulates you but they have no idea how many times you have been f*cked."

                                https://www.instagram.com/azurpowerlifting/

                                Comment

                                Working...
                                X